Jump to content

VAND OGLINZI E46,E39


Recommended Posts

s-au dat cele de e39.cele de e46 arata identic dar am inteles ca prinderea difera un pic.daca te interesezi si se potrivesc, te pot ajuta.sau putem merge direct la cine ti le instaleaza sa le probeze pe cele de e46.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
spune un pret pentru o pereche de oglinzi rabatabile si heliomate pt. un compact 316ti 04
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
omule, nu te mai baga in seama aiurea si vezi-ti de treaba ta!
Link to comment
Share on other sites

o bara fata pt un bmw e46 din 2000? ce pret?

 

nu stiu sa-ti spun exact. pe stoc nu mai am, dar primim niste marfa saptamana asta.daca mai esti interesat lasa-mi nr tau de tel pe PM.

 

omule, nu te mai baga in seama aiurea si vezi-ti de treaba ta!

 

merci! ce sa-i faci..nici n-a bagat de seama ca vand in principiu oglinzi complete, deci cu totul..nu neaparat doar geamul..dar vand si separat, ideea e ca sunt originale, nu sunt furate si sunt la nici jumate de pret fata de magazin. pe cine are el ciuda, am si eu... pe aia din targuri sau de la semafoare care vand ce vand eu la jumate de pret..ca e simplu cand ai profit 100%.

Link to comment
Share on other sites

..si deci ai oglinzi rabatabile, complete pt e46 compact an 04 (am inteles ca se potrivesc de la orice e46)?
Link to comment
Share on other sites

ok, merci
Link to comment
Share on other sites

..si deci ai oglinzi rabatabile, complete pt e46 compact an 04 (am inteles ca se potrivesc de la orice e46)?

nu.nu am.sorry ca nu ti-am raspuns..nu prea am stat pe net. si nici nu cred ca o sa am prea curand.sunt fooarte rare.

 

 

Salut,

ma intereseaza si pe mine set oglinzi E36 sedan:

-Electrice / incalzite / Heliomate

poti sa-mi dai un pret?

mersi

salut

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
FIRMA DE DEZMEMBRARI, VINDE ELEMENTE DE CAROSERIE DE BMW E46!

PRINTRE ALTELE AVEM SI OGLINZI (DOAR GEAM) PENTRU E46 HELIOMATE SI INCALZITE SI E39.

salut lasa-mi si mie un numar de tel k nu am inteles ce e cu PM ala sau pe mess dak e..mihaigafu e ID meu ma interesa oglinda dreapta de E39 printre altele ms frumos

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
m-ar interesa o pereche de oglinzi (doar sticla) pentru E46 (sedan).

'Omega16' ai pm

 

zau, esti cu obrazu gros de tot...te inteleg ca esti in foame de bani...dar sa te bagi pe topicul altuia numai sa vinzi tu ..mi se pare lipsa de bun simt.normal era sa-ti deschizi topicul tau..dar romaneste este sa te ocupi cu deturnatul clientilor....

Link to comment
Share on other sites

potoliti-va!

 

nu e tarlaua nimanui aici...

 

@batory: te rog nu mai posta pe topicurile altora...

 

@essergio: fii bun, si renunta la obiceiul consacrat deja de a jigni oamenii, chiar daca mai gresesc uneori...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.