Jump to content

masinile mele


brandy

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hmmm... Masina asta e fotografiata in fata la Monte Cristo (restaurant) in Craiova. Cand vezi un supercar ca asta te uiti de curios la monstru si mare a fost dezamagirea (mai ales ca-mi plac sleeper-ele, masina stoc, exterior vorbesc,iclusiv fara inscriptionare model, dar motorul bomba :blink: , aici nefiind cazul, oricum pachetul M e de bun simt si destul de discret zic, in fine... )cand schimbatorul era de cutie automata si turometrul cu zona rosie la 5 mii. Acum nu stiu dac-o fi 20d, 25d , 30d sau 35d dar cu siguranta e D. Trageti concluziile!
Link to comment
Share on other sites

si eu cred ca minte

dupa discutiile aprinse din celalalt topic el continua sa ne dea aceleasi poze evazive si generale

pai ma duc si eu in parcare la intercontinental si fac poze...ce mare lucru

si vin aici sa ma bat cu veioza in piept ca mi-am luat 2 Bentley-uri si un 911 turbo

Link to comment
Share on other sites

Trist mai e brandy asta. Ar trebui facut un forum: www.Pinochio-forum.ro ca sa aiba fiecare unde sa puna poze cu masinile vazute prin parcari..

Daca vrea sa-l credem sa posteze VIN-ul celor doua masini si mai vb..

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

as fi curios cat o mai duce asa....nesimtirea pana unde duce...care e limita

eu zic topic closed si propun moderator preview pt el daca in 24h nu pune poze mult mai "personale" cu masina,interior,mortor,torpedou...etc...

nu o fac eu pe moderatoru dar nu ca zic dar vreau sa spun :blink:

Link to comment
Share on other sites

Gata, inchidem, pana nu vedem niste acte :)

 

 

p.s. si eu visez la un M5 e60 cu ochii deschisi, aproape in fiecare zi...

309857[/snapback]

 

La cum traversezi tu Bucurestiul in fiecare zi :blink: , lasa M-ul si concentreaza visul catre :

post-644-1194548721_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.