Jump to content

My BMW e46 facelift


Hector18

Recommended Posts

Eu am vazut farurile cu carbon pe ebay in america. Dar io stiu daca trimit aia pana aici in ro? oricum ideea cu folie mi se pare mult mai ieftina decat sa cumpar 2 faruri.

Vad ca ai si eleron la porbagaj si spoiler la luneta. Arata fain de tot.

 

Ms :blink: acu am in proiect evacuarea dubla si la primavara urmeaza jantele 17` sau 18`. Cred ca in weekend o sa incerc ideea cu folia in faruri.

 

 

M-a mancat pe mine undeva sa-mi pun evacuare dubla pe un 320d din 2000.... arata super bine si cu bara spate schimbata, dar te termina cu nervii.... trebuia sa merg regulat la baietii de la Borla sa mai umble pe la cate ceva... iti da niste batai in podea de nu te vezi... Ma mai ajutau fetele astea sa uit de zgomot.... :)

post-3408-1199984475_thumb.jpg

post-3408-1199984722_thumb.jpg

Edited by bimmer-boy
Link to comment
Share on other sites

offf.. bine ca ai zis ca e 320d ca aveam impresia ca e em-ceva

ai pus-o si pe dyno dupa ce ai pus tobele? sunt curios daca a crescut puterea :)

si da.... sunt invidios ! :)

 

scuze de :blink:

@BMW-boy: dar parca ultima data cand am vazut masina ... era neagra ... nu?

Link to comment
Share on other sites

OFF: @BMW-boy : ma da urata e bara aia spate. si evacuarea dubla e aiurea...

noroc cu blondele... macar asa e ceva dragut pe acolo...

 

 

Off.. Ce inseamna invidia asta.... ai auzit nene de Kerscher tuning ?? :blink:

OFF:

dupa cum arata si la cat de jenibila e bara si evacuarea dubla cred ca e Kitsch Tuning.

ce invidie ma? e URATA. e ORIBILA. din cauza oamenilor ca tine exista cateva specimene de e46 urate cu crengi. ca si a ta.

si culmea e ca userul @io's chiar are o masina care s-ar preta la evacuare dubla. insa unul ca el sta la locul lui. beamerele sunt masini elegante-sport si nu masini de tuning japonez.

 

ON: sa nu iti pui evacuare dubla. nu ai motive. arata naspa, ai numai probleme, si nimic pozitiv. nici macar aspectul.

Edited by c0sta
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Eu am vazut farurile cu carbon pe ebay in america. Dar io stiu daca trimit aia pana aici in ro? oricum ideea cu folie mi se pare mult mai ieftina decat sa cumpar 2 faruri.

Vad ca ai si eleron la porbagaj si spoiler la luneta. Arata fain de tot.

 

Ms :twoup: acu am in proiect evacuarea dubla si la primavara urmeaza jantele 17` sau 18`. Cred ca in weekend o sa incerc ideea cu folia in faruri.

 

 

M-a mancat pe mine undeva sa-mi pun evacuare dubla pe un 320d din 2000.... arata super bine si cu bara spate schimbata, dar te termina cu nervii.... trebuia sa merg regulat la baietii de la Borla sa mai umble pe la cate ceva... iti da niste batai in podea de nu te vezi... Ma mai ajutau fetele astea sa uit de zgomot.... :twoup:

 

Te-a mancat...bine zis...si ai facut-o sorcova. Cei de la Borla chiar lucreaza bine, sincer sunt surprins sa aud ca ai batai in podea....Referitor la bara....no comment....Zici ca e logan tunat in ploaie

 

 

masina e de vanzare. Am reusit sa fac la ea ce mi-am propus si am scris si in topic. Maii multe detalii gasiti in linkul de mai jos

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...mp;#entry429555

 

Foarte frumoasa masina, bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

este o masina in oras cu un spoiler exact ca al tau, sincer...nu e un spoiler care sa defineasca un BMW!, stopurile sunt asemanatoare cu ale mele, stopuri de care vreau fara dar si poate sa ma scap, deja le am la vanzare, astept un set original pe led.

 

iar evacuarea dubla, nu stiu ce sa zic, si eu am in gand asa ceva, dar cu un spoiler M pe spate, si evacuare sa fie asemanatoare cu cea de pe M!

 

bafta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.