Jump to content

5 Tone de piese numai BMW.


Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

salut, volan pentru E36 cel din 93, si fata de usa stanga pt e36 coupe neagra, mersi

 

 

Doar volan normal de e 36 .

 

salut

ma intereseaza si pe mine lonjeroane de 318i dc ai si la ce pret

 

 

Daca ai e46 nu te pot ajuta daca este masina e30 sau e36 am.

 

Salut, ai cumva bandoul de protectie de pe aripa dreapta spate ? Ma rog nu e chiar aripa ... e acel bandou ce il continua pe cel de pe usa... sper sa intelegi.

Si imi mai trebuie motorasul geamului din dreapta.

Si un pret pentru ele.

Salut!

 

 

Salut ai un BMW....dar spune mi si mie ce BMW ??????

 

SALUT ,ai cumva sticla de stop stanga E36 limusine , am dat in spate si s-a spart sticla, doar sticla ma intereseaza .pret si poza daca se poate. ms mult .

 

 

Am stop normal la 50 lei , am stopuri de tuning ....sh model mai vechi la 100 lei si am stopuri led noi la 150 euro.

 

Salut!

 

Am nevoie de bucata de contra-aripa, dreapta-fata, care tine si senzorul de temperatura. Parca ii mai spune triunghi. Din pacate n-am gasit-o pe RealOEM.

 

Masina e cea din semnatura.

 

Multumesc!

 

Piesa numai original si este in jur de 140 lei la 4-6 zile lucratoare.

 

sal capota bmw e36 coupe ai la ce pret? lasa un id nr de tel...

 

 

Daca nu ai gasit inca , este capota la 200 Euro. sh

 

Si pe langa radiatorul de mai sus pe care il caut si inca n-am primit raspuns :) mai caut si 1 pereche de oglinzi incalzite M look pentru e36...doar gemurile...sau cu tot ce pret..

 

Astept...

 

 

nu te pot ajuta cu nimic.

Link to comment
Share on other sites

Salut,un motoras pt lichidul de parbriz de la un E36 316i din 95 si niste telescoape de haion fata <_<

 

 

-Este motoras spalator geam la 50 lei.

-Dar "telescoape haion fata".....inseamna ca cineva a montat gresit farurile la masina .....sau nu au avut bani de parbriz si au montat haion.....sau poate ai vrut sa spui >>>telescoape capota fata....nu am !!

Link to comment
Share on other sites

Salut, ai cumva bandoul de protectie de pe aripa dreapta spate ? Ma rog nu e chiar aripa ... e acel bandou ce il continua pe cel de pe usa... sper sa intelegi.

Si imi mai trebuie o rotita dintata de la macaraua electrica dreapta.

Si un pret pentru ele.

 

Masina este BMW E36 din 93` COUPE.

 

Salut!

Link to comment
Share on other sites

Salut, ai cumva bandoul de protectie de pe aripa dreapta spate ? Ma rog nu e chiar aripa ... e acel bandou ce il continua pe cel de pe usa... sper sa intelegi.

Si imi mai trebuie o rotita dintata de la macaraua electrica dreapta.

Si un pret pentru ele.

 

Masina este BMW E36 din 93` COUPE.

 

Salut!

 

 

nimic pt tine.

Link to comment
Share on other sites

bara fata si masca cu nari pt un e36 compact?

 

 

Doar noi ! Bara la 240 lei , masca fata la 130 lei , narile la 60 lei bucata.....varianta dupa 96 cele mai mari si narile si grila.

 

sal

 

ma intereseaza si pe mine o masca fata pt un 318 sedan din decembrie 95

 

narile sunt intacte se potrivesc?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.