Jump to content

5 Tone de piese numai BMW.


Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu stiu daca ai observat, dar unii mai sunt si foarte ocupati, cum ar fi florica

ar fi mult mai simplu si mai repede de obtinut un raspuns daca i-ai da un telefon

 

era mult mai simplu daca imi lasai si nr lui de tel daca tot aia....din fericire l-am gasit,merci de completare :)

Link to comment
Share on other sites

eu il vad aici numarul de telefon, tu nu??
.................................

-Preturile sunt FFFFF MICI !!!!!......si bonusuri la achizitionarea a mai multe piese....Va multumesc.

-Tel:0721731111

 

ba da...am gasit nr ...am fost,am vazut,am cumparat..:) ms mult

Link to comment
Share on other sites

Salut, ai cumva polita aceea dintre torpedou si raftul de dedesubt?

aia care lipseste in poza..

e36 316i compact 96'

Si ma mai intereseaza clemele acelea albe din interiorul bandoului de protectie pe lateral, daca ai..sau unde pot gasi, eventual cu tot cu mustiucele de cauciuc de pe aripa, in care intra.

post-13013-1223970110_thumb.jpg

post-13013-1223970142_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

salut sefu,bara spate e 36-318/93 eventual fara fusta,pivoti sau bascule fata cu totul

 

 

Bara spate te pot ajuta la 250 lei completa impecabila. In rest pt ceilalti baieti nu i pot servi cu nimic.

 

Salut,

Ma intereseaza, daca ai, incuietoarea de la usa dreapta fata de la un e36 (inclusiv motorasul de la inchiderea centralizata)

Link to comment
Share on other sites

salut, fete usi de E34 cu 4 geamuri electrice gasim ? si la ce bani....?

 

 

Fetele de usi fara gresala de pe o masina care a venit ieri in Ro......negre cu material gri in mijloc....toate 4 la 300 lei. Macarale electrice nu sunt.

 

La taiat de astazi E34 ....11/92....venit ieri dimineata in Romania.

Link to comment
Share on other sites

Cardan de E34 525i 24V ai cumva?

 

 

Am cardan de 2.5 12v dar cu siguranta nu se potriveste.

 

bandouri bara spate e36? numai daca sunt dp o bara dupa 9/93, pentru ca cele dinainte de aceasta data nu cred ca se potrivesc

 

Cine ti a spus asta....bandourile sunt identice pana in "99.....cel putin din cate stiu eu. Ai posibilitatea sa le achizitionezi noi la preturi rezonabile sau de la mine sh"uri contra sumei de 80 lei.

Link to comment
Share on other sites

-Stiu ca pot contravine unor reguli de postare pe acest forum.

-In scurt timp eu voi incheia activitatea de mecanica si dezmembrari BMW.

-In ajutorul membrilor acestui forum vin cu o oferta in greutate de peste 5 TONE de piese numai BMW la preturi derizorii.

-Majoritatea modelelor dezmembrate sunt : E30, E28, E32, E34, E36.

-Stiu ca ar trebui sa pun preturi dar nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin asa ca daca admini nu vor sterge topicul meu voi incerca ca in fiecare seara sa raspund cererilor facute peste zi.

-Preturile sunt FFFFF MICI !!!!!......si bonusuri la achizitionarea a mai multe piese....Va multumesc.

-Tel:0721731111

 

Salut,

Ma intereseaza, daca ai, incuietoarea de la usa dreapta fata de la un e36 (inclusiv motorasul de la inchiderea centralizata)

Link to comment
Share on other sites

Salut, ai cumva maneta de semnalizare cu functia BC(computer de bord) sa pot circula prin functiile OBC-ului cu 18 butoane la apasarea manetei de semnalizare....

asta pt e36...

 

 

Nu am ce doresti tu.

 

ai usa de la torpedo pt un e30 din '90???

 

 

este usa la pretul de 50 lei fara incuietoare

 

-Stiu ca pot contravine unor reguli de postare pe acest forum.

-In scurt timp eu voi incheia activitatea de mecanica si dezmembrari BMW.

-In ajutorul membrilor acestui forum vin cu o oferta in greutate de peste 5 TONE de piese numai BMW la preturi derizorii.

-Majoritatea modelelor dezmembrate sunt : E30, E28, E32, E34, E36.

-Stiu ca ar trebui sa pun preturi dar nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin asa ca daca admini nu vor sterge topicul meu voi incerca ca in fiecare seara sa raspund cererilor facute peste zi.

-Preturile sunt FFFFF MICI !!!!!......si bonusuri la achizitionarea a mai multe piese....Va multumesc.

-Tel:0721731111

 

Salut,

Ma intereseaza, daca ai, incuietoarea de la usa dreapta fata de la un e36 (inclusiv motorasul de la inchiderea centralizata)

 

da am incuietoarea cu motorasul de pe dreapta 4 usi dar fara cheie la 100 lei

Link to comment
Share on other sites

salut. mai exista jante din tabla 5*120 pt e36? si eventual cauciucuri de iarna? daca da, la ce pret?

 

 

doar cauciucuri de iarna la 300 lei 4 bucati......foarte bune.

 

fara incuietoare nu am ce face cu ea k shi a mea ii defecta :)

 

 

si eu ce as face daca dintr un set ti as da tie una? oricum sa vandut incuietoarea astazi/

Edited by NSL_Florica
Link to comment
Share on other sites

salut. mai exista jante din tabla 5*120 pt e36? si eventual cauciucuri de iarna? daca da, la ce pret?

 

 

doar cauciucuri de iarna la 300 lei 4 bucati......foarte bune.

 

fara incuietoare nu am ce face cu ea k shi a mea ii defecta :)

 

 

si eu ce as face daca dintr un set ti as da tie una? oricum sa vandut incuietoarea astazi/

 

problema e k nu pot deschide usa de la torpedo shi vreau sa o tai d aia caut alta usa completa..dak primesti ceva anunta-ma te rog

Link to comment
Share on other sites

Daca ai asa ceva si sa imi faci un pret e36 318 tds 1995.

Amortizoare fata ,bucsi bascule fata, pivoti fata si se schimba cu tot cu bascula, bucsi spate 3 pe fiecare roata si caseta de directie.Multumesc

 

 

Nu am nimic din ce spui tu....si eu i mi cumpar pivotii noi saptamana asta. pe fata se schimba totul separat respectiv bucsa si pivoti....te duc undeva la 200-230 lei pe o parte totul nou.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.