Jump to content

interceptor


INTERCEPTOR

Recommended Posts

adica e de bine sau de rau ca arata a macheta??:)

apropo interiorul ......deocamdata imi pare rau este dezastruos ...din motive finaciare desigur. nu am bani pt el sa i fac ca tot cumpar alte piese.

si oricum nu stiu sigur daca piele sau velur cum are el original.ma gandesc ca pielea este ok ca aspect.......dar vara...............o sa mor topit.mai ales ca nu are aer cond.trag tot spre plush sau velur negru.cum are original

 

ps

ma gandesc sa o cobor 2 cm spate 4 cm fata.

Link to comment
Share on other sites

am pasajele batute (am crapat vopseaua la 3 luni dupa ce a iesit de la vopsitorie)dar prostia ...........doare.asta e si ma doar e cand o vad.dar o sa retusez ce mai e de facut la ea

merge sa o las ca pe spate intra inauntru guma si janta .o sa fie aripa la nivelul jante si cauciucul inauntru .oricum am inaltatoare si o pot ridica .daca s prea joase arcurile

 

hmm m am gandit la asta cu 2 parti dar nu prea merge.deoarege partea lata la scaunele mele este foarte mare.si modelul acopera mai mult piele decat textil.mai este pana o am bani de interior.

Link to comment
Share on other sites

nu ma pricep la asa ceva si nu mi trebuie mie poze fitoase.:)

dar mersi pt ideee

undeva prin oras cu jantele alea langa niste cratere din asfalt ar fi minunat sau pe lizeanu cu tiganii aia care stau pe strada si rontaie seminte de dim pana noaptea:PP glumeam .

ar trebui dar .........pt ce

 

asa arata interiorul.numai ca nu mai am schimbatorul ala rosu:P tapiteria la scaune dupa cum se stie est ecam varza .poate la primavara........si niste poze mai vechi:P

Link to comment
Share on other sites

sa fi sigur ca schimbatorul este schimbat cu cel original

volan am original dar este imens si destul de uratel .plus ca in mers trage foarte usor servo si ma cam der ca se smuceste.pe loc este super........dar.

asta mic se chinuie sa se asorteze la fel ca si jantele .dar intra cu putin crom exact ca pe bord ........mm sa zicem ca e prea sportiv dar stim toti cum se simte un volan momo in mana .mai ales la drum lung.il tin desi nu vad jumate din turometru si nici jumatate din kilometraj.dar oricum merg incet.

ps nici la maneta de semnal nu ajung :PP dar lui ai place pe masina.la schimbator am renuntat.la roti renunt acum pe sezon dar la volan inca nu :)

 

picnic

Link to comment
Share on other sites

Foarte misto masina per total, insa sincer cred ca jantele alea pe 19 si volanul Momo nu prea merg pe un vehicul istoric. Daca pentru masinile noi agreez tuningul, pentru masinile vechi consider ca trebuie pastrata pe cat posibil varianta stock. Felicitari pentru masina!

PS: Nu o dai? :)

Link to comment
Share on other sites

nu mi scot bani pe ea daca as da o .la cat am bagat .daca pun cuiva pe hartie ....si nu mai zic munca mea,in afara de ce am platit la piese.........

sincer cu jantele ei originale.....table de 14.arata groaznic....o sa vedeti la iarna cand le schimb.........ca este chiar zombie...si volanul doar imi place si ma simt bine cu el.in rest este totul original .chiar totul.exclus vopseaua

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.