Jump to content

VAND BMW 330XI STEPTRONIC 2004


osanusa

Recommended Posts

O intrebare.. nu mai vad eu bine la 2 noaptea sau aripa stanga fata este revopsita?

 

In rest.. o masina frumoasa si dotata. Pretul se va face la inatlnirea cererii cu oferta. :blink:

 

 

masina nu a avut accidente....dar ai dreptate ca in poza aia din cauza luminii pare diferenta de culoare. Dar garantez ca nu a avut accidente

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

include numere tol pana la 1 iulie cand tava va fi 1570 euro.

1....pe numere scrie ca sunt valabile pana la 15/16.02.08...

2....ce faci?in fiecare luna mai prelungesti nr de germania?

3....nu cred ca iti da neamtu nr de germania pe 3 luni..(nu mai vor sa le dae romanilor)

Link to comment
Share on other sites

include numere tol pana la 1 iulie cand tava va fi 1570 euro.

1....pe numere scrie ca sunt valabile pana la 15/16.02.08...

2....ce faci?in fiecare luna mai prelungesti nr de germania?

3....nu cred ca iti da neamtu nr de germania pe 3 luni..(nu mai vor sa le dae romanilor)

 

numerele de tol le prelungesc de pe 1 martie pana pe 1 iunie, dupa care se pot pune numere provizorii de romania pana la 1 iulie.

Link to comment
Share on other sites

include numere tol pana la 1 iulie cand tava va fi 1570 euro.

1....pe numere scrie ca sunt valabile pana la 15/16.02.08...

2....ce faci?in fiecare luna mai prelungesti nr de germania?

3....nu cred ca iti da neamtu nr de germania pe 3 luni..(nu mai vor sa le dae romanilor)

 

numerele de tol le prelungesc de pe 1 martie pana pe 1 iunie, dupa care se pot pune numere provizorii de romania pana la 1 iulie.

bafta

Link to comment
Share on other sites

o masina aproape la fel ca a mea gasiti aici la 24500 Euro. Are in plus navi plus si trapa, dar este din 2003(a mea e din 2004.07). Daca mai pui 800 euro drumu si numerele de tol, sari de 25000 euro adusa in tara.

Eu o dau cu 22500 Euro ultimul pret. Asa ca pretul nu este asa de mare cum comenteaza unii pe aici.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

Edited by osanusa
Link to comment
Share on other sites

bravo! Dar pe aceeiasi pagina mai este una mai dotata ca a ta, (cam babaciune....ce-i drept-05.2004), are 94.000km, si costa doar 17.900. Cu o negociere buna o scoti la 17.000-17.200. De la Chemnitz pana acasa iti trebuie cam 800 euro. Cum ai reusit sa ne dai drept comparatie cel mai scump 330xi e 46???

 

dovada

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

Link to comment
Share on other sites

bravo! Dar pe aceeiasi pagina mai este una mai dotata ca a ta, (cam babaciune....ce-i drept-05.2004), are 94.000km, si costa doar 17.900. Cu o negociere buna o scoti la 17.000-17.200. De la Chemnitz pana acasa iti trebuie cam 800 euro. Cum ai reusit sa ne dai drept comparatie cel mai scump 330xi e 46???

 

dovada

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

 

NU ARE PACHET M SI NICI SCAUNE SPORT...IN REST .....E SINGURA MAI IEFTINA CA A MEA...

 

bravo! Dar pe aceeiasi pagina mai este una mai dotata ca a ta, (cam babaciune....ce-i drept-05.2004), are 94.000km, si costa doar 17.900. Cu o negociere buna o scoti la 17.000-17.200. De la Chemnitz pana acasa iti trebuie cam 800 euro. Cum ai reusit sa ne dai drept comparatie cel mai scump 330xi e 46???

 

dovada

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

 

NU ARE PACHET M....IN REST .....E SINGURA MAI IEFTINA CA A MEA...

 

 

GASESTE TU UN 330 XI TIPTRONIC DIN 2004 PACHET M MAI IEFTIN DE 23000 SI TI-O VAND TIE EXACT CU BANII CU CARE O GASESTI PE AIA ACOLO!

 

Nu mai scrie cu MAJUSCULE!

 

Multumesc pentru intelegere!

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Frate nu ii mai trage atât cu pachetu ala M cã e foarte ieftin. Nu pachetul M face diferenÞa.

Ce inseamna ieftin la tine?

 

 

1000 E pachet complet exterior ..vopsit la culoare si montat pe masina .....Volanul e in jur de 500 cu tot cu airbag ..asta in cazul in care masina nu avea deja un volan sport ..si se cumpara doar covrigul pe la 200 ...deci nu e f mult un pachet M ...

Link to comment
Share on other sites

Frate nu ii mai trage atât cu pachetu ala M cã e foarte ieftin. Nu pachetul M face diferenÞa.

Ce inseamna ieftin la tine?

 

 

1000 E pachet complet exterior ..vopsit la culoare si montat pe masina .....Volanul e in jur de 500 cu tot cu airbag ..asta in cazul in care masina nu avea deja un volan sport ..si se cumpara doar covrigul pe la 200 ...deci nu e f mult un pachet M ...

 

si scaunele sport cum sunt ale mele cat mai sunt?

Link to comment
Share on other sites

Frate nu ii mai trage atât cu pachetu ala M că e foarte ieftin. Nu pachetul M face diferenţa.

Ce inseamna ieftin la tine?

 

Dan are dreptate,tot incerci sa ne convingi ca masina ta isi merita pretul,sincer cred ca ti-ai dat si tu seama ca nu e asa :blink:,un pachet M costa in jur de 1200-1400 euro poate mai putin.E masina ta si e dreptul tau sa ceri cat doresti,dar mai ia in calcul si ce zic altii.

 

Ca idee,uite una mai ieftina ca a ta cu M-pachet si mai multe optiuni

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vvhdzjdk2why

Link to comment
Share on other sites

Frate nu ii mai trage atât cu pachetu ala M că e foarte ieftin. Nu pachetul M face diferenţa.

Ce inseamna ieftin la tine?

 

Dan are dreptate,tot incerci sa ne convingi ca masina ta isi merita pretul,sincer cred ca ti-ai dat si tu seama ca nu e asa :blink:,un pachet M costa in jur de 1200-1400 euro poate mai putin.E masina ta si e dreptul tau sa ceri cat doresti,dar mai ia in calcul si ce zic altii.

 

Ca idee,uite una mai ieftina ca a ta cu M-pachet si mai multe optiuni

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vvhdzjdk2why

 

 

 

ok da nu se compara....nu e aceeasi masina....nu are nici x si nici tiptronic.....dar daca zici ca are mai multe optiuni....?navigatie...atat

Edited by osanusa
Link to comment
Share on other sites

L-ati desfiintat pe saracul baiat!

Nu inteleg de ce sunteti asa ranchiunosi, nu il cunosc de nicaieri si nu ii tin partea, dar mi se pare deplasat sa comentati atat pretul unei masini la Mica publicitate....cum ar fi sa ma uit la o masina pe autovit si sa-i dau mesaj tipului sa-i spun e scumpa rau frate :blink: mi se pare normal sa negociezi un pret atunci cand te intereseaza acea masina(pe voi sunt sigur ca nu va intereseaza). E pretul lui, el stie cat il tine masina, pana la urma este si un business.

Este doar parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Tu cunosti mai bine ceea ce trebuie si ceea ce nu trebuie sa se discute pe un forum :blink:

Insa eu am crezut ca sectiunea Mica Publicitate este un loc unde pot sa pun la vanzare si storcatorul de fructe:) o sa citesc regulile promit!

Si apropos, nu as lua 530i niciodata...ca nu mi a facut tata rafinarie inca :), bine ca nici 330xi nu e prea departe la consum, dar macar e mai mica e si 4x4....

Link to comment
Share on other sites

Tu cunosti mai bine ceea ce trebuie si ceea ce nu trebuie sa se discute pe un forum :blink:

Insa eu am crezut ca sectiunea Mica Publicitate este un loc unde pot sa pun la vanzare si storcatorul de fructe:) o sa citesc regulile promit!

Si apropos, nu as lua 530i niciodata...ca nu mi a facut tata rafinarie inca :), bine ca nici 330xi nu e prea departe la consum, dar macar e mai mica e si 4x4....

 

Sunt permise doar anunturile care au legatura cu marca BMW. :)

 

In orice caz, n-as da pe un E46 non-M peste 20 000 euro.

Link to comment
Share on other sites

Tu cunosti mai bine ceea ce trebuie si ceea ce nu trebuie sa se discute pe un forum :blink:

Insa eu am crezut ca sectiunea Mica Publicitate este un loc unde pot sa pun la vanzare si storcatorul de fructe:) o sa citesc regulile promit!

Si apropos, nu as lua 530i niciodata...ca nu mi a facut tata rafinarie inca :), bine ca nici 330xi nu e prea departe la consum, dar macar e mai mica e si 4x4....

Noroc ca ai 330xi care are ~3000cm3 in loc de ~3000cm3 cat are 530i, si vreo 1600kg fata de vreo 1600kg cat are 530i. Si iti mai trag si rotile din fata inutil.

Consumi la fel cat un 530i.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.