Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

un pret pt piesa asta

furtunul care iese din raditator. VIN GH 18466

 

inclusiv cele 2 coliere.

Link to comment
Share on other sites

Un pret pentru un "bmw 320d an 2000 motor m47" la urmatoarele piese:

ulei bmw 5w30 6litri , 40lei/litru orig bmw

filtru ulei, 35 mann ,20lei clean

filtru aer, 90lei mann 75lei purflux

filtru polen. cu carbon 100/purflux,115/mann

filtru motorina, 45lei mann

filtru epurator, 185lei original/pe stoc

lichid frana, 47lei/litru/orig sau 40lei/ate sau 30 bosch (cumpara ate sau original- e important pt functionarea optima abs)

lichid racire. 43lei/1.5litri/original sau 20lei/producator/litru

 

 

Ms

ai in text

Link to comment
Share on other sites

Revin cu o noua cerere de preturi (set/bucata), dupa ce am facut o constatare azi <_<

 

07 Stabilizer link - 31351091764

19 WHEEL SUSPENSION JOINT - 31126758510

04 Rubber Mounting - 11811141377

Link to comment
Share on other sites

Revin cu o noua cerere de preturi (set/bucata), dupa ce am facut o constatare azi <_<

 

07 Stabilizer link - 31351091764 100/lemforder/buc

19 WHEEL SUSPENSION JOINT - 31126758510 100/lemforder

04 Rubber Mounting - 11811141377 190/lemforder

dc vrei mai ieftin,pe alti producatori zi

 

salut,

 

un pret pentru 63267193294 ? imi trebuie 2 x bucati

 

mersi,

adi

45lei/buc

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Mi-e dus senzorul mat, de la airbag pasager dreapta (sub scaun). Masina mea este 320D din 2001. Imi cer scuze dar nu stiu codul piesei. As putea afla cat m-ar costa un astfel de senzor?

 

Multumesc.

Edited by Gaudi
Link to comment
Share on other sites

Multumesc.Vreau daca se poate pe pm o adresa de mail unde sa solicit detalii (gen iban/adresa,etc)

Marfa vine insotita de factura ?Cit face pina-n Bucuresti si cine se ocupa de taxele de curierat ?

Astept un raspuns, multumesc !

 

PS: In ceea ce priveste firma...as merge pe LUK.

Link to comment
Share on other sites

salut! zi si mie te rog preturile pentru urmatoarele piese: amortizoare(toate 4), bucsele de pe fata(ambele) si fulia vibrochen pentru un e46 320d din 12/98

 

 

daca m-ai putea ajuta cu denumirile lor in engleza.....ti-as da si codurile

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.