Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

scz de deranj...dar cand esti incepator asa e...te interesezi si in stanga si in dreapta si incepi sa inveti si tu ce si cum...oricum i-am zis lui claudiu ca are cea mai avantajoasa oferta.

ms oricum

dimpotriva,erau chiar un pic mai mici preturile dar din principiu nu mi se pare fair play,intrebi o data,intrebi de 2 ori,intrebi a 3a oara si dupa aia vi sa-ti dau eu preturile cele mai mici; e doar felul in care eu nu vreau sa joc si sa respecti munca celuilat,cel putin asa vad eu lucrurile

Link to comment
Share on other sites

scz de deranj...dar cand esti incepator asa e...te interesezi si in stanga si in dreapta si incepi sa inveti si tu ce si cum...oricum i-am zis lui claudiu ca are cea mai avantajoasa oferta.

ms oricum

dimpotriva,erau chiar un pic mai mici preturile dar din principiu nu mi se pare fair play,intrebi o data,intrebi de 2 ori,intrebi a 3a oara si dupa aia vi sa-ti dau eu preturile cele mai mici; e doar felul in care eu nu vreau sa joc si sa respecti munca celuilat,cel putin asa vad eu lucrurile

 

 

nu am nimic de aface ca sunt nou dar am vazut ca pe dan il lauda si baieti de pe forum care mi/au vand piese nu vreau s adau nume dar zice ca pe original si pe multe alte chesti este super ok .

 

un pic de respect pentru cei care va oferteaza si muncesc ca s aluati ce va trebuie la super pret si la superi reduceri nu cum te jacmanesc alti la un schimb de ulei si filtre

atat am avut de spus si sper ca dan sa nu se supere ca am intrat si eu in discutie aiurea dar din cat am vazut si credema am cautat sunt cativa care sunt ok cu preturi ok pe forum si nu dau nume .

 

multumesc si scuze de deranj incodata dan

Link to comment
Share on other sites

nu am nimic de aface ca sunt nou dar am vazut ca pe dan il lauda si baieti de pe forum care mi/au vand piese nu vreau s adau nume dar zice ca pe original si pe multe alte chesti este super ok .

 

un pic de respect pentru cei care va oferteaza si muncesc ca s aluati ce va trebuie la super pret si la superi reduceri nu cum te jacmanesc alti la un schimb de ulei si filtre

atat am avut de spus si sper ca dan sa nu se supere ca am intrat si eu in discutie aiurea dar din cat am vazut si credema am cautat sunt cativa care sunt ok cu preturi ok pe forum si nu dau nume .

 

multumesc si scuze de deranj incodata dan

1. intai de toate invata sa scrii corect ( grea limba romana ca si carnea de porc )

2. da si tu nume de cine jecmaneste

3. sper ca nu te superi Dan ca am intervenit pe topicul tau; dar e putin obraznic cretu2

Link to comment
Share on other sites

Sablut !

 

rotita melcata la motorasul de la stergatoare... banuiesc ca motorasul nou este exagerat de scump.

nu este decat noua cu tot cu motoras si nu o sa vrei crede-ma,cauta sh

 

sal ,

ce preturi ai la :

-flanse amortizor fata-spate

-termostat - nu stiu care din ele , scadea temperatura cand am prins un drum inafara si era destul de frig - 15

-discuri fata

-discuri spate

-placute fata, spate

pt e39 525d - 2001

 

nu neaparat originale , ceva bun la pret pt k m am saturat sa investesc in ea , ms.

cutie manuala sau automata? pt ca difera! cel mai bine la cererile de piese pune intotdeauna seria sasiu

 

manuala gw54717 , ms :)

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Pentru BMW e46, 320d 04/2001, 136cp, M47, VIN:CF53019 da-mi te rog un pret pentru urmatoarele:

- filtru ulei

- filtru motorina

- filtru aer

- filtru polen

- ulei BMW 5w40

- ulei cutie viteza - aici cit intra?

- antigel BMW G12

- apa distilata

- termostat radiator (5 de aici http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...g=11&fg=35)

- termostat EGR cu O-ring (8 si 10 de aici http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...g=11&fg=35)

- nituri de plastic pentru scut (cu care se prinde partea de plastic a scutului de spoilerul fata)

Link to comment
Share on other sites

Sablut !

 

rotita melcata la motorasul de la stergatoare... banuiesc ca motorasul nou este exagerat de scump.

nu este decat noua cu tot cu motoras si nu o sa vrei crede-ma,cauta sh

 

sal ,

ce preturi ai la :

-flanse amortizor fata-spate

-termostat - nu stiu care din ele , scadea temperatura cand am prins un drum inafara si era destul de frig - 15

-discuri fata

-discuri spate

-placute fata, spate

pt e39 525d - 2001

 

nu neaparat originale , ceva bun la pret pt k m am saturat sa investesc in ea , ms.

cutie manuala sau automata? pt ca difera! cel mai bine la cererile de piese pune intotdeauna seria sasiu

 

manuala gw54717 , ms :)

termostat principal 200 lei/triscan sau 222 lei/original;flansa amortizor 75 lei/buc/4max-daca vrei lemforder sau mai scumpe zi-mi;

termostat egr nu ai pe masina;

flansa spate 75 lei/buc/lemforder;

placute fata 100 lei/jc premium,placute spate 75 lei/qwp;disc fata 170 lei/buc/zimmerman;disc spate 180 lei/buc/ate sau 130 lei/buc/qwp

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Pentru BMW e46, 320d 04/2001, 136cp, M47, VIN:CF53019 da-mi te rog un pret pentru urmatoarele:

- filtru ulei 30 lei/mann sau

- filtru motorina 45 lei mann

- filtru aer 65 lei mann

- filtru polen 110 lei/mann sau 90 lei/ourfluxabele carbon

- ulei BMW 5w40 33 lei/litru-iti recomand mai bine 5w30 la 40 li/litru

- ulei cutie viteza - aici cit intra? e manuala sau automata?

- antigel BMW G12 37 lei/1.5 litri/original

- apa distilata nu am,e 1 le litru in orice supermarket,teoretic se poate aduce apa distilata originala bmw :))

- termostat radiator (5 de aici http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...g=11&fg=35) 140 lei/behr

- termostat EGR cu O-ring (8 si 10 de aici http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...g=11&fg=35) 140 lei/original sau

- nituri de plastic pentru scut (cu care se prinde partea de plastic a scutului de spoilerul fata) trebuie sa scoti codurile

in text

 

@grozadan - astept raspuns la mesaj a.s.a.p. te rog. sunt cat se poate de serios si hotarat.

incearca sa faci cererile de piese in topic,au raspuns prioritar;ai pm

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Completare la topicul de mai sus (BMW e46, 320d 04/2001, 136cp, M47, VIN:CF53019)

- ulei cutie manuala 5 trepte - cit intra si un pret

- la termostatul EGR + O-ring ai si pe producator? mai sus ai zis numai de original.

1.3 litri 100 lei/litru/original ar trebui totusi sa te uiti sa vezi ce cod are pe cutie;

termostat egr nu am /prod

Link to comment
Share on other sites

Salut Dane,Spune-mi te rog niste preturi pt placute frana si de producator cum ar fi TEXTAR fata/spate + senzori pt. 325i E90(3/2007) motor: N52B25 .Mersi

310 lei/textar/fata sau 290 ate,spate 175/ate sau 185/textarș

senzor 40 lei/buc/textar

 

Salut,

 

Te rog imi scrii preturi la:

bucsa sferica st+dr spate 75 lei/triscan sau 130 lei/lemforder

bieleta directie st fata

capat bara st fata 200 lei/lemforder cap bata+bieleta directie sau 140 lei/talosa

caseta directie servo ulei 1700 lei/lauber

revizie totala ( ulei+filtre mann) 40 lei/5w30 ulei f aer 120,f ulei 35,f motorina 155/mann toate,f polen set carbon 100/purflux

Merci

in text

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.