Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

[quote atentie nu acord garantie la discuri de producator !

 

pai asta e un detaliu important.......... in special la discuri ma interesa garantia pt ca apar o gramada de probleme la ele.......... atunci am sa-mi iau de aici chiar daca sunt un pic mai scumpe dar primesc si garantie............ mersi oricum ,poate ma poti ajuta data viitoare

Link to comment
Share on other sites

ai primit pm de la mine

da,dar nu pot sa-ti trimit inapoi pm,ai selectat acolo la optiunile personale din "my controls" sa nu poti fi contactat prin pm,adica nu accepti mesaje private; oricum raspunsul e nu stiu,o sa aflu azi

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Da-mi si mie un pret te rog pentru :

 

-amortizor fata 300 lei/buc/sachs si spate 175 lei/buc/alko sau 175/magnum sau 275 lei/monroe,nu am sachs sau boge pe spate (boge/sachs) standard

-arcuri fata 410 lei/buc/oe sau 180 lei/buc/cs si spate standard 350 lei/buc/oe sau 170 lei/buc/lesjofors sau 180 lei/buc/kilen

 

VIN : BD82474

 

Multumesc !

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut Dane!

Da-mi te rog o lista de preturi la amortizoare fata 800 lei/buc/sachs sau 900 lei/buc/original sau 750 lei/buc/boge sau 370 lei/buc/monroe +spate la 630 lei/buc/boge sau 760 lei/buc/sachs sau 210 lei/buc/alco sau 250 lei/buc/monroe bmw e39 ,sa fie bitubulare sachs,bilstein sau boge.

vin:GY50982

Mersi!

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Setul de garnituri se compune din doua garnituri de cauciuc de forma dreptunghiulara si mai multe garnituri O-ring (de cauciuc sau metal, nu stiu sigur). Mie imi curge motorina pe la una din garniturile dreptunghiulare, la care nu am reusit sa gasesc vreun cod. In schimb am gasit coduri la garniturile de tip O-ring. Unul din coduri este 13511705170.
Link to comment
Share on other sites

imi poti da niste preturi pentru un opel astra g cu motor de 108kw

set cuzineti, set segmenti, garnitura _chiulasa_, piston

serie sasiu w0lotgf672b008165

nu aduc de opel

 

Setul de garnituri se compune din doua garnituri de cauciuc de forma dreptunghiulara si mai multe garnituri O-ring (de cauciuc sau metal, nu stiu sigur). Mie imi curge motorina pe la una din garniturile dreptunghiulare, la care nu am reusit sa gasesc vreun cod. In schimb am gasit coduri la garniturile de tip O-ring. Unul din coduri este 13511705170.

13511705170 costa 8 lei

Link to comment
Share on other sites

Kit ambreiaj 316i compact din 1996, cutie manuala, 5 trepte, serie KD31783 = pret ? 380 lei/vector sau 440 lei/sachs

Nuca din plastic 5 viteze/originala 73 lei,daca vrei piele,lemn etc pretul creste + fusta schimbator viteze (aceeasi masina) 100 lei din imitaie piele/original sau 250 lei din piele= pret ?

 

Merci !

raspuns in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

ai primit pm de la mine

da,dar nu pot sa-ti trimit inapoi pm,ai selectat acolo la optiunile personale din "my controls" sa nu poti fi contactat prin pm,adica nu accepti mesaje private; oricum raspunsul e nu stiu,o sa aflu azi

Bine astept raspunsul tau astazi sa aibe timp sa ii schimbe

Link to comment
Share on other sites

ai primit pm de la mine

da,dar nu pot sa-ti trimit inapoi pm,ai selectat acolo la optiunile personale din "my controls" sa nu poti fi contactat prin pm,adica nu accepti mesaje private; oricum raspunsul e nu stiu,o sa aflu azi

Bine astept raspunsul tau astazi sa aibe timp sa ii schimbe

am vorbit deja cu doamna,nu e cazul sa-i schimbe

 

Salut Dan,

Te rog un pret pentru fulie (cea care vine prinsa pe vibrochen), pentru 330xd, M57N, de 204 cai. JP95489.

 

merci, astept raspuns.

1465 lei originala sau 1400 lei/corteco

Link to comment
Share on other sites

salut,

 

imi poti da un pret pentru stergatoare parbriz pentru un e46, 318D, 05/2002 si daca le ai pe stoc?

 

merci

71 lei doar gumele/original sau 120 lei/bosch in stoc model aerotwin

 

salut cat ma costa consumabile (ulei original 37 lei/litru si filtre mann 60 lei cel de aer,100 lei cel motorina,90 lei cel polen cu carbon si 36 lei cel de ulei) si antigel 37 lei/1.5 litri/original

serie FG57836

mersi

raspuns in text

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.