Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

VIN WBAVC31090PS25650

 

Fulie alternator

Senzor prezenta pasager

Incalzire partea de sus a scaunului pasager (am scaune sport semipiele) ;am inteles ca este important acest amanunt

Acumulator

 

Imi cer scuze nu stiu codurile pentru aceste piese.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Se poate un pret si cam cat ar dura sa le aduci pentru urmatoarele:

- 51127030615; 60 lei

- 51127030614; 38 lei

- 51127031976; 23 lei

Seria masinii e KK53736.

 

Multumesc.

salut,marti poti ridica rola de la adi,piesele astea ar dura o saptamana

 

 

Salut Dan,

 

Poti sa le comanzi pe toate trei.

Mai spune-mi te rog cat costa un proiector dreapta (63176911007) si un set de saboti pentru frana de mana (34416761290)?

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Se poate un pret si cam cat ar dura sa le aduci pentru urmatoarele:

- 51127030615; 60 lei

- 51127030614; 38 lei

- 51127031976; 23 lei

Seria masinii e KK53736.

 

Multumesc.

salut,marti poti ridica rola de la adi,piesele astea ar dura o saptamana

 

 

Salut Dan,

 

Poti sa le comanzi pe toate trei.

Mai spune-mi te rog cat costa un proiector dreapta (63176911007) si un set de saboti pentru frana de mana (34416761290)?

 

Multumesc.

comandate,370 lei/oe proiectorul sau 190 lei/tyc (vine fara bec) +sabotii 194 lei/oe sau 130 lei/ate sau 80 lei/lpr -doar miercuri poti ridica de la adi rola

 

VIN WBAVC31090PS25650

 

Fulie alternator 259 lei/oe sau 145 lei/ina

Senzor prezenta pasager 410 lei/oe

Incalzire partea de sus a scaunului pasager (am scaune sport semipiele) ;am inteles ca este important acest amanunt 220 lei vezi desen piesa 2

http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=...hg=52&fg=65

Acumulator -trebuie sa-mi spui de cati amperi vrei si ce marca..ca sa afli cati amperi are trebuie sa te uiti pe baterie ca scrie..

 

Imi cer scuze nu stiu codurile pentru aceste piese.

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut , ma intereseaza si pe mine cat ar fi set de rulmenti spate pentru un e46 320d 100kw din 1999 si de asemenea daca termestatul pt EGR este cel din poza urmatoare http://www.autokarma.ro/Pozasigla.aspx?ProdusId=717390

95 lei/buc/triscan/rulment,da asa arata un termostat egr

 

 

Nu stiu nimic despre triscan, dar nici nu ma pricep daca imi poti spune pe sistemul mai bun sau mai slab decat FEBI SAU FAG si daca vine decat rulmentul sau mai are ceva ..

si vreu un pret pentru termostatul de la EGR si celalalt de la motor ....

si daca ai idee cat antigel intra daca vreau sa ii fac schimbul si daca are importanta de care pun roz sau verde si care e pretul

 

imi pare rau ca intrebarile mele nu sunt chiar la obiect dar dupa cum spuneam sunt ..." la inceput "

Link to comment
Share on other sites

Salut, dupa cum ziceam si-n PM, m-ar interesa preturile pentru: far stanga fata, cu xenon si angel eyes; bara fata si bara fata M, proiectoare care sa se potriveasca la bara M."

 

Si cat ar costa un pachet M complet (dupa cum ziceam, daca diferenta n-ar fii mare, cum zic baietii, doar de 300 E aproximativ, mai bine pun tot pachetul M...)

 

PY63508

 

Ms

Link to comment
Share on other sites

Salut, dupa cum ziceam si-n PM, m-ar interesa preturile pentru: far stanga fata, cu xenon si angel eyes; bara fata si bara fata M, proiectoare care sa se potriveasca la bara M."

 

Si cat ar costa un pachet M complet (dupa cum ziceam, daca diferenta n-ar fii mare, cum zic baietii, doar de 300 E aproximativ, mai bine pun tot pachetul M...)

 

PY63508

 

Ms

pachet aerodinamic 1140 euro,nu M! http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=...hg=51&fg=95 ,pachet M nu exista,se cumpara pe bucati daca vrei ;

bara fata normala 1570 lei/oe sau 220 lei/producator ,bara fata M (pachet aerodinamic) 1880 lei ;

proiector care sa potriveasca la bara M 230 lei/producator sau 370 lei original. far 2600 lei original sau 2550 lei hella

Link to comment
Share on other sites

Salut, dupa cum ziceam si-n PM, m-ar interesa preturile pentru: far stanga fata, cu xenon si angel eyes; bara fata si bara fata M, proiectoare care sa se potriveasca la bara M."

 

Si cat ar costa un pachet M complet (dupa cum ziceam, daca diferenta n-ar fii mare, cum zic baietii, doar de 300 E aproximativ, mai bine pun tot pachetul M...)

 

PY63508

 

Ms

pachet aerodinamic 1140 euro,nu M! http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=...hg=51&fg=95 ,pachet M nu exista,se cumpara pe bucati daca vrei ;

bara fata normala 1570 lei/oe sau 220 lei/producator ,bara fata M (pachet aerodinamic) 1880 lei ;

proiector care sa potriveasca la bara M 230 lei/producator sau 370 lei original. far 2600 lei original sau 2550 lei hella

 

Si e diferenta intre acest pachet aerodinamic de care zici tu si pachetul M ? Sau diferente...? Si daca da, cam care sunt ? Adica, arata la fel...sau ? Ce difera?

Daca bara fata M (pachet aerodinamic) e 1880 RON, ce mai costa aprox 2900 RON, cat mai e diferenta pana la 1140 E, cat e tot pachetul aerodinamic ? Asa scumpa e doar bara din spate...sau pachetul mai include si alte chestii ?

 

Daca pun doar bara fata M (pachet aerodinamic), trebuie sa mai schimb si alte chestii, gen scut, aparatoare aripi (asa a zis un coleg) sau nu ?

 

Bara fata M (pachet aerodinamic) si/sau pachetul aerodinamic vin cu toate celelalte componente sau doar barile si-atat? Ma refer la suruburi, cleme, cele 3 grile din fata, etc.

 

Ms

Link to comment
Share on other sites

Salut, dupa cum ziceam si-n PM, m-ar interesa preturile pentru: far stanga fata, cu xenon si angel eyes; bara fata si bara fata M, proiectoare care sa se potriveasca la bara M."

 

Si cat ar costa un pachet M complet (dupa cum ziceam, daca diferenta n-ar fii mare, cum zic baietii, doar de 300 E aproximativ, mai bine pun tot pachetul M...)

 

PY63508

 

Ms

pachet aerodinamic 1140 euro,nu M! http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=...hg=51&fg=95 ,pachet M nu exista,se cumpara pe bucati daca vrei ;

bara fata normala 1570 lei/oe sau 220 lei/producator ,bara fata M (pachet aerodinamic) 1880 lei ;

proiector care sa potriveasca la bara M 230 lei/producator sau 370 lei original. far 2600 lei original sau 2550 lei hella

 

Si e diferenta intre acest pachet aerodinamic de care zici tu si pachetul M ?

vezi www.realoem.com Sau diferente...? Si daca da, cam care sunt ? Adica, arata la fel...sau ? Ce difera?

Daca bara fata M (pachet aerodinamic) e 1880 RON, ce mai costa aprox 2900 RON, cat mai e diferenta pana la 1140 E, cat e tot pachetul aerodinamic ? Asa scumpa e doar bara din spate...sau pachetul mai include si alte chestii ? vezi www.realoem.com si linkul care ti l-am dat; de aia e gandit ca pachet ca sa iesi ieftin cumparand pachetul,daca vrei pe bucati iesi scump :twoup:

 

Daca pun doar bara fata M (pachet aerodinamic), trebuie sa mai schimb si alte chestii, gen scut, aparatoare aripi (asa a zis un coleg) sau nu ? nimic nu e obligatoriu dar daca vrei sa faci o treaba buna da

 

Bara fata M (pachet aerodinamic) si/sau pachetul aerodinamic vin cu toate celelalte componente sau doar barile si-atat? Ma refer la suruburi, cleme, cele 3 grile din fata, etc.

pachetul vine cu tot ce trebuie,bara separat vine cheala in concluzie merita cumparat pachet-iti include proiectoare bla bla sau daca nu nu merita sa pui bara de M ,ci pui ce ai avut pe masina normala

Ms

raspuns in text

Link to comment
Share on other sites

Ceau Dan,

 

Poti sa imi dai niste preturi si producatori pentru urmatoarele piese:

 

- bucse cap spate - 2bucati cod ?

- bucse longitudinale spate- 2 bucati cod ?

- antiruliu stanga fata 100 lei/lemforder sau 70 lei/talosa

- bucse oscilante fata - 2 bucati pe fata nu am mai auzit de termenul asta

 

mersi mult

comentarii in text

Link to comment
Share on other sites

actuator dr fata la un e 90 320 d

ce e ala actuator?

 

imi faci o oferta pt x3 din 2006 motor 3000 diesel 218 cp ulei plus filtre pe man....cati litri trebuie??? ms

ulei bmw 5w30 37 lei/l sau 0w40 42 lei/l. f aer 110 lei/mann, f ulei 45 lei/mann , f motorina 105 lei/mann, f polen cu carbon 100 lei

Link to comment
Share on other sites

Ceau Dan,

 

Poti sa imi dai niste preturi si producatori pentru urmatoarele piese:

 

- bucse cap spate - 2bucati cod ?

- bucse longitudinale spate- 2 bucati cod ?

- antiruliu stanga fata 100 lei/lemforder sau 70 lei/talosa

- bucse oscilante fata - 2 bucati pe fata nu am mai auzit de termenul asta

 

mersi mult

comentarii in text

 

Sal,

Sincer am lasat masina la cineva sa mearga sa imi faca o verificare si astea erau scrise pe deviz.

Daca te ajuta cu ceva :

- bucse cap amortizor -2 bucati

- bucse brate spate -bucati

- bucse oscilante fata sincer nu imi dau seama ce insemana dar asta nu il mai considera.

 

Daca nici asa nu poti sa imi dai un pret atunci cred ca voi merge maine la service sa ii intreb personal.

 

Mersi

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Se poate un pret si cam cat ar dura sa le aduci pentru urmatoarele:

- 51127030615; 60 lei

- 51127030614; 38 lei

- 51127031976; 23 lei

Seria masinii e KK53736.

 

Multumesc.

salut,marti poti ridica rola de la adi,piesele astea ar dura o saptamana

 

 

Salut Dan,

 

Poti sa le comanzi pe toate trei.

Mai spune-mi te rog cat costa un proiector dreapta (63176911007) si un set de saboti pentru frana de mana (34416761290)?

 

Multumesc.

comandate,370 lei/oe proiectorul sau 190 lei/tyc (vine fara bec) +sabotii 194 lei/oe sau 130 lei/ate sau 80 lei/lpr -doar miercuri poti ridica de la adi rola

 

Salut Dan,

 

Poti sa comanzi si un set de saboti ate si o sa-i iau odata cu suportii pentru bara.

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.