Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

ma intereseaza si pe mine cat costa placutele de frana fata 90 lei qwp sau 160 lei ate pt un e46 2002,318d.

saboti fata-nu exita saboti fata ,daca te referi la spate 80 lei/lpr sau 125 lei/ate

si discuri frana tot fata 250 lei/buc/original sau 150 lei/buc/ate sau 160 lei/buc/textar

 

merci anticipat de raspuns

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

si se poate si senzori lumina

asta e adresa pe care ti-am trimis,verifica-ti spam-ul eventual djklauss@yahoo.com ;

n-am inteles care e problema cu faptul ca sunt bixenon ? vrei simple ?

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VU31&mospid=48831&btnr=61_2096&hg=61&fg=25&hl=2&lang=en senzor lumina si ploaie 590 lei original

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Poti sa-mi dai te rog un pret si un termen de livrare pt. amortizoare pt. un E36 (WBACA71090JE31478). As prefera Sachs 340 lei/buc/fata si spate 205 lei/buc ,daca vrei mai ieftine zi-mi ca am si alte marci (astea sunt si cele originale), pachetul de "drumuri grele" (am vazut in catalogul lor ca au asa ceva). Si...oferi factura/garantie?

 

Multzam'

SORIN

ti-am ofertat normale cum vad ca are masina din fabrica; ofer factura si garantie ; daca vrei iti ofertez si cu pachet de drumuri grele dar trebuie sa schimbi si arcurile ca sa beneficiezi de garantie in acest caz.. altfel o sa le distrugi prematur

85 lei filtrul mann aparatoarea 51 lei originala iar 11121721879 4 lei originala,totul este in stoc cu exceptia aparatorii care ar ajunge luni

As mai vrea un pret pt. arcuri fata pt. aceeasi masina. Recomanda-mi ceva OK, ca daca tot schimb amortizoarele, as pune si arcuri bune.

 

Salut,

 

Poti sa-mi dai te rog un pret si un termen de livrare pt. amortizoare pt. un E36 (WBACA71090JE31478). As prefera Sachs 340 lei/buc/fata si spate 205 lei/buc ,daca vrei mai ieftine zi-mi ca am si alte marci (astea sunt si cele originale), pachetul de "drumuri grele" (am vazut in catalogul lor ca au asa ceva). Si...oferi factura/garantie?

 

Multzam'

SORIN

ti-am ofertat normale cum vad ca are masina din fabrica; ofer factura si garantie ; daca vrei iti ofertez si cu pachet de drumuri grele dar trebuie sa schimbi si arcurile ca sa beneficiezi de garantie in acest caz.. altfel o sa le distrugi prematur

85 lei filtrul mann aparatoarea 51 lei originala iar 11121721879 4 lei originala,totul este in stoc cu exceptia aparatorii care ar ajunge luni

As mai vrea un pret pt. arcuri fata pt. aceeasi masina. Recomanda-mi ceva OK, ca daca tot schimb amortizoarele, as pune si arcuri bune.

Link to comment
Share on other sites

asta e adresa pe care ti-am trimis,verifica-ti spam-ul eventual djklauss@yahoo.com ;

n-am inteles care e problema cu faptul ca sunt bixenon ? vrei simple ?

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VU31&mospid=48831&btnr=61_2096&hg=61&fg=25&hl=2&lang=en senzor lumina si ploaie 590 lei original

murgociionut@yahoo.com e adeasa mea de maill

nu nu vreau sinple te intrebam daca farurile sunt bi-xenon

Link to comment
Share on other sites

Hai sa facem o recapitulare

capota

tragar

7795284(nu stiu cu se numeste)

retrofit-ul

senzorii de lumina si ploaie(o sa imi trebuiasca un parbriz nou???daca da o sa fie la vara)

spune-mi pretul in euro pt fiecare piesa si cat ma costa transportul (sau este din partea casei???)

nu stiu cum sa facem cu acel retrofit ca inca nu am primit nici un maill nimic si nu stiu exact ce contine si vroiam si schema de montaj

iar pt senzorii de ploaie si lumina contine doar unitatea de control sau si cabluri, mufe etc

(presupun ca in retrofit este si un modul de lumini cu auto)

imi cer scuze pt atatea intrebari dar crede-ma ca am masina sifonata si aici fara masina sunt ca si fara picioare(este greu cu autobuzul incep sa il detest)si as vrea sa o repar cat mai repede ,nu este din cauza pieselor ci din cauza ca trebuie sa imi schimb farurile si as vrea sa fie cu xenon si daca nu iau retrofitul de la tine sunt obligat sa imi cumpar faruri halogen (350e)aprope jumatate din retrofit si pe deasupra sunt tot cu halogen (daca as vrea sa cumpar separat faruri bixenon nodul lumini senzori autoleveling o sa ma ajunga mai mult)asadar daca as sti exact ce contine si o mica idee cum se monteaza daca este complicat sau nu ,apoi as putea comanda piesele

sper ca nu te plictisesc cu mofturile si povestile mele

imi cer scuze inca o data

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Am un bmw 316i,m40,an 93,seria AJ41407.Ma intereseaza un pret pt buson/capac benzina 32 lei/febi,oglinda interioara retrovizoare originala 500 lei-cred ca gasesti in dezmembrari cu 50 lei-daca vrei am si eu una dar e de e39,vasco-cuplaj 255 lei sachs sau 230 lei vemo,pompa apa 225 lei hepu sau 110 lei thermotec,debitmetru.Astept un raspuns cu variante.

 

Stima!

 

preturi in text,pt debitmetru trebuie sa stiu daca ai catalizator sau nu pe masina

 

 

 

 

Salut,

 

Am precizat ca am scos catalizator de pe masina.Astept sa imi spui pretul la debitmetru.

 

De asemenea,te rog sa imi spui daca merita pompa de apa thermotec.

 

Stima!

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Am un bmw 316i,m40,an 93,seria AJ41407.Ma intereseaza un pret pt buson/capac benzina 32 lei/febi,oglinda interioara retrovizoare originala 500 lei-cred ca gasesti in dezmembrari cu 50 lei-daca vrei am si eu una dar e de e39,vasco-cuplaj 255 lei sachs sau 230 lei vemo,pompa apa 225 lei hepu sau 110 lei thermotec,debitmetru.Astept un raspuns cu variante.

 

Stima!

 

preturi in text,pt debitmetru trebuie sa stiu daca ai catalizator sau nu pe masina

Salut,

 

Am precizat ca am scos catalizator de pe masina.Astept sa imi spui pretul la debitmetru.

 

De asemenea,te rog sa imi spui daca merita pompa de apa thermotec.

 

Stima!

eu zic ca e ok pompa thermotec,debitmetru pt masini cu catalizator 400 euro,pt cele fara 500 euro/originale ,cam descurajant pretul

sau cauti ceva second gen http://cgi.ebay.de/Luftmengenmesser-Luftmassenmesser-BMW-e36-0280200204-/330402221645?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item4ced81ce4d pot sa ti-l aduc dar garantie cucu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

arc fata oe 368 lei/buc indiferent de duritate, arc cs 160 lei/buc, arc lesjofors 120 lei/buc

Salut Dan,

 

Vreau si eu sa comand pt. masina de care-ti povesteam (E36-VIN:JE31478):

  • Amortizoare fata SACHS - 2 buc (pretul ofertat de tine: 340RON/buc)
  • Arc fata Lesjofors - 2 buc (pretul ofertat de tine: 120RON/buc)
  • Garnituri capac motor (cod 11121721879 ) - 8 buc (pretul ofertat de tine: 4RON/buc)

 

Dupa calculele mele asta face 952 RON total.

Asa cum mi-ai spus, astept in pachetul trimis si factura/garantia pt. piese.

Daca vrei sa mai discutam despre modalitatea de livrare/plata, te rog da-mi un semn la 0723360497. O sa sun maine sa-mi fac programare la "macelar" sa le si montez cat de repede.

 

Multumesc,

SORIN

Link to comment
Share on other sites

salut dan, ma intereseaza si pe mine daca ai cumva si acumulatori oe. daca da, as vrea sa stiu pretul la o baterie de 80 Ah pt masina mea.

salut,da aduc,din pacate promotia la bmw s-a terminat pt ca altfel iti propuneam oe,asa 45o lei bosch,varta 425,qwp 300,la oricare din ele transport gratuit la craiova !

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Sti cumva care e diferenta intre:

 

Low beam insert yellow 63 12 1 356 421 / 2 0.380 kg / 0.838 lb €19.00 $25.74

si

Low beam stage reflector insert yellow 63 12 1 371 331 / 2 0.370 kg / 0.816 lb €29.00 $39.29

 

Am faruri galbene pe E12, si un far de faza scurta are o gaura in sticla + reflector corodat.

 

Sa mai livreaza faruri galbene?

 

Mersi!

Link to comment
Share on other sites

salut,da aduc,din pacate promotia la bmw s-a terminat pt ca altfel iti propuneam oe,asa 45o lei bosch,varta 425,qwp 300,la oricare din ele transport gratuit la craiova !

ok, despre ce model de bosch/varta este vorba? la dimensiuni sunt asemanatoare cu cele oe? multumesc.

saptamana viitoare am sa revin cu decizia :twoup:

Link to comment
Share on other sites

ok, despre ce model de bosch/varta este vorba? la dimensiuni sunt asemanatoare cu cele oe? multumesc.

saptamana viitoare am sa revin cu decizia :twoup:

bosch S4,varta BLUE dynamic Curent electric test-la-rece, EN 740 A Lungime 315 mm, Latime 175 mm, Înaltime 175 mm '

toate au aceleasi dimnesiuni cu cele oe,sunt standard

 

Salut,

 

Sti cumva care e diferenta intre:

 

Low beam insert yellow 63 12 1 356 421 / 2 0.380 kg / 0.838 lb €19.00 $25.74

si

Low beam stage reflector insert yellow 63 12 1 371 331 / 2 0.370 kg / 0.816 lb €29.00 $39.29

 

Am faruri galbene pe E12, si un far de faza scurta are o gaura in sticla + reflector corodat.

 

Sa mai livreaza faruri galbene?

 

Mersi!

nu stiu sa-ti raspund,o sa intreb in germania; si da-mi si un cod de far galben

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bosch S4,varta BLUE dynamic Curent electric test-la-rece, EN 740 A Lungime 315 mm, Latime 175 mm, Ănaltime 175 mm '

toate au aceleasi dimnesiuni cu cele oe,sunt standard

 

spune-mi pretul si la bosch s5 (parca 84 Ah)/varta silver dynamic, daca se poate binenteles.multumesc

Link to comment
Share on other sites

salut dan!

vreau si eu preturi pentru un mini couper S din 2008 seria TS 20188:

1-ulei (si cantitatea necesara habar n am)

2-filtru ulei

3-filtru aer

4-filtru habitaclu

5-filtru benzina

astea tre sa le comandam spre sf saptamani viitoare as vrea a le am ca am un drum mai lung si vreau sa testez mini-ul

 

si pentru bmw E90 320 dA cea pentru care am mai comandat

1-ulei bmw 5w30 (6l mi se pare)

2-filtru ulei

3-filtru aer

4-filtru motorina

5-filtru habitaclu

6-orientativ ulei si filtru pentru cutie (nu l schimd decat in martie cand merg la respectivul)+ ceva stergatoare

ms

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.