Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Buna Dan, spune-mi si mie cit costa si daca ai ornamentul pentru toba la e90 320d cu filtru de particule si daca e din inox. Multumesc anticipat.

192 lei/oe chrome

 

Salut !

 

Spune-mi te rog pretul la toate filtrele pentru un 520d, an 2006, 120 kw, (filtre MANN)

 

Mersi.

filtru ulei 38 lei, f polen set carbon 210,filtru motorina 100,filtru aer 70 toate mann

Link to comment
Share on other sites

Salut ! Am incalzirea din scaunul pasagerului defecta, mai precis nu se mai incalzeste sezutul, un idiot de la spalatorie s-a pus cu genunchiul pe scaun si de atunci nu mai incalzeste sezutul, spatarul incalzeste ! Din ce am aflat, ar fi rupta folia de incalzire din scaun (plasa). Am scaune sport la masina, semielectrice fara memorii ,BMW E60 525d an 2004, VIN B117575, codul piesei nu-l stiu. Imi poti da un pret pt. aceasta folie sau plasa de incalzire, nici eu nu stiu exact cum se numeste. Multumesc.

 

 

M-ai uitat cu folia de incalzire din scaun !

Link to comment
Share on other sites

Adauga te rog si 2 flanse lemforder pt. amortizoare(pretul ofertat de tine: 80RON/buc) la comanda de mai sus.

Te rog da-mi un semn cand ai expediat comanda. Datele de facturare/livrare le ai pe PM.

Sper sa nu intarzii mult cu comanda, ca daca o tin in ritmul asta in curand o sa trebuiasca sa-mi trimiti o masina intreaga...:twoup:)

 

Multumesc.

Imi poti spune te rog cand imi poti trimite piesele? Am o programare la service pt. martea viitoare. Daca nu le poti trimite, te rog spune-mi eventual sa-mi pot schimba programarea.

 

Multzam' fain.

Link to comment
Share on other sites

salut.spune-mi si mie te rog preturile pentru e46 an 2001, 1895 cmc, AX41108 pentru urmatoarele:

-discuri frana fata

-placute frana fata

-telescoape fata( complet cu flansa sau ce mai are pe el)

-bieleta bara stabilizatoare fata dr.

-bieleta directie fata dr.

preturi si oem si aftermarket

mersi mult

Link to comment
Share on other sites

salut.spune-mi si mie te rog preturile pentru e46 an 2001, 1895 cmc, AX41108 pentru urmatoarele:

-discuri frana fata 233 lei/buc/oe sau 150 lei/ate sau brembo,atentie nu acord garantie decat la discurile oe!

-placute frana fata 287 lei oe sau 160 lei ate sau 100 qwp

-telescoape fata 798 lei/buc/oe sau 305 lei/buc/sachs( complet cu flansa 95 lei/buc/sachs sau 90 lei/buc/swag sau ce mai are pe el)+

daca vrei kitul burdufe 65 lei/sachs

-bieleta bara stabilizatoare fata dr. 90 lei/lemforder sau 65 lei talosa sau 148 lei oe

-bieleta directie fata dr. 110 lei lemforder,pe original vine doar impreuna cu cap bara

preturi si oem si aftermarket

mersi mult

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Te rog sa ma ajuti cu o lista de preturi pt urmatoarele:

-frana usa stanga fata (51218160959)

-bascula stanga si dreapta fata lemforder

-set bucse bascule lemforder

-set cap de bara lemforder

-set bielete de directie lemforder

-set placute spate ATE

-set discuri spate ATE

-senzor uzura placute spate ATE

-motoras lichid de parbriz (cel mai ieftin)

 

Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Te rog sa ma ajuti cu o lista de preturi pt urmatoarele:

-frana usa stanga fata (51218160959) 111 lei/oe

-bascula stanga si dreapta fata lemforder 530 lei/buc

-set bucse bascule lemforder 350 lei

-set cap de bara lemforder,atunci mergem pe bara directie contine si elementul de mai jos 245 lei/lemforder/buc

-set bielete de directie lemforder

-set placute spate ATE 110 lei

-set discuri spate ATE 157 lei/buc/original sau 140 lei/buc/ate

-senzor uzura placute spate ATE 40 lei

-motoras lichid de parbriz (cel mai ieftin) 32 lei/aic

 

Multumesc anticipat.

salut,preturi in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.