Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut!

ma intereseaza si pe mine cateva piese pentru un bmw 318 d 2002 cu VIN : wbaeu51080cj07086

 

piesele sunt urmatoarele:

pompa de apa, ulei bmw 5w30 35 lei/l, filtru de aer 65 lei mann, de ulei 30 lei mann, polen 90 lei carbon/purflux si epurator 120 lei, cele 2 curele de la motor 65 lei/contitech+35 lei, si ulei servo 40 lei/original sau 30 lei mobil

cam ce preturi au!

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

sal...termostat apa pentru un e46 320d an 2004,la ce pret,firma...si cand mi-ar ajunge?

 

Un spray degresant pentru suprafete plastice si cauciuc ?

 

multumesc

termostat 196 lei/original pe marti la focsani; spray http://www.sonax.store.ro/sonax.php?id=70 sau Lucas-TRW 500ml 22 LEI spray degresat discuri frana dar merge si pe orice altceva,cred ca asta l-as lua sau http://www.chemicalguys.ro/11-degresanti

Link to comment
Share on other sites

ok deci sprayul imi trebuie pentru suprafete interioare,am dat pe chedere cu gummi pflege si acum mi-a ramas un fel de grasime de la chedere pe panourile de la usi...Ar fi bun sprayul ala? daca da il i-au...

 

Si ca termostat le vreau pe amandoua,pe cel de apa si egr.

Link to comment
Share on other sites

salut Dan! am vorbit la telefon in legatura cu o oglinda bmw e46 coupe dreapta completa. seria de sasiu: jx26292. ma intereseaza varianta fara rama si fara sticla oglinda, asa cum am si vorbit. Multumesc! te-as ruga frumos daca poti sa verifici codul si la modelul coupe non-facelift si sa imi spui daca se potrivesc. Multumesc inca o data! Edited by razvanflorin90
Link to comment
Share on other sites

salut Dan! am vorbit la telefon in legatura cu o oglinda bmw e46 coupe dreapta completa. seria de sasiu: jx26292. ma intereseaza varianta fara rama si fara sticla oglinda, asa cum am si vorbit. Multumesc! te-as ruga frumos daca poti sa verifici codul si la modelul coupe non-facelift si sa imi spui daca se potrivesc. Multumesc inca o data!

in principiu potriveste,codul pt masina ta este 51167890467 751 lei/oe

Link to comment
Share on other sites

m-am uitat si eu pe realoem si vad ca sunt 2 categorii: outside mirror si outside mirror with memory..si tot felul de preturi. oglinzile le am pliabile manual, electrice, incalzite si cam atat. e vreo diferenta?

da,a tale nu sunt cu memory dar sunt

760 INDIVIDUAL HIGH-GLOSS SATIN CHROME

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.