Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut, vreau sa fac schimbu de ulei la cutie automata x5, e53, 3.0d, 2003... cat costa toata treaba?

347 lei filtrul+garnitura+suruburi/oe sau 200 lei/swag sau doar filtrul 70 lei/topran+garnitura 95 lei/topran;

pt ulei cel mai bine e sa imi dai codul de ulei de pe cutie (are 11 cifre si incepe cu cifra 8),dar daca vrei iti dau si fara acest cod 35 lei/litru/original dar nu imi asum raspunderea (vad ca la multi le e lene sa se uite pe cutie-nu ma ajuta seria sasiu! )

Link to comment
Share on other sites

sal,vreau si eu urmatoarele pentru un bmw e46 FL 318d,fabr 2003,VIN WBAEU51010CJ10413,

-ulei castrol diesel 10w40 5litri

-filtru ulei mann

-filtru motorina mann

-filtru aer mann

-filtru habitaclu cu carbon activ

 

Fa mi si mie preturile ,te rog.

Edited by sorin'
Link to comment
Share on other sites

sal,vreau si eu urmatoarele pentru un bmw e46 FL 318d,fabr 2003,VIN WBAEU51010CJ10413,

-ulei castrol diesel 10w40 5litri - nu as folosi 10w40 in masina ta

-filtru ulei mann 30

-filtru motorina mann 38

-filtru aer mann 70

-filtru habitaclu cu carbon activ 90 lei purflux

 

Fa mi si mie preturile ,te rog.

in text

Link to comment
Share on other sites

salut, un pret cat mai bun te rog, pentru toate patru amortizoare (cele din fata complete cu arcuri) la un e46 320d sedan din 99, 136 hp, noi bineinteles,si daca ai idee cat ar fi transportul pana la sighetu marmatiei- maramures
Link to comment
Share on other sites

Salut! Ma intereseaza si pe mine 5 litri de ulei Castrol 0W40 pt. motor pe benzina. Daca poate ajunge la baiatul din Militari ar fi mai bine. Astept raspuns. Multumesc

este pe stoc in militari dar doar 0w40 oe bmw 37 lei/litru,0w40 nu am adus de la castrol ..

Link to comment
Share on other sites

5 litri vreau. Cat timp dureaza pana ajunge in Bucuresti? Fiind mai scump fata de BMW, cred ca e si mai de calitate, nu?

n-as crede, diferenta de pret e in primul rand pt ca oe-ul l-am importat direct eu din germania la cantitate mare,acest tip de castrol il cumpar si eu din tara si doar 5 litri :)

pe maine o sa te rog sa-l ridici de la adi,sa imi lasi pe pm un nr de tlf

Link to comment
Share on other sites

salut, un pret cat mai bun te rog, pentru toate patru amortizoare (cele din fata complete cu arcuri) la un e46 320d sedan din 99, 136 hp, noi bineinteles,si daca ai idee cat ar fi transportul pana la sighetu marmatiei- maramures, sau in cluj mi le poti preda personal? Edited by MSasha
Link to comment
Share on other sites

salut, un pret cat mai bun te rog, pentru toate patru amortizoare (cele din fata complete cu arcuri) la un e46 320d sedan din 99, 136 hp, noi bineinteles,si daca ai idee cat ar fi transportul pana la sighetu marmatiei- maramures, sau in cluj mi le poti preda personal?

amortizor 310 lei/buc/fata/sachs, spate 130 lei/buc/starmann sau 205 lei/buc/sachs

arc fata 170 lei/buc/cs ,arc spate 155 lei/buc/lesjofors

poti ridica din cluj personal sau prin curier versus 25 lei

Link to comment
Share on other sites

amortizor 310 lei/buc/fata/sachs, spate 130 lei/buc/starmann sau 205 lei/buc/sachs

arc fata 170 lei/buc/cs ,arc spate 155 lei/buc/lesjofors

poti ridica din cluj personal sau prin curier versus 25 lei

 

deci doua amortizoare spate starmann - 260 de lei, un arc fata 170 de lei, asta e ok, dar doua amortizoare fata mai ieftine ceva starmann sau bilstein as gasi la tine si la ce pret, apropo ai pe stoc piesele astea?

Link to comment
Share on other sites

deci doua amortizoare spate starmann - 260 de lei, un arc fata 170 de lei, asta e ok, dar doua amortizoare fata mai ieftine ceva starmann sau bilstein as gasi la tine si la ce pret, apropo ai pe stoc piesele astea?

pe fata chiar nu as pune altceva decat sachs, boge la 285 lei/buc,alco 265

sa-mi spui cu o zi inainte..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.