Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

ulei 10w40 diesel bmw - 10L?

24 lei/litru

 

+8 buc. 51478243735

Merci

5 lei/buc,raman?

 

salut. ma intereseaza 21217523618 (kit ambreiaj e46 318i '99) pe producator pret mic.

680 lei luk

 

Salut,spune`mi si mie niste preturi pt:

 

1. Set discuri frana fata 150 lei/buc/ate sau 233 lei/buc/oe,atentie nu acord garantie decat la discurile oe pe fata!

2. Set discuri frana spate 175 lei/buc/ate sau 210 lei/buc/oe

3. Placute fata 145 ate sau fata+spate 160 qwp

4. Placute spate 105 ate

 

Pt FM65140

 

Ms

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Din cate am vazut eu azi cand am fost la eletrician, si mi-a dat jos airbagul a zis ca imi trebuie piesa in care intra piesa 4 de pe http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=32_1173&hg=32&fg=35

 

Salut, imi poti gasi si mie un pret la reperul de mai sus in care intra piesa 4 cred ca se numeste "slip ring" de pe Realoem?

Edited by joky
Link to comment
Share on other sites

Ciao,

 

Am depus 910 lei in contul de la Carpatica pentru ce am vorbit:

4 filtre + 6L ulei + 2 bielete de directie (lemforder) + 2 bucsi bara stabilizatoare (lemforder) + placute frana fata ATE.

Ma anunti cand le trimiti sa iau legatura cu Adi la Bucuresti.

O zi buna

 

 

Salut,

poti sa mai pui un set de bucsi pentru bascula? Sa imi spui cat costa sa depun banii. Sau, daca se poate, ii dau lui Adi cand ridic tot pachetul.(e46 d, 2004, 110 kw)

Mersi

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Ajuta-ma un pic te rog.Mi-ai dat pt cureaua de transmisie la Bmw 316i,seria AJ41407 reperul de aici:http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA11&mospid=47434&btnr=11_0266&hg=11&fg=20,dar mai este o curea mai mica chiar sub alternator si pompa de apa.Am nevoie si de aia.Poti sa imi spui pe realoem.com unde o gasesc? Am atasat 2 poze sa vezi despre ce vorbesc.Am nevoie de pret.

 

Stima!

Link to comment
Share on other sites

tocmai mi-am busit bmw-ul si as avea nevoie in primul rand de urmatoare piese principale:

- capota

- bara fata (cu sau fara ornamente)

- grile

- far stanga (hella cu semnal alb si fara xenon, sa fie la fel ca cel din dreapta, care deocamdata pare sa fi scapat)

- electroventilator

- radiator

- traversa care fixeaza radiatorul si farurile

- plasticele din fata electroventilatorului (sunt sigur sparte, dar nu le stiu dupa nume sau coduri si nici pe realoem.com nu mi-am dat seama care ar fi)

 

pe la langa astea s-ar putea sa mai am nevoie de alte plasticaraie sparte si pe care nu le stiu inca. abia ce i-am ridicat capota sa vad ce are in mare. cand m-oi apuca de ea vad exact ce mai e de inlocuit.

 

nu ma gandesc la piese originale pentru ca oricum o sa ma duca mult, dar ceva de cat mai buna calitate la preturile cele mai mici :p

 

masina e E39 facelift din 2000, 520i (GP21540)

 

ms.

Edited by Sclipici
Link to comment
Share on other sites

Salut! As dori un pret pentru urmatoarele piese:

 

Self-locking collar nut - 33 32 6 760 668 3 lei

 

Collar screw - 33 32 6 760 389 6 lei

 

VIN: KA01032

Si timpul de livrare pentru Bucuresti.

Multumesc

pe marti,preturi in text

 

Salut, un pret la filtru benzina E39 520i 1996 serie BN06147. Mersi!

80 lei mann,49 lei jc

 

Salut,

 

Ajuta-ma un pic te rog.Mi-ai dat pt cureaua de transmisie la Bmw 316i,seria AJ41407 reperul de aici:http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA11&mospid=47434&btnr=11_0266&hg=11&fg=20,dar mai este o curea mai mica chiar sub alternator si pompa de apa.Am nevoie si de aia.Poti sa imi spui pe realoem.com unde o gasesc? Am atasat 2 poze sa vezi despre ce vorbesc.Am nevoie de pret.

 

Stima!

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA11&mospid=47434&btnr=32_0633&hg=32&fg=15&hl=9 ,nu ai tasat nimic dr cred ca la asta te referi pret 13 lei/lemforder + mai este http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA11&mospid=47434&btnr=64_0793&hg=64&fg=50&hl=10 23 lei/contitech

 

O oferta pentru urmatoarele piese va rog:

 

1. macara geam stanga sofer + motoras

2. placute frana fata 150 ate+ senzor 40 lei

3. placute frana spate 105 ate+ senzor 40 lei,sau placute fata+spate qwp=160 lei

4. vas expansiune e46 NFL 316i

imi trebuie o serie sasiu pt restul

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.