Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

si cum fac cu plata ? Eu sunt din Baia Mare. deci daca le comanzi maine, ar putea veni la tine pana vineri?

 

astea le poti aduce? amandoua bucatile! mersi1.jpg

se pot aduce si ele,500 lei/buc/oe ; ca sa dau comanda pt reperele acestea am nevoie de avans,minim 20% in cont bancar;diferenta o poti achita daca vrei la curier cand iti ajunge marfa

teoretic pot ajunge pe vineri dar din experienta nu sunt repere vandute zilnic si parerea mea e ca nu ajung pe vineri,mai degraba lunea cealalata

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

salut,preturi in text,toate originale

Sal cum facem sa imi trimiti Placutele fata, Placutele spate, senzorii placute fata si senzorii placute spate,+ filtrul carter doar filtru fara carcasa ?

Edited by DIESEL220
Link to comment
Share on other sites

salut din nou,serie sasiu VA23337

cu stima,

filtru oe 768 lei sau vaico 500 lei; ulei 75 lei/litru/oe

 

Sal cum facem sa imi trimiti Placutele fata, Placutele spate, senzorii placute fata si senzorii placute spate,+ filtrul carter doar filtru fara carcasa ?

imi lasi pm cu nume,adresa de livrare,nr tlf; pt aceste piese nu e nevoie de avans decat daca vrei tu,scutesti 1.24% taxa de ramburs la curier. Daca vrei sa achiti in avans imi spui in pm ca sa iti las contul bancar. Dureaza o saptamana sa iti ajunga piesele

Link to comment
Share on other sites

sticla far 190 lei/buc/depo- se potriveste la farul tau; suport consola= nu stiu la ce te referi ,detaliaza te rog;

nuca piele 6 viteze si m 200 lei

in consola centrala sub cotiera se afla cutia asta cu doua compartimente,unul mai mic(cel de lg scrumiera)iar cel de-al doilea ,mai mare si cu capac tip burduf in fata lg butoanele de avarie si blocat usi.Piesele care ti le-am solicitat sunt noi? Daca da cum procedezi sa ajunga la mine,cum fac plata?

Edited by john_nice
Link to comment
Share on other sites

in consola centrala sub cotiera se afla cutia asta cu doua compartimente,unul mai mic(cel de lg scrumiera)iar cel de-al doilea ,mai mare si cu capac tip burduf in fata lg butoanele de avarie si blocat usi.Piesele care ti le-am solicitat sunt noi? Daca da cum procedezi sa ajunga la mine,cum fac plata?

Link to comment
Share on other sites

Guest maky

salut,

 

cateva preturi pentru (FZ59740):

 

- GASKET-FLANGE 11377502022

- PROFILE-GASKET 11120032224

(imi trebuiesc pt ca pierd ulei, nu stiu daca ar mai trebui si alta garnitura schimbata)

 

- Rubber boot with resonator 13717506181 (rezonator aer)

- Filtru aer

 

mersi

Link to comment
Share on other sites

salut,

 

cateva preturi pentru (FZ59740):

 

- GASKET-FLANGE 11377502022 26 lei/oe

- PROFILE-GASKET 11120032224 220 lei goetze

(imi trebuiesc pt ca pierd ulei, nu stiu daca ar mai trebui si alta garnitura schimbata)

 

- Rubber boot with resonator 13717506181 (rezonator aer) 125 lei oe

- Filtru aer 55 lei mann

 

mersi

salut,preturi in text

 

in consola centrala sub cotiera se afla cutia asta cu doua compartimente,unul mai mic(cel de lg scrumiera)iar cel de-al doilea ,mai mare si cu capac tip burduf in fata lg butoanele de avarie si blocat usi.Piesele care ti le-am solicitat sunt noi? Daca da cum procedezi sa ajunga la mine,cum fac plata?

pt piesa asta am nevoie de seria sasiu ; pt piesele de pana acum poti achita la curier sau prin sistem ramburs sau n cont bancar in avans (optional) sau poti sa le ridici de la noi,dar nu ai completata locatia la profil ca sa imi dau seama de unde esti; pt consola la care inca nu ti-am dat pret cer avans in cont bancar

Link to comment
Share on other sites

salut,preturi in text

 

 

pt piesa asta am nevoie de seria sasiu ; pt piesele de pana acum poti achita la curier sau prin sistem ramburs sau n cont bancar in avans (optional) sau poti sa le ridici de la noi,dar nu ai completata locatia la profil ca sa imi dau seama de unde esti; pt consola la care inca nu ti-am dat pret cer avans in cont bancar

WBAAS71070KV79219,SUNT DIN RM SARAT. DA-MI TE ROG PRET SI PTSUPORT CONSOLA SA STIU CE COMAND. MULTUMESC!

 

WBAAS71070KV79219,SUNT DIN RM SARAT. DA-MI TE ROG PRET SI PT SUPORT CONSOLA SA STIU CE COMAND. MENTIONEZ CA MASINA ARE SPALATOR FARURI(ASTA DACA CONTEAZA IN ALEGEREA STICLELOR PT FAR).MULTUMESC!

Link to comment
Share on other sites

WBAAS71070KV79219,SUNT DIN RM SARAT. DA-MI TE ROG PRET SI PTSUPORT CONSOLA SA STIU CE COMAND. MULTUMESC!

230 lei e consola,http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=51_3241&hg=51&fg=35 piesa 1 din link ; la ramnicu sarat iti pot ajunge piesele doar prin curier

Link to comment
Share on other sites

230 lei e consola,http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=51_3241&hg=51&fg=35 piesa 1 din link ; la ramnicu sarat iti pot ajunge piesele doar prin curier

In poza aia de la realoem nu se vede si suportul acela de care am eu nevoie,piesa nr 1 o am,i-mi lipseste doar suportul ce se aseaza(in piesa nr 1), in locasul acela liber din dreapta franei de mana.O cutie la vreo 15 cm formata din 2 compartimente,unul mic in spate si altul mai mare in fata prevazut cu capac tip burduf(totul negru). Te rog mai uita-te odata si da semnal ca vreau sa le comand zilele astea.

 

In poza aia de la realoem nu se vede si suportul acela de care am eu nevoie,piesa nr 1 o am,i-mi lipseste doar suportul ce se aseaza(in piesa nr 1), in locasul acela liber din dreapta franei de mana.O cutie la vreo 15 cm formata din 2 compartimente,unul mic in spate si altul mai mare in fata prevazut cu capac tip burduf(totul negru). Te rog mai uita-te odata si da semnal ca vreau sa le comand zilele astea.

Piesa cu nr 2 te rog,doar ea.

Link to comment
Share on other sites

Salut grozadan. Mi-am cumparat si eu recent un bmw e36 1.8 an 95 .. am inteles ca motorul este cel m43b18 pe lant si am observat ca am rupt furtunul ala de la debitmetru rupt ..nu stiu cum se numeste este cel care pleaca din debitmetru si e asa cutat ...si nu gasesc pe nicaieri..ma intreb poate dau de el la tn ..daca da la ce pret si cum se poate ajunge la mn? O seara placuta
Link to comment
Share on other sites

Salut grozadan. Mi-am cumparat si eu recent un bmw e36 1.8 an 95 .. am inteles ca motorul este cel m43b18 pe lant si am observat ca am rupt furtunul ala de la debitmetru rupt ..nu stiu cum se numeste este cel care pleaca din debitmetru si e asa cutat ...si nu gasesc pe nicaieri..ma intreb poate dau de el la tn ..daca da la ce pret si cum se poate ajunge la mn? O seara placuta

ca sa iti pot oferta am nevoie de seria sasiu; nu stiu cum poate ajunge la tine pt ca nu stiu de unde esti

Link to comment
Share on other sites

In poza aia de la realoem nu se vede si suportul acela de care am eu nevoie,piesa nr 1 o am,i-mi lipseste doar suportul ce se aseaza(in piesa nr 1), in locasul acela liber din dreapta franei de mana.O cutie la vreo 15 cm formata din 2 compartimente,unul mic in spate si altul mai mare in fata prevazut cu capac tip burduf(totul negru). Te rog mai uita-te odata si da semnal ca vreau sa le comand zilele astea.

Piesa cu nr 2 te rog,doar ea.

nu e piesa 2 din linkul ce ti l-am dat ? pret 185 lei/oe

Link to comment
Share on other sites

Salut,pt un 318IS coupe M44 din '96 (ES37732)te rog un pret pt:

-garnitura suport filtru ulei: 11421709800 4 lei goetze

-garnitura capac culbutori: 11121721876 48 lei elring

Merci

salut,preturi in text

 

Ok, atunci daca comand de pe site, e pretul de acolo ? :)

da,dar din ce am vazut,e chiar mai mare,ate e la 135

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Da-mi te rog niste preturi pt:

 

33326770824 - 2 buc -39 lei/buc/oe

33326771828 - 2 buc -86lei/oe, 41 lei/lemf

 

12147503140 - 1 buc (asta doar original BMW)388lei/buc

 

VIN: KN03374

 

Multumesc

in text

 

am uitat sa te intreb si de valva PCV 11157501567 pe original daca ai...

Si cam cat e transportul pana in Buc pt cele 3 piese? Ms

202 lei/oe pe stoc

25 lei transport.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.