Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut,

Pentru un 316i din 2001, cateva preturi:

- filtru aer mahle/mann

- filtru ulei mahle/mann

- filtru combustibil mahle/mann

- filtru polen ( am asa ceva, nu ?) mahle/mann

- ulei castrol 0w-30 sau 5w-30, acum am Bmw LL04 5w-30 si il cam consuma sau recomanda-mi ceva

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Pentru un 316i din 2001, cateva preturi:

- filtru aer mahle/mann

- filtru ulei mahle/mann

- filtru combustibil mahle/mann

- filtru polen ( am asa ceva, nu ?) mahle/mann

- ulei castrol 0w-30 sau 5w-30, acum am Bmw LL04 5w-30 si il cam consuma sau recomanda-mi ceva

Multumesc.

da-mi te rog o serie sasiu

Link to comment
Share on other sites

As dori si eu un pret pt placute spate 105 ate + ferodouri 110 ate bmw 320d CA70412 . Imi poti spune cat trebuie sa-ti trimit in euro si daca transportul platesc tie sau la ei(atlassib pt VERONA -ITALIA am mai vorbit).Si cand sa merg dupa ele daca maine la amiaza iti trimit banii. Da-mi un pm cu nr cont. Mersi mult.
Link to comment
Share on other sites

As dori si eu un pret pt placute spate 105 ate + ferodouri 110 ate bmw 320d CA70412 . Imi poti spune cat trebuie sa-ti trimit in euro si daca transportul platesc tie sau la ei(atlassib pt VERONA -ITALIA am mai vorbit).Si cand sa merg dupa ele daca maine la amiaza iti trimit banii. Da-mi un pm cu nr cont. Mersi mult.

intreb maine la atlassib si revin..

 

Salut,

Pentru un 316i din 2001, cateva preturi:

- filtru aer mahle 40/mann 40

- filtru ulei mahle 26/mann 22

- filtru combustibil mahle 80/mann 85

- filtru polen ( am asa ceva, nu ?) mahle carbon 110 fara 85 lei /mann carbon 95 fara carbon 65

- ulei castrol 0w-30 sau 5w-30 45 lei/litru edge, acum am Bmw LL04 5w-30 si il cam consuma sau recomanda-mi ceva as incerca bmw 5w40 27 lei/litru

Multumesc.

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

cum iti trimit adresa si in cat timp ajunge ca banuesc ca nu ai pe stoc.A ce vroiam sa te intreb astai cablu ce poti adauga modul tv pe o masina ce nu are nu creau sa comand vreo prostie

ti-am dat pm

 

Salut Dan,

 

Spune-mi te rog niste preturi pentru urmatoarele:

 

51432699055 35 lei/oe

51137001041 78 lei/oe

51137001042 idem

82559408540 160 lei oe

82559408541 83 lei/oe

51167110646 119

51478212400 170

51478232347 237 lei/oe

 

(E46, 325Ci, M54, 2005)

Tnx.

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

mircea_novac, on 10 September 2011 - 11:26, said:

 

Salut Dan. Pentru 318i 2003, SS: CJ74268 te rog preturi pentru urmatoarele (toate doar OEM, si toate in ambalajele originale; vreau sa fac revizia la BMW si doar asa imi accepta piesele aduse de mine):

- filtru polen 129 lei fara carbon sau cu la 175

- filtru aer 65

- filtru ulei 34

- filtru benzina 343 lei

- lichid frana - este in cutie originala BMW de 1L? da,47 lei/bidon

 

Cred ca de altceva nu mai am nevoie pentru revizie iar uleiul il am.

 

Merci,

Mircea

 

 

preturi in text

 

Dan, da-mi te rog frumos pret pentru filtrul de benzina si pe alt producator, sa vad diferenta de preturi. E asa mare diferenta de calitate intre OEM si producator ca sa justifice si diferenta de pret? Ms.

Link to comment
Share on other sites

mircea_novac, on 10 September 2011 - 11:26, said:

 

Salut Dan. Pentru 318i 2003, SS: CJ74268 te rog preturi pentru urmatoarele (toate doar OEM, si toate in ambalajele originale; vreau sa fac revizia la BMW si doar asa imi accepta piesele aduse de mine):

- filtru polen 129 lei fara carbon sau cu la 175

- filtru aer 65

- filtru ulei 34

- filtru benzina 343 lei

- lichid frana - este in cutie originala BMW de 1L? da,47 lei/bidon

 

Cred ca de altceva nu mai am nevoie pentru revizie iar uleiul il am.

 

Merci,

Mircea

 

 

preturi in text

 

Dan, da-mi te rog frumos pret pentru filtrul de benzina si pe alt producator, sa vad diferenta de preturi. E asa mare diferenta de calitate intre OEM si producator ca sa justifice si diferenta de pret? Ms.

200 lei/mann . cat despre diferenta de pret ...nu pot sa-mi dau cu parerea. mann sunt foarte ok, dar vine in ambalaj mann, iar oe vine in ambalaj oe:)

 

Salut! Ai reusit sa-mi pui piesa aia la curier?

Cam cand consideri ca ajunge la mine sa stiu sa stau prin preajma?

ti-am trimis un pm in care te rugam sa-mi lasi adresa+nume+nr de telefon ca nu le mai am. acum 2 zile a sosit piesa...

Link to comment
Share on other sites

200 lei/mann . cat despre diferenta de pret ...nu pot sa-mi dau cu parerea. mann sunt foarte ok, dar vine in ambalaj mann, iar oe vine in ambalaj oe:)

 

 

ti-am trimis un pm in care te rugam sa-mi lasi adresa+nume+nr de telefon ca nu le mai am. acum 2 zile a sosit piesa...

Stiu ca nu e in ambalaj OEM, dar ma duc si il montez la alt service. M-ar scuti de 150 de RON din start la diferenta de pret + vreo 150 de RON cat o fi diferenta de manopera de la BMW la alt service. :) Deci tu spui ca din punct de vedere calitativ sunt bune si Mann? Ma mai gandesc si te anunt cand sunt hotarat sa fac comanda cu toate. Ms.

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca nu e in ambalaj OEM, dar ma duc si il montez la alt service. M-ar scuti de 150 de RON din start la diferenta de pret + vreo 150 de RON cat o fi diferenta de manopera de la BMW la alt service. :) Deci tu spui ca din punct de vedere calitativ sunt bune si Mann? Ma mai gandesc si te anunt cand sunt hotarat sa fac comanda cu toate. Ms.

da sunt bune

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.