Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut, imi poti spune niste preturi pentru:

 

32111094674 200 lei/buc/lemforder sau 140 lei/talosa

32311158835 36 lei/oe

32311092556 62 lei/oe

 

Numai bine!

salut,preturi in text

 

Daca stii ceva de la Atlassib , da-mi un raspuns te rog ,pt ca si costty ar vrea ceva sa comande. mersi

poti sa achiti transportul la ei,ai pm cu contul

 

telescop spate pentru e46 320d, an 2000..sachs, pret?

195 lei/buc/sachs

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan. Te mai rog frumos pentru SS: CJ74268 un pret pentru lichidul de racire 35 lei/bidond e 1.5 litri ai nevoie de 2 bidoane , lichididul servo un bidon de 1 litru 35 lei. Te rog frumos sa fie OEM si sa imi spui si de cat am nevoie din fiecare pentru masina mea. Multumesc.

in text

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan. Raman urmatoarele pentru SS: CJ74268

 

- filtru polen cu carbon activ 175

- filtru aer 65

- filtru ulei 34

- lichid frana 47 lei/bidon

- lichidul de racire 35 lei/bidon - 2 bidoane

- lichididul servo un bidon de 1 litru 35 lei

 

Te rog toate sa fie OEM. Sa ma anunti te rog frumos cand le primesti ca sa iti pun banii in cont (sa imi spui suma totala cu tot cu transport). Dupa ce le primesti iti voi da adresa unde sa le trimiti si datele pentru factura. Multumesc frumos.

Link to comment
Share on other sites

145 lei/lemforder sau 60 lei birth sau 115 swag sau 75 delphi sau 200 lei oe

 

Am intrat pe realoem si am vazut ca e 83 ron cel cu codul 1987432424.

Ma poti lamuri daca e acelasi model de filtru bosch sau cel de 83 ron daca e disponibil?

Merci

e acelasi model,doar ca pretul de acolo nu e bun; nu te lua dupa preturile alea/producator ca sunt orientative; nu apuc sa fac update la baza de date cu preturi

 

Salu, ma intereseaza pt un e60, 525d din 2004(ultimele 7 cifre din ss: B119498) 6 buji 60 lei/buc/oe sau 54 lei/buc/beru, releu bujii 300 lei/beru+releu alternator 435 lei/oe, filtre polen 130 lei/set/alco carbon sau 205 lei mann . Multumesc!

preturi in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut, zi-mi si mie te rog pentru un seria 3 E90 320d / 2006, urmatoarele:

 

filtru aer -

filtru motorina -

filtru polen cu carbon activ -

filtru ulei -

filtru epurator (cat e doar filtrul - / cat e filtrul complet, cu carcasa cu tot - )

ulei castrol edge turbo diesel 5W40 -

 

Multumesc!

Edited by hornetb
Link to comment
Share on other sites

Salut, zi-mi si mie te rog pentru un seria 3 E90 320d / 2006, urmatoarele:

 

filtru aer -

filtru motorina -

filtru polen cu carbon activ -

filtru ulei -

filtru epurator (cat e doar filtrul - / cat e filtrul complet, cu carcasa cu tot - )

ulei castrol edge turbo diesel 5W40 -

 

Multumesc!

imi pare rau,nu am

 

salut...tocmai ce am observat disparitia unui reflector dreapta spate la masina...Vreau sa stiu cat costa si cum ne intalnim (asta daca se poate aduce) multumesc .....COD 63148376874

55 lei/oe, se aduce pe comanda+ se poate ridica din bucuresti dins ect 4 s-au livrare la adresa prin curier versus 15 lei

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.