Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut imi poti spune te rog un pret si un termen de livrare pentru macara (fara motoras) geam stanga spate cod - 51357125059 - bmw x5 2001 (vin lm26041)

multumesc

 

era sa uit..... si 2 buc. clipsuri sustinere geam (nr. 7 pe desen) cod - 51357011680

Edited by cotti
Link to comment
Share on other sites

buna dimineata

 

 

pentru asa ceva ce preturi ai ?

 

Support, pull strap, right SCHWARZ 51417230850 - 60 lei/buc

Window guide, right front door 51337060242 -203 lei/buc

Clip with seal ring, gray 51418224781 -4 lei/buc

Plug-in retainer 07149158194 -4 lei/buc

Clasp, inside door handle, right SCHWARZ 51416971290 -27 lei/buc

si

 

bielete antiruliu fata 87 lei/buc/talosa sau 125 lei/buc/oe sau 66 lei/buc/swag + spate 75 lei/talosa sau 105 lei/oe sau 72 lei/swag pentru PR90362

 

multumesc mult

preturi in text

 

Salut imi poti spune te rog un pret si un termen de livrare pentru macara (fara motoras) geam stanga spate cod - 51357125059 -473 lei/oe sau 351 lei/a.i.c bmw x5 2001 (vin lm26041)

multumesc

 

era sa uit..... si 2 buc. clipsuri sustinere geam (nr. 7 pe desen) cod - 51357011680 -7lei/buc

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Capacul de la oglinda se aduce pe culoarea de pe masina? De asemenea eu am pachet shadowline deci partea de prindere trebuie sa fie negru lucios nu mat.

Multumesc

 

Postcristi_sau, on 19 September 2011 - 19:21, said:

ma intereseaza o oglinda dreapta de e46 sedan completa (cu tot cu suport).

 

345 lei/tyc

Link to comment
Share on other sites

Capacul de la oglinda se aduce pe culoarea de pe masina? De asemenea eu am pachet shadowline deci partea de prindere trebuie sa fie negru lucios nu mat.

Multumesc

 

Postcristi_sau, on 19 September 2011 - 19:21, said:

ma intereseaza o oglinda dreapta de e46 sedan completa (cu tot cu suport).

 

345 lei/tyc

se poate aduce pe culoarea masinii dar doar oe ; daca vrei shadowline de asemenea doar oe ! pt oferta da-mi serie sasiu dar oricum e departe de pretul/producator :)

Link to comment
Share on other sites

salut dane, alindel sunt, te-am intrebat acum cateva saptamani de o baterie bosch de 95 de amperi, zice-ai ca costa 510 lei. vreau sa te intreb daca e adusa din germania? ca am auzit ca cele din tara au probleme de calitate? daca aduci din germania spune-mi in cat timp o poti aduce? mersi anticipat!
Link to comment
Share on other sites

salut dane, alindel sunt, te-am intrebat acum cateva saptamani de o baterie bosch de 95 de amperi, zice-ai ca costa 510 lei. vreau sa te intreb daca e adusa din germania? ca am auzit ca cele din tara au probleme de calitate? daca aduci din germania spune-mi in cat timp o poti aduce? mersi anticipat!

toate sunt aduse din germania ; nu este fabrica in romania. Intrebarea ta nu isi are sensul,nu exista lot de romania

 

salut un pret pentru 51218244051 (yala usa stanga cu cheie bmw e46)multumesc

307 lei

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Ma intereseaza toate bucsile de la grup.

http://bmwfans.info/...r_axle_carrier/

Din schema vad ca este vorba de 2, 3, 4 si 9.

http://bmwfans.info/parts/catalog/E36/Sedan/Europe/316i-M43/LHD/M/1996/january/browse/rear_axle/final_drive_cover_trigger_contact/

Iar aici, piesa 14

Doar ca nu stiu daca astea sunt tot ceea ce imi trebuie si cate bucati din fiecare...poti sa ma ajuti?

Bineinteles si pret pt ele.

 

Multumesc!

Edited by Cristi B
Link to comment
Share on other sites

Salut!

Ma intereseaza toate bucsile de la grup.

http://bmwfans.info/...r_axle_carrier/

Din schema vad ca este vorba de 2 136 lei/set de 2 buc/lemforder sau 45 lei/set/birth pe masina exista un set;

3 50 lei/set/birth pe masina exista un singur set sau 100 lei/swag sau 198 oe,nu exista lemforder;

4 50 lei/buc/oe pe masina exista o singura buc;

9 pe masina exista o singura buc 190 lei/lemforder

http://bmwfans.info/parts/catalog/E36/Sedan/Europe/316i-M43/LHD/M/1996/january/browse/rear_axle/final_drive_cover_trigger_contact/

Iar aici, piesa 14 33 lei/buc/lemforder -pe masina exista 2

Multumesc!

salut,in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Pentru un X3 F25 ma intereseaza niste covorase de cauciuc originale (51472164763 si 51472164764) si un restfoot ca arata rau acuma plasticul ala. Nu bag mana in foc pentru codurile alea, sunt pescuite de pe net, nu am gasit un catalog de accesorii cu coduri.
Link to comment
Share on other sites

SALLPAMW4VA369272 an 1997 transmisie automata

205 lei/goetze cota 3,daca vrei alta cota zi-mi

 

Pentru un X3 F25 ma intereseaza niste covorase de cauciuc originale (51472164763 si 51472164764) si un restfoot ca arata rau acuma plasticul ala. Nu bag mana in foc pentru codurile alea, sunt pescuite de pe net, nu am gasit un catalog de accesorii cu coduri.

fata 230 lei/set,spate 120 lei set; restfoot 296 lei de M sau simplu la 66 lei

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.