Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut Dan,

 

Te rog pentru JJ35997, urmatoarele piese :

 

- 2 amortizoare fata (sachs si bilstein),

- protectiile pentru amortizoare fata,

- 1 set rulment spate (numai skf)

 

si termenul de livrare in Bucuresti.

 

Multumesc anticipat.

 

 

salut,amortizoare fata 300 lei/buc/boge sau 150 lei/buc/a.i.c sau 225 lei bilstein ;

protectiile pentru amortizoare fata 65 kit/ boge

kit rulment spate 150 lei/buc

termen livrare o zi

 

Vreau amortizoarele boge, protectiile si rulmentul ... si sa le iau din Militari (da-mi te rog pe PM adresa si un numar de telefon sa vorbesc pentru livrare).

Edited by gutu.ion
Link to comment
Share on other sites

Ulei pt cutie automata, e60, 535d, 2004. Da poti sa imi spui cati litrii am nevoie si care e pretul. Mersi

6 litri poti schimba,80 lei/litru/oe

 

Buna Dan. Poti sa-mi spui cit costa ornamentul de esapament pt e90 VG18844? Multumesc.

200 lei/oe

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

ma mai intereseaza un pret pt piesele acestea:

 

31121136531

31121136532

 

telescoapele le ai cumva pe stoc sau trebuie sa le comanzi?

multumesc anticipat

75 lei/set/lemforder,doar bucsele; daca vre si partea metalica ce le tine zi-mi,adica 31121139789 si 31121139790; telescoapele trebuie sa le comand,dureaza o zi

Link to comment
Share on other sites

salut,amortizoare fata 300 lei/buc/boge sau 150 lei/buc/a.i.c sau 225 lei bilstein ;

protectiile pentru amortizoare fata 65 kit/ boge

kit rulment spate 150 lei/buc

termen livrare o zi

 

 

A ramas sa ma anunti cand trebuie sa ma duc sa iau amortizoarele boge, protectiile boge si rulmentul skf... te rooog.

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan.

 

Pana la urma am gasit si o pompa de vacuum de la LUK pe la 980 lei dar mai bine iau OEM de la tine daca nu e asa mare diferenta, deci te rog sa imi mai spui o data pretul exact pentru pompa vacuum de E90, ultimele 7 caractere: VA69833

 

http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=VA51&mospid=48822&btnr=11_3178&hg=11&fg=15

 

Banuiesc ca am nevoie si de piesa 3, O-ring, sa-mi spui te rog pretul si pentru asta.

 

Si sa-mi zici cum facem cu plata, daca trebuie sa dau vreun avans maine dimineata sau platesc cand ajung piesele.

 

Merci.

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan.

 

Pana la urma am gasit si o pompa de vacuum de la LUK pe la 980 lei dar mai bine iau OEM de la tine daca nu e asa mare diferenta, deci te rog sa imi mai spui o data pretul exact pentru pompa vacuum de E90, ultimele 7 caractere: VA69833

 

http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=VA51&mospid=48822&btnr=11_3178&hg=11&fg=15

 

Banuiesc ca am nevoie si de piesa 3, O-ring, sa-mi spui te rog pretul si pentru asta.

 

Si sa-mi zici cum facem cu plata, daca trebuie sa dau vreun avans maine dimineata sau platesc cand ajung piesele.

 

Merci.

1194 lei/oe,treci maine dimneata daca o vrei si lasa-mi ceva avans

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.