Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

691 lei furtunul/oe;

bratele (indiferent de marca)vin cu pivot;

brat lemforder (fara bucse) 530 lei/buc sau 320 lei/buc/frap sau set brate+set bucse+bari directie+bielete antiruliu 200 euro/atp

brat cu tot cu bucsa 530 lei/buc/febi sau swag sau 450 lei /buc/moog

 

Salut ,

 

Ai futunul in stoc ? Verifica te rog daca este bun pentru e46 320d 110 kw din 2003, mufa directa seria de sasiu :WBAAS71030FY21741 . Ma intereseaza si ulei+filtru pentru aceeasi masina, banuiesc ca 5w30 trebuie( 5 litri ? )

 

Cand s-ar putea livra / ridica cat mai repede ? Eventual lasa-mi si un numar de telefon.

 

Merci ,

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Au ajuns cumva piesele astea?

inca nu ,adica aparatoarea a ajuns dar a ajuns rupta si am comandat-o din nou

 

Salut ,

 

Ai futunul in stoc ? Verifica te rog daca este bun pentru e46 320d 110 kw din 2003, mufa directa seria de sasiu :WBAAS71030FY21741 . Ma intereseaza si ulei+filtru pentru aceeasi masina, banuiesc ca 5w30 trebuie( 5 litri ? )

 

Cand s-ar putea livra / ridica cat mai repede ? Eventual lasa-mi si un numar de telefon.

 

Merci ,

daca vrei asa din scurt,pe maine ar fi furtunul la 770 lei, altfel pret normal 691 lei dar pe vineri, ulei bmw 5w30 35 lei/l, f ulei mann 42 lei sau jc 25 lei

Link to comment
Share on other sites

inca nu ,adica aparatoarea a ajuns dar a ajuns rupta si am comandat-o din nou

 

 

daca vrei asa din scurt,pe maine ar fi furtunul la 770 lei, altfel pret normal 691 lei dar pe vineri, ulei bmw 5w30 35 lei/l, f ulei mann 42 lei sau jc 25 lei

 

Ar fi ok, dar de ce difera pretul asa mult ? e pe original sau aftermarket ? Cum pot intra in posesia lor ?

Link to comment
Share on other sites

Ar fi ok, dar de ce difera pretul asa mult ? e pe original sau aftermarket ? Cum pot intra in posesia lor ?

pt ca in mod normal eu import direct din germania,dar daca il vrei repede trebuie sa-l cumpar din tara de la alt importator ca eu nu-l am in stoc si sa ti-l vand tie ; mergi si ridici din sectorul 2 ,dar daca vrei pe maine trebuie sa-mi confirmi repede

Link to comment
Share on other sites

pt ca in mod normal eu import direct din germania,dar daca il vrei repede trebuie sa-l cumpar din tara de la alt importator ca eu nu-l am in stoc si sa ti-l vand tie ; mergi si ridici din sectorul 2 ,dar daca vrei pe maine trebuie sa-mi confirmi repede

 

O sa-l ridic maine, lasa-mi un numar de telefon ca sa imi zici de unde le ridic si la ce ora, vreau si 5 litri ulei si filtru mann . Datele pentru factura le aduc maine sau ti le las pe pm ?

Link to comment
Share on other sites

O sa-l ridic maine, lasa-mi un numar de telefon ca sa imi zici de unde le ridic si la ce ora, vreau si 5 litri ulei si filtru mann . Datele pentru factura le aduc maine sau ti le las pe pm ?

suna-ma maine la 0745433734 sa=ti zic de unde sa mergi sa ridici,lasa-mi datele de azi,maine nu te intalnesti cu mine eu stau in cluj

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

suna-ma maine la 0745433734 sa=ti zic de unde sa mergi sa ridici,lasa-mi datele de azi,maine nu te intalnesti cu mine eu stau in cluj

Sorry, dar am vazut primul post in care ai zis ca nu se mai poate maine si am vorbit cu altcineva, probabil ca ai editat dupa ce am citit eu.

 

Data viitoare. Merci

Link to comment
Share on other sites

Sorry, dar am vazut primul post in care ai zis ca nu se mai poate maine si am vorbit cu altcineva, probabil ca ai editat dupa ce am citit eu.

 

Data viitoare. Merci

ok

 

Termostat pentru WBAVC21020KU38498. Cand si de unde se poate ridica in Buc?

220 lei facet,se poate ridica maine; original 195 lei de marti intr-o saptamana,original pe miercurea asta 210 lei

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

ok

 

 

220 lei facet,se poate ridica maine; original 195 lei de marti intr-o saptamana,original pe miercurea asta 210 lei

 

Ramane cel original pe miercurea asta,adica ala la 210 lei. De unde il iau?

 

PS. e cel care are rol in mentinerea temperaturii apei la 90 grade, da?:)

Edited by allex_nastase
Link to comment
Share on other sites

salut!

31 12 9 068 753,se poate doar o bucata?pret?multumesc!

145 lei/set/lemforder sau la bucata 100 lei/lemforder sau 60 lei/buc/birth

 

Ramane cel original pe miercurea asta,adica ala la 210 lei. De unde il iau?

 

PS. e cel care are rol in mentinerea temperaturii apei la 90 grade, da?:)

da,dar nu e singurul care are rol in mentinerea temperaturii,mai exista si termostat egr 80 lei/behr ;

suna-ma miercuri la 0745433734,sector 2,intre timp lasa-mi nr tau de tlf pe pm

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

145 lei/set/lemforder sau la bucata 100 lei/lemforder sau 60 lei/buc/birth

 

 

da,dar nu e singurul care are rol in mentinerea temperaturii,mai exista si termostat egr 80 lei/behr ;

suna-ma miercuri la 0745433734,sector 2,intre timp lasa-mi nr tau de tlf pe pm

Aolo...pai si cum imi dau seama care din ele e dus? Ti-am lasat mesaj cu nr meu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.