Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut Dan

 

iti trimit codurile ptr conductele de frana: 34326755674 79 lei si 34326755312 86 lei/oe. Te rog sa-mi spui un pret si cam cand ar putea ajunge la Ocna.

Merci mult.

salut,preturi in text,pe martea viitoare

 

O sa te sun saptamina asta sa vin dupa ele.

Motul 5w40 x-cess nu ai?

ba da,165 lei/5 litri; sa-mi spui ce ramane ca nu le am toate in stoc

Link to comment
Share on other sites

salut!

 

dupa o noua vizita la mecanic se pare totusi nu am nevoie de toata galeria de admisie ci doar de garnituri.

 

1. garnituri galerie admisie. am inteles ca sunt cite 6 buc: 11617790198 9 lie/buc/reinz si 11612246945 9 lei/buc/reinz. daca mai sunt si altele 11612245439 5 lei/reinz , care trebuie sa vina in set, la schimb, va rog sa ma informati.

2.6 bujii beru ai deja pretul

3.bara directie lemforder(bieleta completa)stinga+dreapta ai deja pretul in cererea anterioara

4.burduf bara directie stinga+dreapta 75 lei/lemforder/bucata sau 22 lei/buc/gomet

5.niste bucsi de bascula parca. articolul nr 10 din poza 156 lei/set/lemforder

 

http://realoem.com/bmw/diagrams/q/f/228.png

 

6.din poza urmatoare, pentru nr 1 se poate comanda doar capacul pe culoare bej? nu am nevoie de tot modulul de control.

nu se poate comanda doar capacul,pret aproximativ 360 lei

http://realoem.com/bmw/diagrams/n/c/227.png

 

 

P066432

 

multumesc!

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Pentru mine ramine ((e46, CF53019):

- senzorul nivel ulei oe 12617508003

- filtru ulei 34 mann

- filtru motorina 40 mann

- filtru aer 83 mann

- filtru polen carbon 75 mann

- 5l ulei Motul X-Cess 5w40

 

Cind le-as putea avea?

 

Mersi

Link to comment
Share on other sites

da vreau tot ce este la pct: 1, 2, 3(lemforder),4(lemforder),5.

 

cit dureaza livrarea in buc prin curier rapid? sau de unde le pot ridica din sect 2?

punctul 4/lemforder dureaza 4-5 zile; pot sa=l aduc si in 2 zile dar la pretul de 110 lei/buc,restul cam intr=o zi/doua ar putea fi ridicate din sectorul 2. prin curier rapid tot cam asa

Link to comment
Share on other sites

Pentru mine ramine ((e46, CF53019):

- senzorul nivel ulei oe 12617508003

- filtru ulei 34 mann

- filtru motorina 40 mann

- filtru aer 83 mann

- filtru polen carbon 75 mann

- 5l ulei Motul X-Cess 5w40

 

Cind le-as putea avea?

 

Mersi

Imi spui si mie daca e ok comanda? Si cind pot sa vin dupa ele...

Link to comment
Share on other sites

da,senzorul nivel ulei doar pe luni ceva de genul,restul pe maine,esti sigur ca vrei x=cess ? ca e ll01

acuma am pus x-cess si o mers ok. tipul asta de ulei il recomanda Motul pe site pentru masina mea.

ma mai gindesc la ulei si te sun miine dupa-masa sa vin dupa piese.

Link to comment
Share on other sites

acuma am pus x-cess si o mers ok. tipul asta de ulei il recomanda Motul pe site pentru masina mea.

ma mai gindesc la ulei si te sun miine dupa-masa sa vin dupa piese.

nu ai intelles,trebuie sa=mi spui dinainte ce vrei ca trebuie sa le comand,degeaba vi,eventual doar daca vrei sa ma vezi pe mine

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

nu ai intelles,trebuie sa=mi spui dinainte ce vrei ca trebuie sa le comand,degeaba vi,eventual doar daca vrei sa ma vezi pe mine

Pai ti-am zis si mai sus de doua ori :)

 

e46, CF53019:

- senzorul nivel ulei oe 12617508003

- filtru ulei 34 mann

- filtru motorina 40 mann

- filtru aer 83 mann

- filtru polen carbon 75 mann

- 5l ulei Motul X-Cess 5w40

 

pentru senzor o sa vin luni. pentru celelalte vin miine daca le ai.

Link to comment
Share on other sites

Pai ti-am zis si mai sus de doua ori :)

 

e46, CF53019:

- senzorul nivel ulei oe 12617508003

- filtru ulei 34 mann

- filtru motorina 40 mann

- filtru aer 83 mann

- filtru polen carbon 75 mann

- 5l ulei Motul X-Cess 5w40

 

pentru senzor o sa vin luni. pentru celelalte vin miine daca le ai.

poti sa vi cand vrei dupa piese

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Am si eu nevoie de pret pentru piese necesare la schimbarea uleiului din cutia automata. masina e un e90 si ultimele 7 din sasiu sunt vc73769.

 

multumesc

ulei oe bmw 90 lei/litru sau 50 lei/l/ravenoil,filtru cutie 803 lei oe sau 480 lei sct, evident iti recomand oe

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan.Vreau si eu filtru ulei,combustibil,aer si polen toate man si ulei 5w30bmw masina e 46 facelift seria ch 30363.Si zimi te rog si un pret pt grile(narile)da ma intereseaza fara partea aia cromata cred ca astea sunt;stanga 51137030545 dreapta 51137030546 si un set de stergatoare aceiasi masina 61610037009.MULTAM
Link to comment
Share on other sites

Salut. Un pret pt aripa interioara (aparatoare de noroi) stanga fata 160 lei oe sau 70 lei producator si chedere fata+spate stanga pt e90 2007 sedan serie sasiu vg17782 ?? care chedere? de la usi ? daca da de pe usa sau de pe caroserie ?

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan.Vreau si eu filtru ulei 41,combustibil 112 lei,aer 84 si polen carbon 90 toate man si ulei 5w30 35 lei/litru bmw masina e 46 facelift seria ch 30363.Si zimi te rog si un pret pt grile(narile)da ma intereseaza fara partea aia cromata cred ca astea sunt;stanga 51137030545 dreapta 51137030546 si un set de stergatoare aceiasi masina 61610037009 sunt la oferta/oe pret 125 lei .MULTAM

salut,preturi in text; la grile fi mai explicit,vrei grile complet negre sau grila cu marginea exterioara cromata si interiorul negru ?

Link to comment
Share on other sites

poti te rog sa dai comanda. pentru piesele mentionate mai devreme

pretul la un filtru de ulei original cu toate garniturile pentru motor M54 (525i) cat este?

 

vreau sa le ridic din bucuresti, dar te rog sa mai imi dai detalii despre locatie si persoana de contact.

Link to comment
Share on other sites

poti te rog sa dai comanda. pentru piesele mentionate mai devreme

pretul la un filtru de ulei original cu toate garniturile pentru motor M54 (525i) cat este?

 

vreau sa le ridic din bucuresti, dar te rog sa mai imi dai detalii despre locatie si persoana de contact.

trebuie sa=mi dai seria sasiu pt motorul ala sau codul de filtru; daca vrei doar clemele alea mici sunt nevoit sa te refuz,e prea mica comanda,ies pe minus cu ea

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.