Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

merci pentru promtitudine nu inteleg un lucru la brate pe lamforder ma intreseaza 610 buc pluc 410 lei bucata bucsa pt un brat deci vine 1020 x 2 bucati s-au cum? si nu ai facut nimic pt bucsile de pe puntea spate

nu vine, 610*2+410 (set)=1630 lei pt ambele brate;

tot ce e aici http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=33_0839&hg=33&fg=30 ?

Link to comment
Share on other sites

pai nu prea ma pricep si tocmai dasta as vrea sa schimb toate bucsile si de pe spate adica cam tot ce se schimba pe fata nu cred ca ar m-a fi ceva de schimbat inafar de ce ti-am cerut eu sa imi ofertezi???

si apropo poti cumva sa aduci si un set de arcuri eibach pro kit? da unu care sa coboare cel m-ai putin masina

Link to comment
Share on other sites

pai nu prea ma pricep si tocmai dasta as vrea sa schimb toate bucsile si de pe spate adica cam tot ce se schimba pe fata nu cred ca ar m-a fi ceva de schimbat inafar de ce ti-am cerut eu sa imi ofertezi???

si apropo poti cumva sa aduci si un set de arcuri eibach pro kit? da unu care sa coboare cel m-ai putin masina

daca nu te pricepi deloc trebuie sa intrebi mecanicul ; pe spate nu e asa simplu, nu merge cu expresia toate bucsele ca sunt 20 acolo,ce faci schimbi toata masina ?:)

set de arcuri eibach pro kit 700 lei

 

codul 36136768519. La ce pret? Mersi

110 lei

Link to comment
Share on other sites

La lista mea de piese se poate adauga si pompa de apa ? Ai si stergatoare de e60 originale am vazut , se poate un set? Multumesc

pompa apa 432 lei/oe sau 395 lei/skf sau 172 lei/saleri

se pot si stergatoarele:) sunt pe stoc

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut!am nevoie de 7l ulei bmw 5w 30,filtru ulei si antigel la ce pret ai si in ce cantitati ca mi-ar trebui vreo 10l.

ulei 5w30 -35 lei/l, f ulei 42 lei/mann, antigel este la bidon de 1.5l 37 lei/oe sau 29 lei/hepu

 

WBAAL71010KG61267 amortizoare fata m-ar interesa 565 lei/buc/sachs sau 907 lei/oe

si un pret pentru 12617508003 -442 lei/hella sau 588 lei/oe sau 250 lei/a.i.c

salut, preturi in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

La un bmw e36 316i serie sasiu FL96685

 

33521092362 - un producator bun gen Lemforder -62 lei/buc/ lemf cu garnitura sau 46 lei/buc/lemf fara garnitura

cei 2 pivoti de la brat fata 31126758510, si celalalt cod nu il am pe realOEM. - Lemforder 100 lei/buc

 

Merci fain

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.