Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

420 lei/original; da,cu tot cu

 

 

ok,comandat; eu luni o sa-l am

 

Pe langa releu mai exista si vreun kit de reparatie ceva?(ma gandesc ca daca tot umblu acolo sa schimb si rulmenti sau ce-o mai fi consumabil).

De fapt ce mai trebuie schimbat?

PS: Daca nu, ma orientez eu local.

Link to comment
Share on other sites

Salut, un stergator de luneta de e87 din 2005? Doar lamela aia de cauciuc. partea de metal o mai am inca. Lamela vine inclusiv cu prindere necesara pentru a o putea monta? Cel mai ieftin pls ca sunt satul de furturi. Prefer sa dau 5 ron pe lamela si 100 ron pe transport sa stiu ca atunci cand o fura sa nu se mai aleaga cu nimic. :) mersi! Evident, glumeam.
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

te rog un pret pentru suporti motor (oe 290 lei/bucata & aftermarket 185/corteco sau 130 vaico+ 173 corteco sau 125 vaico

wbaal71000ke64512

multumesc.

salut,preturi in text

 

Salut Dan,

preturi te rog pt. ks59232:

- filtre benzina 224 mann sau 212 lei mahle , aer 56 lei mann sau mahle, ulei 28 lei mann sau mahle, polen carbon 75 bosch sau 100 mann sau mahle 98 lei - mann/mahle

- 4L ulei bmw 0w40, fabr. 2012 sau 2013. 50 lei/litru (decembrie 2012) sau 43 lei/litru 2011

salut,preturi in text

 

Salut, un stergator de luneta de e87 din 2005? Doar lamela aia de cauciuc. partea de metal o mai am inca. Lamela vine inclusiv cu prindere necesara pentru a o putea monta? Cel mai ieftin pls ca sunt satul de furturi. Prefer sa dau 5 ron pe lamela si 100 ron pe transport sa stiu ca atunci cand o fura sa nu se mai aleaga cu nimic. :) mersi! Evident, glumeam.

salut, 30 lei/bosch; da vine cu prindere

Link to comment
Share on other sites

bogo4u01, on 31 January 2013 - 19:31, said:

Salut! ma intreseaza un kit ambreiaj+volanta pentru e90 318d, 2006 VE17629

 

salut,ambele 1880 lei/luk

 

sunt nou pe forum si vreau piesele, cum depun comanda, cum platesc?

te rog as mai dori preturi pentru:

-placute frana fata 388 lei originale sau 230 lei ate si spate 195 lei textar sau 344 originale sau ate 225 lei

-lichid frana 40 lei/litru/ate sau 50 lei/litru/original

-ulei cutie viteze, manuala 110 lei/litru/original,ai nevoie de 1.6 litri,daca vrei iti pot da exact atat pt ca oricum vine la bidon de 5 litri

-ulei diferential 110 lei/litru/original sau 80 lei/litru/mobil

-filtru polen carbon bosch 80 lei

 

 

momentan doresc sa imi trimiti:

-kit-ul ambreiaj+volanta

-filtru polen carbon bosch

-un filtru de aer pana in 100 lei

 

Comanda o trimiteti la:

Str: Calea Severinului, Nr 92B, Loc: Caransebes, Jud: Caras-Severin, Nr tel: 0764076223 Numele: Ciobanu Andrei-Bogdan

 

Astept un raspuns pe cand sa astept piesele, Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

salut, Dan , pret te rog pt 32416774212, pe mai multi producatori!

merci

salut,da buna gluma cu mai multi producatori :)) , nu este decat oe asa ceva 860 lei

 

salut,

 

ai cumva airbag volan sport pt un e90 ?

ce pret? vine cu capac & emblema?

[vc64987]

mersi

salut,da,vine cu de toate dar e 538 euro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.