Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

Salut,

 

Sunt nou pe aici.

Se poate comanda o bucata 25117896031? Rog pret.

 

Multumesc mult,

Cristi

Link to comment
Share on other sites

salut dan. alin sunt cu e39 din 1996. ti-am scris de furtunele alea, am verificat, as avea nevoie de furtunul: 64218391003. te rog sa-l comanzi si sa-mi scrii un mesaj pe cand o sa vina, pretul era in jur de 58 lei dar mai bine scrie-mi tu pretul corect cand faci comanda ca eu nu mai tin minte. mersi mult anticipat.
Link to comment
Share on other sites

salut dan. alin sunt cu e39 din 1996. ti-am scris de furtunele alea, am verificat, as avea nevoie de furtunul: 64218391003. te rog sa-l comanzi si sa-mi scrii un mesaj pe cand o sa vina, pretul era in jur de 58 lei dar mai bine scrie-mi tu pretul corect cand faci comanda ca eu nu mai tin minte. mersi mult anticipat.

58 lei/pe miercuri

Link to comment
Share on other sites

Cum se procedeaza sa pun comanda, estimativ cat dureaza si unde trebuie sa vin sa-l ridic?

Eu sunt din Bucuresti.

Multumesc.

se poate ridica din bucuresti de la un prieten de-al meu, sau ti-l pot trimite prin curier contracost 20 lei.

daca il vrei lasa-mi datele tale de contact; prin curier ti-ar ajunge maine; pt ridicare bucuresti marti

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

se poate ridica din bucuresti de la un prieten de-al meu, sau ti-l pot trimite prin curier contracost 20 lei.

daca il vrei lasa-mi datele tale de contact

 

Salut,

Multumesc mult pentru amabilitate.

Daca se poate sa-l ridic de la cunostinta ta, evitand plata curierului, mi-ar fi mai comod.

Datele mele sunt : Enache Cristian - 0723230677.

Te rog sa-mi spui daca iti trebuiesc si alte informatii. Majoritatea timpului sunt in zona metrou Aurel Vlaicu, acolo lucrez.

Multumesc inca o data.

Sper ca nu incalc vreo regula, insa nu reusesc sa-ti trimit un mesaj personal.

 

Cu respect,

Link to comment
Share on other sites

JP20145

 

aparatori noroi - 51718224985 =

51718224986 =

 

bandou aripa stanga fata - 51137001041 =

 

Si pt aparatorile de noroi cele mici de pe aripa nu am cod (stanga/dreapta)

 

 

 

Dan te rog preturi pt un prieten cu un seria 5 touring

 

WBADP01050GX00015

 

Telescoapele am notat pre. Multumesc

 

Arcuri fata/spate

 

Pompa de motorina de sub scaun

Link to comment
Share on other sites

JP20145

 

aparatori noroi - 51718224985 =145 lei/buc/oe

51718224986 =idem

 

bandou aripa stanga fata - 51137001041=79 lei/oe

 

Si pt aparatorile de noroi cele mici de pe aripa nu am cod stanga dreapta= nu inteleg ce vrei,in mod normal sunt cele la care mi-ai dat cod deja mai sus (51718224985 )

 

 

Dan te rog preturi pt un prieten cu un seria 5 touring

 

WBADP01050GX00015

 

Telescoapele am notat pre. Multumesc

 

Arcuri fata originale 400 lei/buc sau 155 lei/buc/kayaba /spate originale 425 lei/buc sau 140 lei/buc/kayaba

 

Pompa de motorina de sub scaun 700 lei/pierburg sau 200 lei/jc premium (fara garantie asta)

preturi in text

 

Salut,

Ma intereseaza un kit ambreiaj si volant pentru E46 320d din 2002 motor M47N.

Original si aftermarket.

Merci

salut, imi trebuie seria sasiu

Link to comment
Share on other sites

salut, kit-ul ambreiaj si volanta au fost montate si a iesit perfect, alta viata.

am nevoie de un pret pentru pompa lichid servo pentru e90 318d, 2006 VE17629, si un pret 1L lichid servo pe care te rog sa il si trimiti.

Str: Calea Severinului, Nr 92B, Loc: Caransebes, Jud: Caras-Severin, Nr tel: 0764076223 Numele: Ciobanu Andrei-Bogdan.

Link to comment
Share on other sites

JP20145

 

Si pt aparatorile de noroi cele mici de pe aripa nu am cod stanga dreapta= nu inteleg ce vrei,in mod normal sunt cele la care mi-ai dat cod deja mai sus (51718224985 )

 

Greseala mea.

 

Aripiorele de la aripa spate ... cele de pe praguri

Link to comment
Share on other sites

salut, imi trebuie seria sasiu

 

CH41234

960 lei ambreiajul luk,volanta 2270 lei/luk

 

salut, kit-ul ambreiaj si volanta au fost montate si a iesit perfect, alta viata.

am nevoie de un pret pentru pompa lichid servo pentru e90 318d, 2006 VE17629, si un pret 1L lichid servo pe care te rog sa il si trimiti.

Str: Calea Severinului, Nr 92B, Loc: Caransebes, Jud: Caras-Severin, Nr tel: 0764076223 Numele: Ciobanu Andrei-Bogdan.

pompa 780 lei/delco remy sau 1255 lei/zf ambele cu pompa vehe la schimb. Valoarea pompei vechi se achita cand se primeste piesa noua,urmand ca dupa ce primesc inapoi piesa veche si e ok (de exemplu sa nu fie sparta carcasa) se restituie acea valoare ;

in cazul delco remy e 385 lei iar la zf e 430 lei

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.