Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

seria sasiu te rog

 

 

salut,da,asa ramasese dar din pacate am uitat; daca o vrei,ramane de trimis prin curier versus 20 lei;

51478228213 195 lei/oe

 

 

21207573047

 

Da, Te rog.

Adresa este : Calea Floreasca 169A, Corp B, et.6 (Xerox Romania). Trebuie mentionat sa vina intre 09:00-17:30. Eventual sa-mi dea un telefon inainte.Enache Cristian / 0723230677

Vreau doar nuca, de covor am intrebat informativ. Cand estimezi ca o pot avea? MS.

Link to comment
Share on other sites

Renunt deocamdata la comanda pentru ca mai trebuie verificat amanuntit si partea din spate si in caz ca mai trebuie ceva sa nu comand pe bucati.

Si o intrebare: bucsele astea le ai in general pe stoc?

da

 

Salut,

 

La ce pret poti aduce: 51718193811 si 51718193812 ?

 

Multumesc

salut, 145 lei/buc/oe sau 85 lei/buc/VAN WEZEL (dar nu e aceeasi calitate ca la oe)

 

Da, Te rog.

Adresa este : Calea Floreasca 169A, Corp B, et.6 (Xerox Romania). Trebuie mentionat sa vina intre 09:00-17:30. Eventual sa-mi dea un telefon inainte.Enache Cristian / 0723230677

Vreau doar nuca, de covor am intrebat informativ. Cand estimezi ca o pot avea? MS.

miercuri va ajunge,mersi

 

Salut ...mai sunt de actualitate preturile din pm pt discurile de frana....serie sasiu B151564... as vrea sa imi trimiti discurile de fata ate power..adresa livrare::::dr tr severin str alion nr 66 bl ka3 sc1 ap 9 nr tel:::0757200143 bitica iliuta

salut,eu nu cred ca ti-am ofertat ceva sau nu-mi aduc aminte; iti dau acum preturile : 470 lei/buc/oe sau 365 lei/buc/ate power disc; eu iti recomand originale; daca vrei ceva din astea confirma-mi te rog

Link to comment
Share on other sites

salut dan. alindel is cu e39-le, cu furtunul ala:64218391003 pe care l-am comandat. ziceai ca vine pe miercuri. daca cumva vine azi da-mi te rog un telefon: 0749648708 sau 0757034854, oricum si daca vine maine te rog suna-ma daca poti sa vedem cum facem sa il iau de la tine ca eu lucrez in Turda si pana pe la 18-18.15 nu ajung acasa. mersi anticipat.
Link to comment
Share on other sites

JP20145

 

Si pt aparatorile de noroi cele mici de pe aripa nu am cod stanga dreapta= nu inteleg ce vrei,in mod normal sunt cele la care mi-ai dat cod deja mai sus (51718224985 )

 

Greseala mea.

 

Aripiorele de la aripa spate ... cele de pe praguri

22 lei/buc/oe

 

Da e ok... vreau ate power un set ...trimitemi-le si vreau si o husa de piele pt cheie diamant ..adresa o ai mai sus

pt husa dureaza o saptamana, astepti ?

Link to comment
Share on other sites

da astept...poti sa imi trimiti discurile prin urgent curier...pe I.catan radu viorel..drobeta turnu severin....

ok,trimit toate odata saptamana viitoare ?

 

Salut,

 

Ma intereseaza si pe mine husa pentru cheie. Cat costa si rog un PN pentru a o vedea.

 

Ms

Cristi

salut,pt ce masina ?, pt ca difera..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.