Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Bateria stiu ca poate fi de 90, 100 sau 110 si inteleg ca scrie pe borna, dar eu inca nu m-am uitat la a mea. De asemenea, daca e alt voltaj fata de ce are masina acum, ar trebui reprogramat ceva, de aceea te rog sa-mi dai tu ce trebuie daca VIN-ul este suficient.

Da-mi si Varta ca alternative, banuiesc ca pretul e mai mic decat la OE.

Merci!

pretul e mai mic dar calitatea nu e aceeasi;

ar trebui sa pui baterie agm oe de 90 pret 1340 lei/original sau 970 lei bosch sau varta;

alta varianta baterie clasica varta de 530 lei/varta de 100 ah;

mai ieftina daca vrei de 95 ah 465 lei /varta

Link to comment
Share on other sites

pretul e mai mic dar calitatea nu e aceeasi;

ar trebui sa pui baterie agm oe de 90 pret 1340 lei/original sau 970 lei bosch sau varta;

alta varianta baterie clasica varta de 530 lei/varta de 100 ah;

mai ieftina daca vrei de 95 ah 465 lei /varta

 

salut Dan,

cu bateria se pare ca trebuie sa ma mai documentez. OE probabil nu mai cumpar, pentru ca nu mai tin masina inca 8 ani (cat are acum cu bateria originala), dar ma intereseaza sa corespunda dpdv al caracteristicilor. Cred ca te-am intrebat de cel putin 2 ori cum se procedeaza cu garantia, si inca nu mi-ai raspuns. Cum e?

Intre timp, te rog piesele pentru revizie pentru care mi-ai dat preturi mai sus. Te rog PM cu contul bancar, plata ti-o efectuez prin transfer bancar.

Merci!

Link to comment
Share on other sites

salut Dan,

cu bateria se pare ca trebuie sa ma mai documentez. OE probabil nu mai cumpar, pentru ca nu mai tin masina inca 8 ani (cat are acum cu bateria originala), dar ma intereseaza sa corespunda dpdv al caracteristicilor. Cred ca te-am intrebat de cel putin 2 ori cum se procedeaza cu garantia, si inca nu mi-ai raspuns. Cum e?

Intre timp, te rog piesele pentru revizie pentru care mi-ai dat preturi mai sus. Te rog PM cu contul bancar, plata ti-o efectuez prin transfer bancar.

Merci!

salut; nu ti-am raspuns pt ca procedura pt garantie difera in functie de ce baterie alegi (originala sau varta sau bosch). Intai alegem bateria si dupa aia iti spun procedura. Ideea de baza e ca toate au garantie. ai pm cu contul

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Rog pret pentru urmatoarele part-uri:

3 X 12137594938 160 lei/buc/vemo sau 180 lei/buc/original

12527519956 6 lei

12520007168 11 lei

12520007171 11 lei

61136984742 12 lei

61130006626 9 lei

 

Ma mai intereseaza franele ( placute fata ate 150 lei+spate ate 105 lei / discuri fata 170 lei/buc/zimermann sau 282 lei/buc/oe + disc spate 188 lei/buc/oe sau 128 lei/buc/zimermann / saboti ate 114 lei sau 85 lei lpr / alte accesorii sau consumabile, daca e cazul, senzorii 35 lei/buc) pentru un E46 2004 (serie KS49400).

MS,

Cristi

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Buna seara,

 

Pt gy07246 as dori o oferta discuri 331 lei/buc/oe sau 167 lei/buc/zimermann, placute ate 192 lei si senzor fata 32 lei(livrare Bucuresti). OE si daca se poate si o varianta de la un OEM cat mai aproape de OE ca si eficienta si durabilitate.

 

Multumesc,

Charlie

buna seara,preturi in text; la discurile fata merita sa cumperi oe, placute sunt ok ate, nu consider ca merita diferenta pana la oe

Link to comment
Share on other sites

buna seara,preturi in text; la discurile fata merita sa cumperi oe, placute sunt ok ate, nu consider ca merita diferenta pana la oe

 

Multumesc frumos pentru oferta. Placutele OE au fost Textar pe masina mea, poate ar merita pastrat producatorul chiar daca nu si furnizorul (bmw)?!. Ai inclus transport in preturi sau daca nu cat ar fi? Si cum/cat de repede trimiti de obicei (curier/transport propriu)?

 

O zi buna,

Charlie

Link to comment
Share on other sites

Multumesc frumos pentru oferta. Placutele OE au fost Textar pe masina mea, poate ar merita pastrat producatorul chiar daca nu si furnizorul (bmw)?!. Ai inclus transport in preturi sau daca nu cat ar fi? Si cum/cat de repede trimiti de obicei (curier/transport propriu)?

 

O zi buna,

Charlie

placute fata 240 lei textar, spate 170 lei textar sau 280 lei oe.

depinde ce te hotarasti sa cumperi pt transport. s=ar putea sa le poti ridica din bucuresti

 

Mersi frumos.

 

Spune-mi, te rog, discuri ai posibilitatea sa-mi aduci tot ATE? Daca da, la ce pret?

Pretul la saboti, este pentru ambele parti?

Cat ma costa transportul pana la Bucuresti si cam in cat timp le-as avea?

 

MS,

Cristi

sabotii sunt la set,deci da, sunt pt ambele parti.

pot sa=ti aduc si ate desi nu-ti recomand,de acceea nici nu ti le=am recomandat.

disc fata ate 164 lei si spate 135 lei/buc . depinde ce te hotarasti sa cumperi, s=ar putea sa le poti ridica din bucuresti. la fel pt timpul de livrare, trebuie sa stiu ce ai vrea sa cumperi

Link to comment
Share on other sites

http://www.crc.co.nz/imagesdb/product/4e1c1c9e-51e7-4342-a9c0-53b1ded9edaf.jpgsalut Dan,ce zici imi poti face rost de asa ceva,poate tu gasesti in Germania ca in Italia nu se gaseste

 

http://www.crc.co.nz/imagesdb/product/4e1c1c9e-51e7-4342-a9c0-53b1ded9edaf.jpgsalut Dan,ce zici imi poti face rost de asa ceva,poate tu gasesti in Germania ca in Italia nu se gasestehttp://shop.advanceautoparts.com/wcsstore/CVWEB/staticproductimage//N3232/mini/7070079_crc_05110_pri_mini.jpgsau asa

Link to comment
Share on other sites

Salut un pret si disponibilitate te rog pentu

 

Motorsport Lanyard 80 27 2 318 264 57 lei

BMW M Carbon USB Stick 80 23 2 212 807 129 lei

Motorsport Earplugs 80 30 2 208 129 -2 BUCATI 15 lei/buc

merci ! astept telefon

salut,preturi in text . ti=am trimis inclusiv emblema capota,mai putin trusa medicala+triunghiul,inca nu stim pe unde s=au pierdut..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.