Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Vin eu și le iau mâine de la tine că ajung la Cluj.

Dacă îmi dai un nr. de telefon te sun eu și-mi spui cum să ajung la tine (dacă nu te deranjează).

Vreau și pe față și spate, pentru că mâine cum ajung acasă vreau să termin ce am început azi.

Edited by Rcc67
Link to comment
Share on other sites

Salut ..Zi-mi un pret si pt

51 11 7 896 587..ms si luni o sa iti trimit datele pt comanda

 

salut, 95 lei/oe

 

Merci mult!

 

Ramane pt marti sa dau comanda,joi sa imi ajunga.

 

 

Ne auzim marti!

 

 

 

 

PS:Tot JR92631

 

Preturi pt pilot automat(maneta+capac inferior volan).

 

Nu stiu codurile :(

 

 

 

 

10x !

capac inferior 190 lei, maneta 1900 lei

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

As dori o oferta pentru un schimb de ulei si filtre. Ulei BMW 10w40 25 lei/litru. Filtre Mann, de preferat. Cel de combustibil, ce imi poti recomanda tu.

BMW E46, benzina, motor 1.9, model M43, an fabr. 1998.

filtru polen carbon mann 105 sau bosch 75, filtru ulei mann 24 lei, filtru aer mann 39 lei,filtru benzina 85 lei mann

Multumesc,

Andrei

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut ...vreau si eu tunelu de aer dreapta si scuturile alea mici stanga dreapta pt bara de fata bmw e60 M...coduri::51 71 7 896 607...51 71 7 896 608....51 11 7 896 588....sa mi le trimiti prin Urgent curier...Drobeta Turnu Severin....i i Catan Radu Viorel..tel 0757200143
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

 

As dori sa imi trimiteti o lista de preturi pentru urmatoarele piese:

 

- Dop scurgere apa podea (spate si fata) (cod piesa 51718238450, trebuie verificat codul)- 4 bucati

- Ulei motor (va rog sa specificati tipul (atat 5w40 cat si 10w40. Ce recomandati? De asemenea, as dori sa stiu ce cantitate este necesara pentru acest tip de motor)

- Filtru ulei

 

Masina in cauza este un BMW 320i din anul 1999 (2000cc), luna 07, berlina, M52.

Ultimele 7 caractere ale seriei de sasiu: JM42503. Pentru cele 4 dopuri, va rog sa specificati si in cat timp ajung din momentul in care plasez comanda.

 

Multumesc anticipat pentru raspuns.

Edited by the_don
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

 

As dori sa imi trimiteti o lista de preturi pentru urmatoarele piese:

 

- Dop scurgere apa podea (spate si fata) (cod piesa 51718238450, trebuie verificat codul)- 4 bucati

- Ulei motor (va rog sa specificati tipul (atat 5w40 cat si 10w40. Ce recomandati? De asemenea, as dori sa stiu ce cantitate este necesara pentru acest tip de motor)

- Filtru ulei

 

Masina in cauza este un BMW 320i din anul 1999 (2000cc), luna 07, berlina, M52.

Ultimele 7 caractere ale seriei de sasiu: JM42503. Pentru cele 4 dopuri, va rog sa specificati si in cat timp ajung din momentul in care plasez comanda.

 

Multumesc anticipat pentru raspuns.

buna ziua

51718238450 - 5 lei/oe in stoc

ulei 5w40 - 27 lei/l, 10W40 - 25 lei/litru ambele oe

filtru ulei - 28 lei/mann

 

dureaza o zi livrarea

Link to comment
Share on other sites

salut pentru kg42391 ma intreseaza la rotile de pe spate este o protectie de tabla in spatele discului de frana pe care vin prinsi saboti de la frana de mana(practic suportu sabotului), ma intreseaza un pret pentru suportu asta de saboti sau cum so numi , un pret pentru saboti de la frana de mana si un pret pentru sigurantele/bolturile acelea mici cu arculet care prind/fixeaza saboti de la frana de mana.

sper ca am fost destul de explicit si ca iti vei da seama ce ma intreseaza .numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Imi poti da un pret pentru discuri de frana Zimmermann model 150.1289.20, cod OEM 34216855154?

 

Multumesc.

salut, 172 lei/buc

 

Salut,

Spune-mi te rog, un pret pentru discuri frana fata 300 lei/buc/oe si placute de frana OE 450 lei pentru seria PY58685.

Multumesc.

salut,preturi in text

 

salut pentru kg42391 ma intreseaza la rotile de pe spate este o protectie de tabla in spatele discului de frana pe care vin prinsi saboti de la frana de mana(practic suportu sabotului), ma intreseaza un pret pentru suportu asta de saboti sau cum so numi , un pret pentru saboti de la frana de mana si un pret pentru sigurantele/bolturile acelea mici cu arculet care prind/fixeaza saboti de la frana de mana.

sper ca am fost destul de explicit si ca iti vei da seama ce ma intreseaza .numai bine.

piesa 4 de aici http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=34_1014&hg=34&fg=12 ?

Link to comment
Share on other sites

becuri D2s pt instalatia xenon din fabrica la un e90 gasim? cat costa doua becuri?

mersi

235 lei/buc/osram

 

dap piesa 4 este + saboti frana de mana + boluri prindere/fixare saboti frana de mana

66 lei/buc/aparatoare disc/ original

saboti 80 lei/lpr sau 110 lei/ate

surub 5 lei/buc

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan!

 

JR92631

 

Te rog mult,pret pt :

 

4 bujii originale(nu NKG) 32 lei/buc

 

Filtru aer mann 48 sau original 56

 

Filtru ulei mann 28 sau original 36

 

Termen livrare/Bucuresti = 2 zile, curierul 16 lei

 

Merci

 

 

salut, preturi in text.

Salut Dan!

 

 

Trimite-mi si mie bujiile originale(4buc)+filtru aer mann+ulei mann.Total plata 220 ron?.

 

Adresa de livrare ti-o trimit prin sms.

 

Da-mi te rog o confirmare,

 

Merci!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.