Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut.un pret pt un buton deschis/inchis geam sofer bmw 318d 2002(vin cj 05613).multumesc

salut, 105 lei/original

 

Salut, pune te rog in comanda care ti am trimis o pe mail si set placute spate ATE si discuri spate ATE + senzor placute spate. Sa mi dai si preturile la ele te rog.

salut, 200 lei/buc/disc ate , set placute spate ATE 114 lei,senzor 30 lei; sa-mi confirmi te rog daca raman

Link to comment
Share on other sites

Da, comanda le impreuna cu celelalte si mai da mi preturi te rog si pt stergatoare bosch, cheie de roti si antigel pt masina mea. Mersi frumos.

stergatoare bosch =100 lei

antigel pt masina mea ai nevoie de 3 bidoane de 1.5 daca vrei sa-l schimbi tot, 39 lei/bidon /original sau 29 lei/bidon/hepu

cheie roti piesa 14 de aici, 67 lei/original http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DL91&mospid=47540&btnr=71_0119&hg=71&fg=05 sau 55 lei/producator / extensibila

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

O emblema pentru capota (51148219237) cit costa?

 

Mersi.

asta nu e de capota,e de portbagaj, pret 132 lei

 

Inca ceva, nu mi ai raspuns pe mail, cat e transportul pt toate piesele comandate?

10 lei pt primul kilogram, 1 leu pt fiecare kilogram aditional, taxa ramburs 1.24% din valoare

 

Pune si 3 bidoane de antigel hepu in comanda, spune mi te rog sunt ok stergatoarele bosch? Tu ce recomanzi?

nu stiu ce sa zic, echiparea originala e swf dar si la pret sunt 152 lei ..

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

Am comandat de la tine niste piese pt.o cunostinta si ti-am spus atunci ca voi reveni cu inca o comanda si iata ca am revenit.Are nevoie de urmatoarele:

 

-brat fata dreapta(Lemforder):

-brat fata stanga(Lemforder):

-bieleta directie dreapta(Lemforder):

-bieleta directie stanga(Lemforder):

-garnitura capac _chiulasa_(Reitz):

-garnitura sensor valvetronic(BMW):

-tub bujie 2 buc.(BMW):

 

BMW E48/318i

VIN:KS60512

Astept preturi si iti voi confirma comanda imediat ce persoana imi va da ok.Tot atunci iti voi da si datele persoanei si adresa de livrare.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

In legatura cu injectoru pe BMW 520D E60 te deranjez ! Zi-mi te rog cat are garantie injectoru ? apoi ... e injector 100 % nou sau reconditionat ? termenul de livrare de 5 zile lucratoare e maximul sau e plus 1,2 zile?! daca ulterior injectoru se defecteaza cam cat timp dureaza de obicei procedura se reparare/schimbare? pretul e cu factura 1550 ron? si deci 100 % nu trebuie vechiul la schimb da ?(nu de alta dar pe unde am mai gasit ela unii e nevoie si de cel vechi ). ms
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

Te rog preturi la E46 318i din '99 (JJ43245) pentru:

Filtru aer 42 lei mann

Filtru ulei 27 lei mann

Ulei 10W40 27 lei/litru

54137134516 nu stiu cum sunt la bucata sau set(am nevoie de 2) 31 lei/buc/oe

51718208483 197 lei oe

51718193812 153 lei oe

 

Multumesc.

salut, preturi in text

 

In legatura cu injectoru pe BMW 520D E60 te deranjez ! Zi-mi te rog cat are garantie injectoru ? apoi ... e injector 100 % nou sau reconditionat ? termenul de livrare de 5 zile lucratoare e maximul sau e plus 1,2 zile?! daca ulterior injectoru se defecteaza cam cat timp dureaza de obicei procedura se reparare/schimbare? pretul e cu factura 1550 ron? si deci 100 % nu trebuie vechiul la schimb da ?(nu de alta dar pe unde am mai gasit ela unii e nevoie si de cel vechi ). ms

garantia e oferita de bmw, prin mine. are garantie 2 ani. nu stiu ce si cum e fabricat injectorul de catre bmw .Eu ti-l livrez in cutie,sigilat. termenul de 5 zile e estimativ, poate fi si 10 zile.

daca se defecteaza garantia poate fi reclamata doar la un dealer bmw, pe baza facturii de achizitie si devizului montaj . trebuie sa-l montezi la dealer ca sa beneficiezi de garantie.

nu imi trebuie injectorul vechi, nu am ce face cu el.

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Brat suspensie e46 Meyle HD dreapta ?

salut, 650 lei,e mai scump decat lemforder 560 lei/buc ..

 

Salut Dan,

Am comandat de la tine niste piese pt.o cunostinta si ti-am spus atunci ca voi reveni cu inca o comanda si iata ca am revenit.Are nevoie de urmatoarele:

 

-brat fata dreapta(Lemforder): 560 lei

-brat fata stanga(Lemforder): 560 lei sau set de brate/original 1400 lei de M pachet

-bieleta directie dreapta(Lemforder): 100 lei

-bieleta directie stanga(Lemforder): 100 lei

-garnitura capac _chiulasa_(Reintz): 170 lei

-garnitura sensor valvetronic(BMW): 8 lei si 7 lei,pozitia 2 si 3 din acest link http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=EY71&mospid=47633&btnr=11_3296&hg=11&fg=15

-tub bujie 2 buc.(BMW): adica bobina inductie ? vezi pozitia 1 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=EY71&mospid=47633&btnr=12_1312&hg=12&fg=05

 

BMW E48/318i

VIN: KS60512

Astept preturi si iti voi confirma comanda imediat ce persoana imi va da ok.Tot atunci iti voi da si datele persoanei si adresa de livrare.

Multumesc.

salut, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.