Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut!

PP28996

 

Stergatoare

Filtru aer

Filtru polen

senzor alarma capota (61319119052 asta e codul ce l-am gasit, nu stiu de ce pt vin-ul meu nu apare pe realoem)

Capac completare ulei ( 11127509328 )

51127070202

sticle faruri (am vazut mai sus ca ai dat niste preturi la bucata, o bucata inseamna doar stanga sau dreapta?)

furtune vacuum

dispozitiv telescopic pentru recuperat piese metalice cazute in scut

Link to comment
Share on other sites

Salut!

PP28996

 

Stergatoare originale clasice 130 lei sau flat blade 140 lei

Filtru aer 65 lei mann sau 85 lei mahle

Filtru polen 75 lei bosch sau 90 mann, fara carbon 65 lei mann

senzor alarma capota (61319119052 asta e codul ce l-am gasit, nu stiu de ce pt vin-ul meu nu apare pe realoem)

Capac completare ulei ( 11127509328 ) 41 lei oe sau 14 lei stc

51127070202 4 lei

sticle faruri (am vazut mai sus ca ai dat niste preturi la bucata, o bucata inseamna doar stanga sau dreapta?) , o bucata inseamna stanga sau dreapta,ca sa faci un set ai nevoie de 2 bucati

furtune vacuum 65 lei/metru + 72 lei/metru/oe (dina sta ai nevoie de 2 metri)

dispozitiv telescopic pentru recuperat piese metalice cazute in scut 22 lei

salut, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Amortizoare fata pentru arcuri sport E36 - coupe - m43b16, daca sunt mai multe firme, vreau sa vad niste preturi comparativ.

trebuie sa sti ce vrei, altfel nu te pot ajuta. masina are din fabrica arcuri sport sau ai montat tu ? daca le-ai montat tu ce model ai pus ?

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Pentru Bmw E46 320 Ci, vin: JV70046

Vas expansiune antigel: 17117573781 230 lei/behr

5 litri antigel BMW , 29 lei/hepu sau 39 lei/oe bmw/ bidon de 1.5, de ci 3 bidoane au 4.5 sau 4 bidoane 6 litri.. 5 litri nu am cum da vezi ca e concentrat, trebuie sa-l diluezi 1:1

Ulei BMW echivalent CASTROL EDGE 0W-30 (7 litri) nu cred ca exista echivalent ,decat daca vrea de la bmw 0w30 Longlife 01 FE

filtru ulei 25 lei mann

 

Pentru e60, cr27498 filtru motorina OE 160 lei

 

Merci!

salut, preturi in text

 

Are arcuri H&R sport drop 40mm pe fata.

ce iti gasesc eu e doar kit de la h&r arc cu tot cu amortizor. doar amortizor nu am gasit, si nu ma bag sa-ti fac ceva echivalare ca imi e ca se strica prematur

Link to comment
Share on other sites

salut, preturi in text

 

 

ce iti gasesc eu e doar kit de la h&r arc cu tot cu amortizor. doar amortizor nu am gasit, si nu ma bag sa-ti fac ceva echivalare ca imi e ca se strica prematur

 

Atunci uita-te la niste bilstein-uri stock si spune-mi un pret, imi asum eu riscul sa se strice.

Link to comment
Share on other sites

1395218115[/url]' post='2134362']

5w40 27 lei/litru (longlife 98) recomandarea bmw sau 0w30 ll01 53 lei/litru

 

Salut,Ramane ulei 5w40 7LAntigel - 3 bidoane OEfiltru ulei MANN 1 buc

legat de vasul de expansiune, nu exista OE? Inteleg ca sunt proaste si crapa relativ repede. Asa e?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.