Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

rulment presiune pt E46 320d 150 cu volanta masa dubla?

trebuie seria sasiu

 

Salut pt un 116i an 2005

serie sasiu JR89751

 

Ulei motor Castrol Edge sau Bmw 0w30 sau ce imi recomanzi, ar trebui 5w30 bmw 36 lei/l. daca vrei 0w30 atunci 51 lei/litru/oe bmw

Filtru ulei 27 lei mann

Ulei cutie viteze 110 lei/litru/original + diferential 115 lei/litru/original sau 65 lei/mobil

Ulei servo 40 lei/litru/original

Filtru polen cu carbune activ 100 lei mann

 

multumesc

cu stima Alex

salut, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salutare, m-ar interesa si pe mine o bara fata E90 LCI cu proiector stanga sau bara fata E90 LCI M-pack completa, mai putin fara nari, cred ca se potrivesc si cele de pe bara normala.

 

/edit: FARA PDC

Edited by bratila23
Link to comment
Share on other sites

Salut. Sunt interesat de:

 

Tampoane cutie viteze 28 lei/buc/lemforder

Role intinzatoare curea transmisie

Intinzator hidraulic 155 lei ina 60 lei/ina + 90 ina sau 50 lei bta

Bucsi mari brate fata 180 lei/set/talosa sau 370 lei/set/lemforder

 

Serie sasiu CJ07086

 

Multumesc

salut, preturi in text

 

Salutare, m-ar interesa si pe mine o bara fata E90 LCI 384 lei/van wezel sau 1630 lei/originala cu proiector stanga 145 lei/depo sau bara fata E90 LCI M-pack completa , mai putin fara nari, cred ca se potrivesc si cele de pe bara normala 1960 lei/original

 

/edit: FARA PDC

salut, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

salut dan.

 

ma intereseaza pt masina mea E46 FL, 2002 cu WIN: CJ06794

set amortizoare spate spate: Aveai ceva Sachs la 170ron/buc parca . Ce recomanzi? (momentan sunt cele OE de la Sachs, pe fata la fel)

set flanse amortizoare

poti sa imi zici si in cat timp le aduci?

imi dai un pret te rog si pt piesa din imagine?

climate relocation kit

mersi.

daniel

Link to comment
Share on other sites

salut dan.

 

ma intereseaza pt masina mea E46 FL, 2002 cu WIN: CJ06794

set amortizoare spate spate: Aveai ceva Sachs la 170ron/buc parca . Ce recomanzi? (momentan sunt cele OE de la Sachs, pe fata la fel)

set flanse amortizoare

poti sa imi zici si in cat timp le aduci?

imi dai un pret te rog si pt piesa din imagine?

climate relocation kit

mersi.

daniel

pt piesa din imagine imi trebuie codul.

mai am daca vrei sachs la 170 sau bilstein la 150 lei/buc. sachs am in stoc, bilstein intr-o zi. flanse 40 lei/buc/sachs

Link to comment
Share on other sites

pt piesa din imagine imi trebuie codul.

mai am daca vrei sachs la 170 sau bilstein la 150 lei/buc. sachs am in stoc, bilstein intr-o zi. flanse 40 lei/buc/sachs

 

vreau set 2 telescoape spate sachs + 2 flanse amortizoare (astea sunt si aparatorile de noroi)? vin sa le ridic personal azi daca le ai. zi-mi daca te gasesc pe la 18:25-30

 

cod piesa: 51167001408

 

Link to comment
Share on other sites

vreau set 2 telescoape spate sachs + 2 flanse amortizoare (astea sunt si aparatorile de noroi)? vin sa le ridic personal azi daca le ai. zi-mi daca te gasesc pe la 18:25-30

 

cod piesa: 51167001408

51167001408 350 lei,

nu,aparatorile,adica kitul de protectie costa 78 lei/sachs, ar trebui schimbat daca vrei sa ai garantie . il vrei si asta ?

Link to comment
Share on other sites

51167001408 350 lei,

nu,aparatorile,adica kitul de protectie costa 78 lei/sachs, ar trebui schimbat daca vrei sa ai garantie . il vrei si asta ?

 

da vreau si kitul de protectie.

pt toate, mai putin piesa - climate relocation kit- daca le ai pe stoc vin dupa ele. zi-mi doar in ce interval orar te gasesc acolo. nu am telefonul la mine azi :(

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pentru un e90 320d VIN VA16390 imi poti da un pret pentru galerie de admisie si schimb complet de ulei/filtre (ulei MOTUL SAE 5W30 100% synthetic si filtre mahle)

In cat timp le poti trimite? Multumesc

de care motul 5w30 100 % syntetic ca sunt mai multe variante, ECO-CLEAN , ECO-CLEAN+ , ECO-eNERGY 5W30 ,X-CLEAN , X-CLEAN+ ... e misto cu motulul ,desi probabil toate sunt cam la fel :)

daca ma intrebi pe mine ar trebui unul care sa respecte LL04, adica x clean sau x clean + .. deci de care ?

filtrele si uleiul s-ar putea trimite luni, galeria daca vrei pret bun dureaza 10 zile

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan :hi:

Pentru e46 facelift sedan, serie FY08639, ma intereseaza preturi si daca sunt pe stoc si se pot livra astazi (sambata) sau cel tarziu luni dimineata:

-filtru motorina MANN

-filtru aer MANN

-filtru ulei MANN

-filtru polen carbon MANN

-ulei BMW 0W40 LL-04 (7 litri)

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan :hi:

Pentru e46 facelift sedan, serie FY08639, ma intereseaza preturi si daca sunt pe stoc si se pot livra astazi (sambata) sau cel tarziu luni dimineata:

-filtru motorina MANN

-filtru aer MANN

-filtru ulei MANN

-filtru polen carbon MANN

-ulei BMW 0W40 LL-04 (7 litri)

Multumesc!

sunt in stoc dar nu au cum sa-ti ajunga decat marti

Link to comment
Share on other sites

de care motul 5w30 100 % syntetic ca sunt mai multe variante, ECO-CLEAN , ECO-CLEAN+ , ECO-eNERGY 5W30 ,X-CLEAN , X-CLEAN+ ... e misto cu motulul ,desi probabil toate sunt cam la fel :)

daca ma intrebi pe mine ar trebui unul care sa respecte LL04, adica x clean sau x clean + .. deci de care ?

filtrele si uleiul s-ar putea trimite luni, galeria daca vrei pret bun dureaza 10 zile

 

 

m-ai bagat in ceata :) pe uleiul care il am acuma scrie "Specific 50400.50700 MOTUL SAE 5W30" (nu am facut poza si la spatele bidonului). da-mi preturile pentru alea doua pe care mi le recomanzi.

In ceea ce priveste galeria-normal ca as vrea un pret bun.

Astept preturile. Mersi.

Link to comment
Share on other sites

m-ai bagat in ceata :) pe uleiul care il am acuma scrie "Specific 50400.50700 MOTUL SAE 5W30" (nu am facut poza si la spatele bidonului). da-mi preturile pentru alea doua pe care mi le recomanzi.

In ceea ce priveste galeria-normal ca as vrea un pret bun.

Astept preturile. Mersi.

si ai fost multumit de el ? e pt volkswagen,da ma rog .. toate de fapt cum ti-am zis sunt la fel. Cel mai bine ai pune oe bmw 0w40 36 lei/litru. revenind,

motul de vw cum ai avut ar fi 235 lei/bidon de 5 litri+ al 6 lea litru 49 lei

x clean + 193 lei.bidonul de 5 + al 6lea 44 lei /litru

x clean 197 lei.bidonul de 5 + al 6lea 41 lei /litru

filtru aer 65 mann, ulei 43 mann, motorina 114 mann, polen carbon mann 100 lei.

galerie 2030 lei

 

Salut Dan :hi:

Pentru e46 facelift sedan, serie FY08639, ma intereseaza preturi si daca sunt pe stoc si se pot livra astazi (sambata) sau cel tarziu luni dimineata:

-filtru motorina MANN 110

-filtru aer MANN 65

-filtru ulei MANN 43

-filtru polen carbon MANN 40 lei

-ulei BMW 0W40 LL-04 (7 litri) 36 lei/l

Multumesc!

preturi in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

m-ai bagat in ceata :) pe uleiul care il am acuma scrie "Specific 50400.50700 MOTUL SAE 5W30" (nu am facut poza si la spatele bidonului). da-mi preturile pentru alea doua pe care mi le recomanzi.

In ceea ce priveste galeria-normal ca as vrea un pret bun.

Astept preturile. Mersi.

 

 

m-am hotarat la 5w30 x clean +. Filtre MAHLE nu ai? Sincer as dori filtre de la ei. cu galeria ma hotarasc pana maine. cele 10 zile reprezentand timpul de livrare sunt batute in cuie sau sunt sanse sa vina mai repede?Multumesc

Edited by boxybucur82
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.