Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut,se poate o oferta te rog pt C184897

f.ulei 50 lei mann sau 45 purflux

f.aer 110 lei mann sau 50 lei purflux

f.habitaclu x2 200 lei/set/mann carbon sau 72 purflux

f.motorina 100 lei mann

ulei model nou shell bmw 5w30 54 lei/litru

salut, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut, da-mi te rog pret la CX87515 pt: - discuri frana fata 398 lei/buc si spate OE 365 lei/buc sau 205 lei/buc/zimermann;- placute fata 443 lei/oe sau 173 lei/textar sau 491 lei ate ceramice sau 276 lei jurid white si spate OE 365 lei sau tRW 160 lei sau ate ceramice 291 lei sau 139 lei jurid white (nu lasa praf pe janta).- senzori fata 30 lei,spate .Mersi

salut, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut Dane

 

Imi dai si mie o recomandare/pret de acele becuri care lumineaza angel eyes-urile de la un X3 din 2009 (E83) si pentru E39 facelift dar nu cele galbene originale ci din acelea albe - cum sunt cele noi..

Multumesc

Edited by Gabrian77
Link to comment
Share on other sites

Salut Dane

 

Imi dai si mie o recomandare/pret de acele becuri care lumineaza angel eyes-urile de la un X3 din 2009 (E83) si pentru E39 facelift dar nu cele galbene originale ci din acelea albe - cum sunt cele noi..

Multumesc

nu exista ca piesa originala, e ceva tunning iar eu nu vand tunning

Link to comment
Share on other sites

salut, multumesc. sa fim siguri ca ne am inteles: am nevoie de faza scurta si de pozitie (cele doua inele)fata stanga. poti te rog sa mi confirmi?

 

as mai avea nevoie de un pret si pentru becul de la marsarier din spate partea stanga.

 

multumesc frumos,

John

Link to comment
Share on other sites

Salut!

11127799224 (complet cu garnituri, separator) pe original.

Merci!

salut,216 lei

 

salut, multumesc. sa fim siguri ca ne am inteles: am nevoie de faza scurta si de pozitie (cele doua inele)fata stanga. poti te rog sa mi confirmi?

 

as mai avea nevoie de un pret si pentru becul de la marsarier din spate partea stanga.

 

multumesc frumos,

John

nu pot confirma nimic fara serie sasiu

Link to comment
Share on other sites

Salut. Da-mi si mie te rog preturi ptr ulei si filtru sau baie nu stiu cum se numeste exact ptr schimb ulei cutie automata ptr seria WBAFB71010LX61093. Vreau doar original atat uleiul cat si filtrul/baia. Merci.

salut, ulei 95 lei/litru/original din butoi de 20 litri sau ambalat individual la litru 128 lei/litru.

filtru original -kit (adica cu tot cu magnet si garnitura) 426 lei

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.