Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Stropitori parbriz E46 M3? Doar stropitorile, fara grila.

codurile te rog

 

Nu le gasesc

Cred cĂŁ astea sunt.

Piesa 1 Âşi 2

 

Problema este ca mie imi trebuie cu o singura tasnitoare pe parte, nu dubla, dubla am acum

130lei/buc/pana in 06/2002 sau 95lei/buc/dupa 06/2002 tu sti care e

Link to comment
Share on other sites

salut ,da-mi un pret :flansa primara cardan e38 2001 ,lemforder sau febi. vin-ul masini DN 51541 : semnale albe nonfacelift aduci cumva

multumesc,

flansa 340lei lemforder;semnalele nu vad sa vina separat fata de far la seria 7??? te referi la semnalele din aripa?

 

Niste jante originale sau nu ( noi ) :7j x 16 et47 sau 7j x 17 et47 ? Sa caut si niste coduri ?

cauta te rog niste coduri cu ce ti-ar place; neoriginale dc vrei uitate pe www.cms-wheels.de vezi ca au simultator cu ce merge pe masina ta si tot asa dau coduri

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

salut, ma intereseaza cateva piese pt bmw e46 cu facelift..stopuri originale modelul rosu-alb-rosu si semnalizarile de pe aripi precum si cele de langa faruri, trim-uri argintii simple pentru interior..daca ai, te rog sa-mi dai niste preturi

post-17499-1235982493_thumb.jpg

post-17499-1235982501_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salut !!!

Ma intereseaza si pe mine:

 

1. proiectoare e39 facelift (rotunde)

2. cablu capota (preferabil doar cablu k sa rupt foarte aproape de manerul din interior care deschide capota)

3. bandoul acela nichelat care se monteaza pe portbagaj deasupra numarului de inmatriculare (nu stiu de denumire are)

4. Anvelope vara (205/60/r15)

5. Parbriz

 

Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

aripa fata stanga e 39 1996 2000i benzina. orig si producatori te rog. mrc

1050lei originala sau 175lei/producator

ma gandesc ca ai si un id de mes...daca esti amabil sa il lasi ar fi mai simplu.mersi

e suficient sa te uiti la profilul meu: id grozadan

 

salut, ma intereseaza cateva piese pt bmw e46 cu facelift..stopuri originale modelul rosu-alb-rosu si semnalizarile de pe aripi precum si cele de langa faruri, trim-uri argintii simple pentru interior..daca ai, te rog sa-mi dai niste preturi

doar pe original? si da-mi te rog si codurile,le gasesti aici: www.realoem.com

 

Salut !!!

Ma intereseaza si pe mine:

 

1. proiectoare e39 facelift (rotunde) 120lei/buc-nu vin cu bec

2. cablu capota (preferabil doar cablu k sa rupt foarte aproape de manerul din interior care deschide capota) 80lei

3. bandoul acela nichelat care se monteaza pe portbagaj deasupra numarului de inmatriculare (nu stiu de denumire are) 150lei

4. Anvelope vara (205/60/r15) nu merita sa ti le trimit

5. Parbriz nu merita sa ti-l trimit din cj,precis gasesti ceva ok in bucuresti

 

Multumesc anticipat.

ai in text

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.