Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut.

Pentru 318 i, an 2000, 87 kw , 1895cmc, AY31896:

-bucse bara stabilizatoare spate, 20 lei/buc/topran

-arcuri spate, 175 lei/buc/cs sau 155 lei kayaba

-sonda lambda (cea din fata catalizatorului), 405 lei/buc/bosch,430 lei ngk NEuniversala ca universala este mai ieftina,dar nu iti recomand

-flanse amortizoare spate 29 lei/buc/topran sau 45 lei/buc/sachs,

-sigurantele planetare-grup (am schimbat semeringurile de la grup si acum planetara dreapta iese din grup),

apare in schema asta http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=33&fg=05 sau in asta

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=33&fg=25

-aparatorile de desupra farurilor ( Cover strip, right 63128384488 ) 65 lei/oe

( Cover strip, left 63126921859 ), 65 lei/oe

Te rog sa-mi dai niste preturi. Multumesc.

in text

 

e ceva bara tunning -adica nu cred sa fie originala iar eu nu aduc tunning,incearca la brandex ; nu seamana nici cu bara de m3

este difuorul original la bara de pachet M cel din poza pentru masinile cu motorizari 3.0 biturbo

asa e,258 lei/oe pe sambata

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

e ceva bara tunning -adica nu cred sa fie originala iar eu nu aduc tunning,incearca la brandex ; nu seamana nici cu bara de m3

este difuorul original la bara de pachet M cel din poza pentru masinile cu motorizari 3.0 biturbo

asa e,258 lei/oe pe sambata

perfect,numai ca mai astept putin,dar sigur il voi lua...

Link to comment
Share on other sites

o crema/solutie pt piele neagra se gaseste?

da ,incepand de la oe bmw 50 lei tip spray si 112 lei tip crema sau chemical guys 55 lei http://www.chemicalguys.ro/17-intretinere-piele

 

banuiesc ca spray-ul nu e la fel de eficient precum crema. care imi recomanzi avand in vedere faptul ca intr-un loc pielea e crapata un pic? adica s-ar mai putea repara cu o astfel de crema? daca da, de azi voi fi in cluj pana miercuri. ne auzim. multumesc pt raspuns.

Link to comment
Share on other sites

o crema/solutie pt piele neagra se gaseste?

da ,incepand de la oe bmw 50 lei tip spray si 112 lei tip crema sau chemical guys 55 lei http://www.chemicalguys.ro/17-intretinere-piele

 

banuiesc ca spray-ul nu e la fel de eficient precum crema. care imi recomanzi avand in vedere faptul ca intr-un loc pielea e crapata un pic? adica s-ar mai putea repara cu o astfel de crema? daca da, de azi voi fi in cluj pana miercuri. ne auzim. multumesc pt raspuns.

odata crapata doar inlocuita,crema sau orice alta solutie trebuie aplicata preventiv..

Link to comment
Share on other sites

Daca e crapata se poate reface cu chit special, smirghelire, revopsire si toate acestea nu sunt reparatii permanente, in fine, trebuie sa fii priceput in deale pielii in schimb produsele pentru piele sunt bune pentru a fi aplicate nu numai preventiv ci si pentru a mentine pielea in stare buna (hidratata, moale, flexibila) cu un aspect mat/nou si miros placut.

 

Ma mai intereseaza cateva preturi la urmatoarele produse, cred ca saptamana aceasta o sa dau comanda la tot ce-mi trebuie.

 

23121222771

51161949793 Aici ma intereseaza 3 bucati negre (sper ca schwarz inseamna negru)

51411973500 La astea am observat ca sunt mai multe modele (coduri diferite) si nu stiu care mi se potrivesc mie. O recomandare ar fi buna. Si daca vin la bucata sau la pachet.

 

Cam atat. Multumesc si o zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan ai primit antena diversity ???

???

nu (inca)

 

Daca e crapata se poate reface cu chit special, smirghelire, revopsire si toate acestea nu sunt reparatii permanente, in fine, trebuie sa fii priceput in deale pielii in schimb produsele pentru piele sunt bune pentru a fi aplicate nu numai preventiv ci si pentru a mentine pielea in stare buna (hidratata, moale, flexibila) cu un aspect mat/nou si miros placut.

 

Ma mai intereseaza cateva preturi la urmatoarele produse, cred ca saptamana aceasta o sa dau comanda la tot ce-mi trebuie.

 

23121222771 150 lei/oe

51161949793 Aici ma intereseaza 3 bucati negre (sper ca schwarz inseamna negru) 3 lei/buc

51411973500 La astea am observat ca sunt mai multe modele (coduri diferite) si nu stiu care mi se potrivesc mie. O recomandare ar fi buna. Si daca vin la bucata sau la pachet. 1 leu/buc,toate vin la bucata,nu stiu ce sa-ti spun,poti comanda cate o buc din fiecare si vezi care iti potriveste

 

Cam atat. Multumesc si o zi buna!

preturi in text

 

salut, urgent un pret mic ptr capat bara stanga 65 lei/buc/talosa si pivoti 65 lei/buc/talosa+60 lei/buc/talosa ptr 318i e36 95, JF21012 si in cat timp ajung in ploiesti?

miercuri,preturi in text,unul dintre pivoti il primesti original la pret de talosa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.