Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut, este ceva kit pt montare senzori de parcare pt e60 ? 193 euro + cei 8 senzori :) 115 euro/bucata sau valeo 270 lei-doar cu bip,cu afisaj in oglinda exterioara 310 lei si la scaune incalzite -nu am gasit-? in special instalatia k butoanele merg si de la dezmembrari :)

in text

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Poti aduce cumva un kit de pana pt E90? (roata subtire 16", cric, scule ... etc)? Daca da, la ce pret? M-ar mai interesa si carligul care se insurubeaza in bara, pt remorcare.

 

ps: am vazut in manualul masinii ca ar trebui sa am o scula pt inchis manual trapa la masina in caz de defectiune. N-am primit asa ceva, se poate comanda?

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Poti aduce cumva un kit de pana pt E90? (roata subtire 16", cric, scule ... etc)? Daca da, la ce pret? M-ar mai interesa si carligul care se insurubeaza in bara, pt remorcare.

 

ps: am vazut in manualul masinii ca ar trebui sa am o scula pt inchis manual trapa la masina in caz de defectiune. N-am primit asa ceva, se poate comanda?

 

Multumesc.

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=36_1449&hg=36&fg=95 la 295 euro primesti tot ce e in poza asta,dar roata e pe 17 ;

carlig pt tractat 89 lei, pt trapa o fi piesa 18 din link http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=54_0341&hg=54&fg=05 ?

e 5 lei..

Link to comment
Share on other sites

salut , la kitul pt pdc , cel cu 193 euro, fara senzori (senzori sa ii iau sh k sunt cam 1 mil) e instalatia oem ? ce e pe un e60 echipat de fabrica ? se poate lega sa fie afisajul pe ecranul de navi ? ai putea sa imi dai un link de unde sa vad cele 2 optiuni cum sunt ?
Link to comment
Share on other sites

salut , la kitul pt pdc , cel cu 193 euro, fara senzori (senzori sa ii iau sh k sunt cam 1 mil) e instalatia oem ? ce e pe un e60 echipat de fabrica ? se poate lega sa fie afisajul pe ecranul de navi ? ai putea sa imi dai un link de unde sa vad cele 2 optiuni cum sunt ?

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC51&mospid=47751&btnr=66_0101&hg=66&fg=95 = varianta oe;

cel valeo http://www.valeoservice.com/html/indonesie/en/actualitesdetail.php?wid=1647855049439D94982981C

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

ai adus vreodata asta oe ?as vrea sa stiu exact ce este in kit, tot ce este nevoie ?se pune sus , se pun si senzori si e ok ?

in kitul oe , este inclus modulul pdc si toate firele ?

 

app, dami te rog un mp cu totalul la piese.mersi

Edited by Dariusel
Link to comment
Share on other sites

ai adus vreodata asta oe ?as vrea sa stiu exact ce este in kit, tot ce este nevoie ?se pune sus , se pun si senzori si e ok ?

in kitul oe , este inclus modulul pdc si toate firele ?

 

app, dami te rog un mp cu totalul la piese.mersi

mi-ar trebui o serie sasiu

Link to comment
Share on other sites

Cand pot sa le ridic ? Merci.

maine de la adi

 

Salut,

Jante Double Spoke 161 pe 17" pentru E90 la ce pret sunt noi?

4 jante+anvelope noi 1999 euro For vehicles with "Runflat" tires

Mixed tyres

Front Axle 225/45 R17W

Rear axle 255/40 R17W

Tires Bridgestone Potenza RE050 A RFT

sau pret/janta 275 euro/bucata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.