Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut,preturi in text

 

 

nu le am in soc,cam o saptamana; le pot livra si din stocuri din romania dar mai scump si nu cred ca vrei;

mi=ar trebui seria sasiu sa verific ca merg

salut , placutele cum vin , la set ? 2 sau 4 ? iar la discuri ma gandesc ca e pret pt unul singur nu vin la set

Link to comment
Share on other sites

salut , placutele cum vin , la set ? 2 sau 4 ? iar la discuri ma gandesc ca e pret pt unul singur nu vin la set

placutele sunt set, nu poti cumpara placute doar pt roata stanga; discurile sunt la bucata

 

salut,

un nr de tel, ma intereseaza o clapeta acceleratie pt e60, 520d.

am nevoie de seria sasiu, tlf 0745433734 , dar cel mai bine e sa postezi tot aici pe forum

Link to comment
Share on other sites

buna seara

ce pret ai pentru asa ceva :

51456970075

multumesc

salut,139 lei/oe

 

se poate aduce Rotary knob, on-board monitor cod 65506911010 ?

la ce pret bucata sau setul de 2 ?

multumesc!

da,26 lei/bucata

 

Dan da-mi si mie un pret pt 1l Castrol 5w30 EDGE si daca este made in germany sau made in eu.

 

PS: Motul ai?

am si motul, 255 lei/bidon castrol de 5 litri,germania sau 230 lei eu

Link to comment
Share on other sites

Dan pt e90 318d 143 ce ulei se recomanda? Am pus 0w40 si nu stiu sigur daca e de la ulei dar se aude un zgomot pe la 1500ture nu stiu daca e de la ulei, sa fie prea subtire? Ce zici sa bag unu mai gros? Ce ulei mai gros recomanda bmw la modelul meu?
Link to comment
Share on other sites

Dan pt e90 318d 143 ce ulei se recomanda? Am pus 0w40 si nu stiu sigur daca e de la ulei dar se aude un zgomot pe la 1500ture nu stiu daca e de la ulei, sa fie prea subtire? Ce zici sa bag unu mai gros? Ce ulei mai gros recomanda bmw la modelul meu?

nu e de la ulei, e foarte bun 0w40; mai poti pune 5w30,cam atat

Link to comment
Share on other sites

salut,

vreau si eu preturile pieselor urmatoare pentru un e39 525i din 2002, 192cp:

 

- filtru ulei (varinata cu garniturile aferente si garnitura buson baie)

- ulei 5w30 long life per litru

- 1l sau cat e necesar pentru schimb lichid frana - am inteles ca e dot 4 low vascosity caci are DSC masina,

- filtru aer

 

multumesc

Link to comment
Share on other sites

salut,

vreau si eu preturile pieselor urmatoare pentru un e39 525i din 2002, 192cp:

 

- filtru ulei (varinata cu garniturile aferente si garnitura buson baie) 31 mann

- ulei 5w30 long life per litru 35 lei/l

- 1l sau cat e necesar pentru schimb lichid frana - am inteles ca e dot 4 low vascosity caci are DSC masina, 47 lei/l/oe bmw sau 40 lei/l/ate sl6 sau 5 litri oe bmw 100 lei

- filtru aer 42 mann

multumesc

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Pt un E46 ,318 diesel, model 2002 ma intereseaza urmatoarele:

discuri frana fata: ATE power discs sau Brembo max

placute frana fata: ATE ceramic ( cu sau fara senzor; ambele varainte daca aduci)

Termen de livrare la ridicare din Cluj.

 

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Pt un E46 ,318 diesel, model 2002 ma intereseaza urmatoarele:

discuri frana fata: ATE power discs sau Brembo max

placute frana fata: ATE ceramic ( cu sau fara senzor; ambele varainte daca aduci)

Termen de livrare la ridicare din Cluj.

 

Mersi.

salut,livrare din stoc,pt pret am nevoie de seria sasiul iti recomand la discurile fata sa folosesti oe !

Link to comment
Share on other sites

Pt un E46 ,318 diesel, model 2002 ma intereseaza urmatoarele:<br style="color: rgb(28, 40, 55); line-height: 19px; background-color: rgb(243, 249, 246); ">discuri frana fata: ATE power discs sau Brembo max<br style="color: rgb(28, 40, 55); line-height: 19px; background-color: rgb(243, 249, 246); ">placute frana fata: ATE ceramic ( cu sau fara senzor; ambele varainte daca aduci)<br style="color: rgb(28, 40, 55); line-height: 19px; background-color: rgb(243, 249, 246); ">Termen de livrare la ridicare din Cluj.<br style="color: rgb(28, 40, 55); line-height: 19px; background-color: rgb(243, 249, 246); "><br style="color: rgb(28, 40, 55); line-height: 19px; background-color: rgb(243, 249, 246); ">Mersi.

salut,livrare din stoc,pt pret am nevoie de seria sasiul iti recomand la discurile fata sa folosesti oe !

 

seria sasiu: CJ06794

da-mi te rog pret si pentru cele OE

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.