Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

841 lei/oe,pe luni daca il comanzi azi

Ok,multumesc pt raspuns. Iti dau comanda saptamana viitoare pt ca mecanicul vrea sa puna testerul pe ea sa fie sigur ca aia-i cauza si eu nu-s acuma in tara sa faca chestia asta. Multumesc inca odata si ne auzim saptamana viitoare.

Link to comment
Share on other sites

61122149448

am reusit sa vad pe site la tine pretul.din ce am vazut este 86 de lei.cand il pot avea si eu?si poti sa imi dai mai multe detalii despre el?in principiu stiu ca sunt doua fire care duc de la modulul frm la fiecare far.daca asta este as fi interesat.ms

Link to comment
Share on other sites

am reusit sa vad pe site la tine pretul.din ce am vazut este 86 de lei.cand il pot avea si eu?si poti sa imi dai mai multe detalii despre el?in principiu stiu ca sunt doua fire care duc de la modulul frm la fiecare far.daca asta este as fi interesat.ms

o saptamana,is cabluri la far dar nu stiu de unde catre ce duc

 

olei d-asta avem?

 

83 22 0 309 031 110 lei/litru

 

83 22 9 407 768 100 lei/litru

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

Da-mi te rog, un pret pentru amortizoare si flanse fata pentru BMW e90, serie sasiu py58685.

Totodata, sunt in dilema ca nu stiu ce sa cumpar intre Sachs si OE, exista diferenta majora intre cele doua sau numai eticheta BMW pe amortizor?

Ajuta-ma cu aceasta dilema, te rog.

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

Da-mi te rog, un pret pentru amortizoare si flanse fata pentru BMW e90, serie sasiu py58685.

Totodata, sunt in dilema ca nu stiu ce sa cumpar intre Sachs si OE, exista diferenta majora intre cele doua sau numai eticheta BMW pe amortizor?

Ajuta-ma cu aceasta dilema, te rog.

Multumesc

salut,am mai purtat discutia asta :

"amortizor fata oe 840 lei/buc sau sachs 555 lei/buc sau 480 lei/buc/boge (e acelasi lucru cu sachs,ambele sunt www.zf.com ); cele originale sunt to sachs deci...",eu as alege boge avand in vedere si diferenta de pret

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Deci

 

"Salut,

Un pret pt kit de ambreiaj sachs/luk pt 320i '99 nonFL si pt mufele mama-tata (prin care se distribuie curentul de la fire la becuri) la stop dreapta varianta de stop rosu cu alb.

Ms !

 

Si era sa uit, pret pt furtunasele care pleaca de la filtrul de ulei, 2 sa fie la numar parca (?) si garniturile aferente filtrului de ulei ms "

 

serie sasiu WBA AM 11090 JM42313

 

 

Mersi frumos !

Link to comment
Share on other sites

Si era sa uit, pret pt furtunasele care pleaca de la filtrul de ulei, 2 sa fie la numar parca (?) si garniturile aferente filtrului de ulei ms

mie nu-mi apare aici nici un furtunas, http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AM11&mospid=47636&btnr=11_2201&hg=11&fg=30 ,eventual arata-mi tu care ; garnitura nr 4 vine impreuna cu filtrul ulei,mai exista acolo oring-urile de la pozitia 5 pret 3 lei si 5 lei,in program zice ca trebuie 2 din fiecare;

ambreiaj 720 lei luk sau 810 sachs,mufele stop schema http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AM11&mospid=47636&btnr=63_0459&hg=63&fg=20 pozitia 15 14 lei,pozitia 16 11 lei (nu contin si pinii,daca ii vrei si pe ei sunt separat)

 

Salut Dan,

 

Da-mi te rog preturi pt E46L 320D 150HP 2002 :

 

Bielete directie 99 lei/buc/lemforder sau 70 lei/buc/meyle

Bielete antiruliu fata 93 lei/buc/lemforder sau 65 lei/buc/talosa sau meyle

Filtre aer mann 85 sau bardi 50,f ulei mann 40 sau jc 25,polen carbon mann 105 sau bosch 75,motorina mann 110 sau alco 80

Ulei BMW 5w40 27 lei/litru; preturile la filtrele mann sunt valabile doar daca cumperi si uleiul de la mine

 

Merci

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.