Jump to content

Vand piese noi/second bmw


Recommended Posts

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=11&fg=40

piesa 1 ai ? ptr e39 525d 10/2001 , m-ar interesa pretul la piesa noua si pret de SH daca ai, mersi

sh e in jur de 250 de euro ...eu nu o mai am...dar incerc sa ti fac rost...noua iti dau pretul maine pe ea

 

ai aparatoarea de noroi de plastic din fata dreapta...vine sub aripa si se prinde de spoiler. Imi trebuie intreaga...merge de la orice e39

noua in cateva zile ...cam 70 de lei

 

imi trebuie pt e34 motorasele (functioneaza ca niste robineti)care inchid cald/rece in interiorul masinii,eventual o sonda lambda si un calculator pt pilotul automat.........tel ,locatie,preturi

nu am....

 

Un motoras de la aeroterma pentru un e 39 second sau nou ai ?

450 de lei sh

 

cam cat costa o instalatie de AC completa (inclusiv butonul), masina nu e prevazuta cu aer conditionat si as vrea sa-i pun

 

Multumesc

ce masina?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pai si cum facem,vad ca esti din bucuresti

daca esti bucuresti vii si ti l iei de la magazin ...daca nu ti l trimit prin curier...

 

macara usa fata pasager la ce bani ai?

 

e46 99 sedan

360 de lei noua

 

mersi dar nu ma intereseaza, eram curios daca merita sa o demontez si sa o curat, sau mai bine cumpar alta curata :twoup:

mai bine o lasi cum e...sa nu aiba vreo fisura pe undeva :twoup:

 

sal catalizator de 320 motor de 2000 benzina an 1996 si panoul de ac daca il ai

nop...

 

pai si cum facem,vad ca esti din bucuresti

0721667711...suna ma si spune mi cand il vrei

 

bmw 318 e36 benzina din 92 pisicuta ,o instalatie completa de ac sau climatronic de pe alta masina daca ai la ce pret ,0726320917 e nr meu de tel

nu am...

Link to comment
Share on other sites

pai si cum facem,vad ca esti din bucuresti

 

Am dat ieri jos radiatorul,e format din 2 bucati care se imbina in niste cleme,e radiatorul original nus facute improvizatii,cel de ulei de motor este separat iar celalalt este de apa si de la uleiul de la cutie ca e cutie automata.Daca ai modelul asta sa-mi spui si ce treb sa fac ca sa mil trimiti ca eu sunt din Iasi.Mersi mult.

Link to comment
Share on other sites

pai si cum facem,vad ca esti din bucuresti

 

Am dat ieri jos radiatorul,e format din 2 bucati care se imbina in niste cleme,e radiatorul original nus facute improvizatii,cel de ulei de motor este separat iar celalalt este de apa si de la uleiul de la cutie ca e cutie automata.Daca ai modelul asta sa-mi spui si ce treb sa fac ca sa mil trimiti ca eu sunt din Iasi.Mersi mult.

cum adica din 2 bucati?? :twoup: conductele de la cutie nu vin prinse tot in radiatorul de apa? :twoup:

Link to comment
Share on other sites

pai si cum facem,vad ca esti din bucuresti

 

Am dat ieri jos radiatorul,e format din 2 bucati care se imbina in niste cleme,e radiatorul original nus facute improvizatii,cel de ulei de motor este separat iar celalalt este de apa si de la uleiul de la cutie ca e cutie automata.Daca ai modelul asta sa-mi spui si ce treb sa fac ca sa mil trimiti ca eu sunt din Iasi.Mersi mult.

cum adica din 2 bucati?? :twoup: conductele de la cutie nu vin prinse tot in radiatorul de apa? :twoup:

 

 

Ba da,cel de ulei de motor e separat

Link to comment
Share on other sites

pai si cum facem,vad ca esti din bucuresti

 

Am dat ieri jos radiatorul,e format din 2 bucati care se imbina in niste cleme,e radiatorul original nus facute improvizatii,cel de ulei de motor este separat iar celalalt este de apa si de la uleiul de la cutie ca e cutie automata.Daca ai modelul asta sa-mi spui si ce treb sa fac ca sa mil trimiti ca eu sunt din Iasi.Mersi mult.

cum adica din 2 bucati?? :twoup: conductele de la cutie nu vin prinse tot in radiatorul de apa? :twoup:

 

 

Ba da,cel de ulei de motor e separat

pai ala e alt radiator..radiatorul de apa e cel de apa

....are in plus inca 2 gauri in care vin conductele de la cutie

Link to comment
Share on other sites

doresc sa cumpar toba finala e46, 320i, 1998-1999, 150 cp, o intrare doua iesiri.

Pret?

merci

550 de lei noua

 

up....

 

buey, un UP la 24h....trebuia sa mai astepti 11 minute..... :twoup: :D ....apropos, cand imi dai motorul tau de M5, ca vreau sa mi-l pun la stergatoare :D

scuze sefu... :D 24 de h ....promit :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.