Jump to content

M3


Ady 3

Recommended Posts

post-1619-1205502963_thumb.jpgMi-a placut de la prima mea masina si mereu am avut combinatia rosu cu negru si asa am luat-o si pe asta.

Masina am luat-o de pe internet din Germania si am angajat o alta firma pentru a mi-o aduce acasa.

Masina am luat-o de la un Bmw dealer ea fiin masina de showroom (din ce mi-a explicat neamtul o conduceau de la o reprezentanta la alta).

O super masina care inca ma surprinde placut in fiecare zi.

Nu am reusit niciodata sa ii ating limitele , limitele ei fiind cu mult peste ale mele.

Ar fi o prostie sa spun ca nu am calcat-o ,cine nu a facut-o la volanul unui Bmw si am mers de vreo ateva ori cu 290 (mai mult pe autobenzi ca la noi.....).

N-am facut burnout-uri(nici nu stiu cum) dar am facut niste cerculete pe zapada.

O super experienta si sincer nu cred ca voi sti sa o folosesc la capacitatile sale (poate e mai bine asa ) :)

Masian am cumparat-o la 13500 km eu i-am facut pe restul (are 70000) mai mult in afara.

Service-urile le-am facut numai in afara stim cu totii de ce dar am schimbat si niste placute la Brasov.

Dintre dealerii Bmw la care am fost ei mi s-au parut cei mai de treaba.

N-am avut probleme doar nervi de la pietre si praf cam atat deocmadata despre masina mea

Edited by Ady 3
Link to comment
Share on other sites

Masina N U merge cu 290 km/h reali...

 

In cel mai bun caz ( REALI) repet, ai vreo 280 km/h! :blink:

 

 

tu in orice post tii sa faci o aluzie la faptul ca ai m6 .....si ca DOAR tu ai dreptul sa mergi cu viteza? suferi prea mult, baiatu,zau.

si a ta are eroare de kilometraj stai linistit. omul nu s-a batut cu pumnii in piept ca a mers cu 290 REALI, cum accentuezi tu. a zis doar ca a mers cu 290. poate avea de fapt 260 si restul eroare, dar care e problema ta ???

 

bafta la vanzare ady3....masina e superba. in orice caz mie imi place cel mai mult din m3-uri-le de vanzare de la noi.

Link to comment
Share on other sites

Masina N U merge cu 290 km/h reali...

 

In cel mai bun caz ( REALI) repet, ai vreo 280 km/h! :blink:

Eu doar am spus cat arata pe bord nu ma intereseaza cat e real si cat nu era dar era al naibii de repede :) .

Care ma ajuta si pe mine sa pun poze cu masina aici sau unde este informatia cum sa resize pozele ca sa le pot posta

Plz help

Link to comment
Share on other sites

Masina N U merge cu 290 km/h reali...

 

In cel mai bun caz ( REALI) repet, ai vreo 280 km/h! :)

 

 

tu in orice post tii sa faci o aluzie la faptul ca ai m6 .....si ca DOAR tu ai dreptul sa mergi cu viteza? suferi prea mult, baiatu,zau.

si a ta are eroare de kilometraj stai linistit. omul nu s-a batut cu pumnii in piept ca a mers cu 290 REALI, cum accentuezi tu. a zis doar ca a mers cu 290. poate avea de fapt 260 si restul eroare, dar care e problema ta ???

 

bafta la vanzare ady3....masina e superba. in orice caz mie imi place cel mai mult din m3-uri-le de vanzare de la noi.

Tu cred ca ai suferinte mari , mai baiatule......

De unde ai ajuns tu la concluza ca fac eu aluzie la ce masina am?? :blink: :)

Si, spre informatia ta, eu nu am postat ce viteza am atins eu cu M6-ele, care oricum nu merge mai mult de 250 km/h...

Ce, nu mai ai ce posta?

 

Eu am zis o parere , atata tot!

Edited by Theo
Link to comment
Share on other sites

si m6-le merge "pe bord" cu mai mult de 250 , dar tu nu ai de unde sa sti, masina aia cred ca ai luat-o doar k as te lauzi aici pe forum si ocazional prin oras, nu ? sunt convins ca mai mult de 5000 rpm a vazut doar din greseala, in schimb te arunci peste tot la sfaturi inteligente si remarci sarcastice legat de masinile altora.

nu am nimik cu tine , k nu te cunosc, nici nu mi-as dori, dar am dreptul la o parere pe forumul asta, cred.

Link to comment
Share on other sites

si m6-le merge "pe bord" cu mai mult de 250 , dar tu nu ai de unde sa sti, masina aia cred ca ai luat-o doar k as te lauzi aici pe forum si ocazional prin oras, nu ? sunt convins ca mai mult de 5000 rpm a vazut doar din greseala, in schimb te arunci peste tot la sfaturi inteligente si remarci sarcastice legat de masinile altora.

nu am nimik cu tine , k nu te cunosc, nici nu mi-as dori, dar am dreptul la o parere pe forumul asta, cred.

In fata "gandirii" tale supreme , ma inclin.......convingerile tale "nestramutate" si "atotstiutoare" ma fac imi dea lacrimile de emotie! :) :)

 

Bravo, tine-o tot asa, ai ghicit ! :blink:

 

PS: Avem nevoie pe acest forum de "parerile tale avizate"! Unde ai fost pana acum ca rataceam in bezna.....tu esti "faclia" noastra!

Edited by Theo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.