Jump to content

schimb interior sport pt.interior piele


armin

Recommended Posts

ma intereseaza sa fac un schimb daca e cineva interesat.stiu ca nu sunt multi fani pt piele in interior :blink:

 

 

deci,interiorul meu este sport cu scaune fatza incalzite culoare gri-bleu in stare impecabila,fara pete sau arsuri

de tigara.

 

 

ma intereseaza doar schimb plus diferenta din partea mea.ATENTIE ! NU VAND !

 

 

Vreau doar negru sau gri si NEAPARAT scaune sport.

Edited by armin
Link to comment
Share on other sites

ma intereseaza sa fac un schimb daca e cineva interesat.stiu ca nu sunt multi fani pt piele in interior :blink:

 

 

deci,interiorul meu este sport cu scaune fatza incalzite culoare gri-bleu in stare impecabila,fara pete sau arsuri

de tigara.

 

 

ma intereseaza doar schimb plus diferenta din partea mea.ATENTIE ! NU VAND !

 

 

Vreau doar negru sau gri si NEAPARAT scaune sport.

 

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
ma intereseaza sa fac un schimb daca e cineva interesat.stiu ca nu sunt multi fani pt piele in interior :)

 

 

deci,interiorul meu este sport cu scaune fatza incalzite culoare gri-bleu in stare impecabila,fara pete sau arsuri

de tigara.

 

 

ma intereseaza doar schimb plus diferenta din partea mea.ATENTIE ! NU VAND !

 

 

Vreau doar negru sau gri si NEAPARAT scaune sport.

 

up

 

totusi prefer gri,scaune sport incalzite

Link to comment
Share on other sites

Interiorul este identic cu al meu! Doar ca scaunele mele nu sunt incalzite... Crezi ca le putem schimba, si sa dau eu o diferenta? Ti-am zis, tot sport, acelasi material, doar ca eu vreau incalzirea! Daca esti interesat vorbim cand ma intorc in tara, pe 9 octombrie. Da-mi un mesaj privat... Iti pot arata si poze cu ale mele, sunt impecabile.
Link to comment
Share on other sites

Interiorul este identic cu al meu! Doar ca scaunele mele nu sunt incalzite... Crezi ca le putem schimba, si sa dau eu o diferenta? Ti-am zis, tot sport, acelasi material, doar ca eu vreau incalzirea! Daca esti interesat vorbim cand ma intorc in tara, pe 9 octombrie. Da-mi un mesaj privat... Iti pot arata si poze cu ale mele, sunt impecabile.

 

 

Eu vreau sa fac upgrade, in niciun caz downgrade...

Link to comment
Share on other sites

Nu ai inteles nimic. Am scaune identice cu ale tale, aceeasi tapiterie, tot recaro, doar ca nu au incalzire. Practic ti le-as da pe ale mele si o diferenta, si tu le schimbi mai departe cu unele din piele... Toata lumea e fericita :)

 

 

ba eu am inteles foarte bine...tu nu intelegi ca nu ma duc in jos :) ...sa presupunem ca as gasi un interior din piele care sa arate foarte bine...tu ce crezi as avea mai multe sanse sa dau la schimb un interior super intretinut si cu scaune incalzite?...asta in cazul in care gasesc interior din piele ok....nu-mi fac mari sperante.

 

pana atunci o sa imi incalzesc eu spatele ca tot vine iarna ...

Link to comment
Share on other sites

...nu vrei sa-ti pastrezi masina?...doar schimbi tapiteria...poti sa o fac cum vrei tu..sport obisnuit de bmw..sau poate ai tu o alta viziune a mainii tale. 0729 480 317 cristi

 

 

dupa cum am spus si pe celalalt topic, este bine sa ne arati niste lucrari pe care le-ai facut tu si sa ne propui preturi...este posibil sa fie si alti colegi interesati.

 

deci...loveste-ne :)

 

 

cam asa ceva as vrea:

 

before/after

Edited by armin
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.