Jump to content

BMW 318 D


robert77

Recommended Posts

Salut , am un 318 D an 2004,adus din germania de 3 luni cand l-am cumparat eu,dupa ceva scremere am reusit sa cumpar si 3-aru ca mi-l doream de ceva timp.

Sunt super multumit de masina ,comfort,tinuta de drum exemplara,tractiunea pe spate e dementiala (mai putin iarna,am vazut in februarie cand am luat-o,e drept nu aveam nici cauciucuri de iarna),e super bimmerul. Ar fi ceva de reprosat cam putini cai 116...:D)..mergea mai bine un 320 de 150 cai.....dar na..am cautat sa ma incadrez intr-o anumita suma,deci asta a fost. bag si cateva poze :twoup:

 

 

dotari :climatronic

senzori lumina/ploaie/parcare

pachet individual interior si vopsea cameleon

radio cd bussines(fara magazie cd)

jante aliaj pe 16

plafon negru

geamuri electrice fata(pe spate au manivela :twoup: )

 

 

 

in mare cam astea sunt cele importante ,pe mine m-au incantat mult de tot pielea,scaune sport si volanul in 3 spite

 

bafta tuturor si sa aveti parte numai de drumuri placute fara dobitoci si loganisti cu 12 crucilite atarnate si 3 eleroane.

post-9314-1210052217_thumb.jpg

post-9314-1210052455_thumb.jpg

post-9314-1210052491_thumb.jpg

post-9314-1210052505_thumb.jpg

Edited by robert77
Link to comment
Share on other sites

multumesc tuturor pt aprecieri :twoup: ,da...in mod normal sunt suficienti caii si pt oras si pt afara,dar mie imi cam place sa merg mai sportiv...dar asa cum am zis atatia banii am avut cu tot cu impumutul de la banca...asa ca m-am limitat la ei:)

 

 

@costa...am gasit mah punctu ``G`` cine naiba se gandea sa caute atat de jos...:twoup:)

Link to comment
Share on other sites

salut man,masina a fost adusa de un samsar(nu la comanda) ,dar m-a costat mai putin decat ce gasisem eu pe mobile.de si autoscout.de,ma refer la acelasi an si dotari.

adica masina dupa negociere am scos-o la 13200 euro, iar taxa a fost 1070 euro(37 mil) fiind euro 4

 

acest tip este foarte serios si masinile le cumpara de la licitatii si pesoane fizice(exclus autohouse-uri) ceea ce inseamna clar pret mai mic.oricum am vazut factura originala de acolo masina a fost luata de la o persoana fizica, a costat fix 12000. deci daca scad drumu si umblatul dupa ea pe acolo ,tot am pierdut vreo 6-700 euro,dar asa cum am zis mie mi-ar fi fost greu sa caut o masina la mica publicitate in germania.

 

 

bafta la cumparare.

Link to comment
Share on other sites

sincer in afara de angel eyes ,nu vreau sa fac nici-un fel de modificari,e drept mi-as dori mai multi cai ,insa daca o resoftez maresc uzura anumitor piese si insemna apoi bani de bagat in masina,deci cred ca o sa o las asa.

 

 

sa o stapanesti sanatos si tu ,am vazut ca avem masini aprox.identice:)

Edited by robert77
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.