Jump to content

Car Kit Nokia


stranger

Recommended Posts

defapt nu pot sa-mi dau seama sigur,

 

Pacat, poate apare careva care sa fi avut..O sa ii mai fac maine o poza de aproape. Oricum banuiesc ca e facut pt un tel mititel de la nokia :twoup: Eu am nokia siroco si nu merge(1 nu intra, lacasul fiind mai mic decat telefonul, 2 mufa carkitului este mare, lucru care nu l-am mai vazut la modele noi..)

Link to comment
Share on other sites

pai eu am si la forma pare identic cu asta al tau, da eu iti zic ca e de 6310i iti iei 6310i.. si poate nu ti se potriveste la mufa de jos.. si e vina mea la 6210.6310 mufa care intra in tel e lata.. dar in spate de obicei este un jack metalic care intra in spate la telefon in jack-u de antena..

 

post-6684-1210804401_thumb.jpg

Edited by Lifestyle
Link to comment
Share on other sites

pai eu am si la forma pare identic cu asta al tau, da eu iti zic ca e de 6310i iti iei 6310i.. si poate nu ti se potriveste la mufa de jos.. si e vina mea la 6210.6310 mufa care intra in tel e lata.. dar in spate de obicei este un jack metalic care intra in spate la telefon in jack-u de antena..

 

post-6684-1210804401_thumb.jpg

 

nop mah, carkitul tau este mai mare, m-am uitat eu pe google si e pt 6310 al tau, probasem si eu un 6310 si nu intra, e prea mare telefonul..La mine sunt 90% ca asta merge, daca stie cineva modelul sa imi spuna(poza e de pe google si seamana mult cu al meu)

nokia.bmp

Link to comment
Share on other sites

6610, 6610i

 

nu e 6610i in poza aia

nokia 6100

dar si alealalte merg, au aceeasi mufa

 

Dap 6100 ie in poza :twoup:

Ca mufa stiu ca se potrivesc multe ,dar ma intreresa ca si marime sa intre in suport:D

merci mult pt ajutor :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Sal, spuneti-mi si mie va rog ce telefon se potriveste la Carkitul de Nokia de pe un E46.

V-am atasat si niste poze (scuze ca nu se vede foarte clar da astea le aveam la indemana)

 

incearca asa: scoate suportul in care sta telefonul si uita-te pe spate. cel mai probabil scrie acolo modelele de telefoane pentru care se potriveste. la carkitul meu asa am aflat ce telefon merge.

 

acum am si eu o intrebare., stie cineva unde gasesc un magazin care vinde suporturi si pentru alte modele? intreb pentru ca nu vreau sa imi schimb tot carkitul si am inteles ca se poate.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.