Jump to content

DVD Navigatie


Recommended Posts

Romulus, te rog sa-ti dai singur ban pt clona!  :blink:

 

si mie pt off-topic  :)

54071[/snapback]

 

Cu mare placere... :)

 

Si stai linistit, din motive de administrare si eu si moderatorii avem clone. Asta din pacate trebuie sa fie diferit pentru cei mentionati.

 

Cat despre contul Admin, mai uit sa nu postez de aici, off-administration messages, dar nu sunt singurul care are acces pe contul acesta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Are cineva un DVD cu navigatie care poate sa mi-l imprumute pentru a verifica un sistem de navigatie?

54043[/snapback]

 

stie cineva de aici daca se pot copia CD-urile de navigatie? are cineva de vanzare? as vrea unul mai nou decat cel pe care il am pt Germania si altceva pt oricare tara (Italia,Grecia sau unul cat de cat cu toata Europa).

multumesc

 

PS: daca poate cineva sa ma ajute sa im dea direct un PM

Link to comment
Share on other sites

stie cineva de aici daca se pot copia CD-urile de navigatie? are cineva de vanzare? as vrea unul mai nou decat cel pe care il am pt Germania si altceva pt oricare tara (Italia,Grecia sau unul cat de cat cu toata Europa).

multumesc

 

PS: daca poate cineva sa ma ajute sa im dea direct un PM

57519[/snapback]

 

CD-uri cu toata europa nu cred ca sint. In cei 700Mb nu incape. Sint, in cel mai fericit caz, 2 -3 tari pe un cd, i.e UK and Ireland, Central Europe, BNLux, France, Germany sint separat pe cite un CD. La noi un cd costa 150EUR.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

"Compania israelianã GPS&More a lansat ieri propriul sistem rutier de navigare prin satelit (GPS) destinat românilor, cu denumirea comercialã de iGO."

 

Stie cineva despre chestia asta ceva? E si pe DVD? E compatibil (DVD-ul) cu navigationu' meu busines?

Link to comment
Share on other sites

Deocamdata nu. Peste 2 luni o sa se lanseze si varianta pentru navigatia auto (adica ce vine pe masina cand o cumperi). Ieri s-a lansat doar versiunea pentru portabile.

 

Urmeaza un hop la masinile dotate cu navi :blink:

59628[/snapback]

 

 

DACA AM LAPTOP CU GPS PE USB MERGE SOFTUL ALORA?

Link to comment
Share on other sites

Nu au aratat decat pe PDA-uri si pe sistemele Garmin. Gasesti mai multe detalii la:

http://www.rqa.ro

 

Later edit: conform http://www.rqa.ro/oem.html#gps16 harta merge folosita si pe PC. Desi cam incomod sa tii lapu' pe bancheta langa tine. Ar merge un copilot :)

59633[/snapback]

 

pai am alte ideei mai necurate :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
CD-uri cu toata europa nu cred ca sint. In cei 700Mb nu incape. Sint, in cel mai fericit caz, 2 -3 tari pe un cd, i.e UK and Ireland, Central Europe, BNLux, France, Germany sint separat pe cite un CD. La noi un cd costa 150EUR.

57654[/snapback]

 

 

mersi de lamurire. si cumva stii pe cineva care are cd pentru grecia sau pentru spania? se pot face copii? mersi oricum

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.