Jump to content

BMW E30 .


SiloS

Recommended Posts

Stiu ca sunt pe forumul bmw , insa va rog frumos sa scrieti cat mai multe date despre E30 . De la sfaturi pentru achizitionarea unuia [ asa cum sunt eu acum ] , intretinere , consum , si tuning .

 

S inca ceva , sa nu uit :

diferente intre 316 , 318 , 320 , 323 , 325 .

 

Eu vreau sa imi cumpar un 325i coupe si nu stiu inca daca merita sau nu .

 

Nu ma astept la un consum de 12 L in orash dar nici la 20 L . Nu stiu mai nimic in ceea ce priveste achizitionarea unuia .

 

E adevarat ca aproape toate bmwurile e30 sunt "rupte" ??? Eu nu cred insa ...

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca sunt pe forumul bmw , insa va rog frumos sa scrieti cat mai multe date despre E30 . De la sfaturi pentru achizitionarea unuia [ asa cum sunt eu acum ] , intretinere , consum , si tuning .

 

S inca ceva , sa nu uit :

diferente intre 316 , 318 , 320 , 323 , 325 .

 

Eu vreau sa imi cumpar un 325i coupe si nu stiu inca daca merita sau nu .

 

Nu ma astept la un consum de 12 L in orash dar nici la 20 L . Nu stiu mai nimic in ceea ce priveste achizitionarea unuia .

 

E adevarat ca aproape toate bmwurile e30 sunt "rupte" ??? Eu nu cred insa ...

54842[/snapback]

sfatul meu este ca mai intai sa verifici seriile si actele si apoi partea tehnica

cat despre partea cu "ruptul" depinde si de bugetul pe care il vei acorda achizitionarii... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.