Jump to content

Fisele si uleiul


Recommended Posts

De 2 saptamani mi se aprinde becul la ulei atunci cand o accelerez f tare (6500/rpm).treaba se intampla dupa ce NU O MAI ACCELEREZ!daca o accelerez iarasi se stinge la cea mai mica apasare a pedalei.(ulei e in motor)sa fie filtru de ulei infundat?pompa d ulei? A doua problema sunt fisele fura curent ca draku.am luat niste fisi de M aduse din anglia am dat 2 invarteli cu ele si sa ars una>>>>>

<<<<< Ce sa le fac dar fara sa dau 3 mil pe ele sau 10 pe cele cu protectie Jder????(motor 1,8-model 94 luat de pe e46-115cp-upgrade 163cp-soft rescris-buji sper4-radiator M vasc M fise M -limitator la debilmentru scos-evacuare borla(saxofonul)evacuare finala 2,5 litri-960 KG) MAsina a avut 2,5 litri tip motor 256 kI 124 KW(lovita grav frontal partea dreapta :twoup:( )

 

Din pacate fara autoblocanta pe spate... (in caz de drift)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.