Jump to content

MP3


Romulus

Recommended Posts

In urma ultimelor interventii la software, din alte motive, am fost rasplatit cu redare de mp3 la DVD-ul din bord.

 

:blink:

56271[/snapback]

Mie mi-au spus in service ca pentru masinile relativ noi exista un upgrade disponibil incepand din august pentru a putea reda mp3. Poate e ala... :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm... ai Navi Pro pe ea sau ala clasic (business parca) ? Stiam ca CIP-ul care o sa includa patch-ul de MP3 este 20.x si de-abia s-a ajuns la versiunea 19.2

Daca ai Navi pro si iti merge atunci spune-mi te rog unde ai facut upgrade-ul, cat timp a durat si cat te-a costat.

 

Tkz

Link to comment
Share on other sites

Hmm... ai Navi Pro pe ea sau ala clasic (business parca) ? Stiam ca CIP-ul care o sa includa patch-ul de MP3 este 20.x si de-abia s-a ajuns la versiunea 19.2

Daca ai Navi pro si iti merge atunci spune-mi te rog unde ai facut upgrade-ul, cat timp a durat si cat te-a costat.

 

Tkz

56295[/snapback]

Mie imi merge din fabricatie. Am navi pro si mp3 player. Dar imi spunea ca va fi diponibil un upgrade pentru masinile mai noi, la radio cd. Eventual intreaba la dealer.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... ai Navi Pro pe ea sau ala clasic (business parca) ? Stiam ca CIP-ul care o sa includa patch-ul de MP3 este 20.x si de-abia s-a ajuns la versiunea 19.2

Daca ai Navi pro si iti merge atunci spune-mi te rog unde ai facut upgrade-ul, cat timp a durat si cat te-a costat.

 

Tkz

56295[/snapback]

 

Si pe mine ma intereseaza raspunsurile

Link to comment
Share on other sites

Hmm... ai Navi Pro pe ea sau ala clasic (business parca) ? Stiam ca CIP-ul care o sa includa patch-ul de MP3 este 20.x si de-abia s-a ajuns la versiunea 19.2

Daca ai Navi pro si iti merge atunci spune-mi te rog unde ai facut upgrade-ul, cat timp a durat si cat te-a costat.

 

Tkz

56295[/snapback]

Am Radio Professional si Navigation Business. Am facut upgrade-ul la Automobile Bavaria pentru a remedia alte cateva nefunctionalitati reclamate.

 

Nu stiu cat a durat, masina a fost in service mai multe zile pentru alta problema.

 

Sunt placut impresionat pana acum de Automobile Bavaria.

Link to comment
Share on other sites

Aha. La navi business stiu ca mergea fara sa necesite upgrade la soft. Oricum... ft multa lume cu e60-uri si e63-uri se plange de problema MP3-ului si nu am mai auzit pe nimeni in afara de Leusor sa zici ca ii merge. Vorbesc de navigatie PRO.

 

bogdan: de unde stii ca 19.02 e versiunea de soft? Eu sincer nu cred.

 

 

Aici sunt toate versiunile de soft scoase. Nu scrie nimic de MP3 support la vreuna din ele.

 

MP3 deocamdata merge pe masinile fabricate in 2005 (aprilie parca) din cate stiu.

Edited by Bavaria
Link to comment
Share on other sites

Mie imi merge din fabricatie. Am navi pro si mp3 player. Dar imi spunea ca va fi diponibil un upgrade pentru masinile mai noi, la radio cd. Eventual intreaba la dealer.

56297[/snapback]

 

Da, dar tu ai X3, model aparut ulterior E60.

 

cica software version 19.02 merge cu mp3u

ca in poza atasata se vede?

56301[/snapback]

 

Iezac, iezac. Ai logic7 sau Pro Radio?

 

Aha. La navi business stiu ca mergea fara sa necesite upgrade la soft. Oricum... ft multa lume cu e60-uri si e63-uri se plange de problema MP3-ului si nu am mai auzit pe nimeni in afara de Leusor sa zici ca ii merge. Vorbesc de navigatie PRO.

 

bogdan: de unde stii ca 19.02 e versiunea de soft? Eu sincer nu cred.

 

 

Aici sunt toate versiunile de soft scoase. Nu scrie nimic de MP3 support la vreuna din ele.

 

MP3 deocamdata merge pe masinile fabricate in 2005 (aprilie parca) din cate stiu.

56306[/snapback]

 

La E60 Navigation Business nu merge fara software actualizat. Leusor are X3... :blink:

 

Eu asa cum am mai spus am Radio Professional (din cauza de Logic7) si Navigation Business.

 

Nici mie, cei de la Automobile Bavaria nu mi-au atras atentia ca am o noua facilitate. Oricum, multumesc lor pe aceasta cale. Nu pot sa spun decat ca daca nu ar fi aglomerati, cred ca lucrurile merg in cea mai buna directie.

Link to comment
Share on other sites

Pai inseamna ca nu au nici cea mai vaga idee ca au facut asta  :) , altfel  ti-ar fii spus spus in mod sigur de asta si ar fii sperat la un bacsis gras ceva  :blink:

56312[/snapback]

Nu am vazut cu bacsisul la Automobile Bavaria. Oricum, as fi bucuros sa dau o sticla de ceva, celui care mi-a facut un cadou.

 

Sigur stiu... Doar ca eu nu am discutat direct cu electricianul.

Link to comment
Share on other sites

Nu am vazut cu bacsisul la Automobile Bavaria. Oricum, as fi bucuros sa dau o sticla de ceva, celui care mi-a facut un cadou.

 

Sigur stiu... Doar ca eu nu am discutat direct cu electricianul.

56313[/snapback]

Mie mi-au spus in aprilire sau mai (la cj) ca va fi disponibil un upgrade pentru radio business profesional. Dar masina mi-a sosit la sfarsitul lui iulie cu mp3 functional. Aveam temeri ca nu va functiona impreuna cu navigatia profi, dar am fost afara si au functionat ambele fara probleme. Nu stiu sa va spun la ce modele se poate face upgrade, dar daca vreti, intreb...

Edited by Leusor
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.