Jump to content

Manual (documentatie) BMW E46


C0C0

Recommended Posts

sal to all

 

sunt nou pe aici si ma bucur sa va intalnesc - pasionati de bmw

 

sunt fericitul posesor al unui bmw 320d din 2001 si v-as ruga frumos daca puteti si aveti, sa-mi trimiteti si mie careva manualul de utilizare in lb engleza la adresa : dragos_groza@yahoo.com

 

va multumesc mult

 

respectele mele

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

as fii si eu interesat de un manual pt 318d 2002 sau ceva asemanator.. si la mine masina fiind adusa din germ manualul este in germana iar eu nu sunt vorbitor de limba germana.. multumesc anticipat pt ajutor

54696[/snapback]

 

daca nu supralicitez un manual de 318i din 85? in engleza ...ps....

jitianu@emirates.net.ae

Link to comment
Share on other sites

Salut, inca un BMW 318D (2003) in plus in Romania, cu manual in flamanda. Pe aceasta cale te rog...daca mai ai manualul in engleza pls. email.publicitar@gmail.com

Merci anticipat

Link to comment
Share on other sites

daca nu supralicitez un manual de 318i din 85? in engleza ...ps....

jitianu@emirates.net.ae

66197[/snapback]

 

 

are cineva un manual de 325i din 90 92? pls la acelasi jitianu@emirates.net.ae

un prieten are probleme si nu stie ce sa mai faca.....

:blink: :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
am gresit topicul scuze....cum pot schimba termostatul. am intrebat pe unu la un magazion de termo9stat mi=a dat unu da nu arata ca ala de pe motor. motorul e M10 si ce vreaui sa intreb termostatul e in blocul ala cu 3 iesiri din dreaota fata legat la furtune sau tot blocul ala trebui9e schimbat ca in manual spune ca ala e termostatul. daca ma poate ajuta cineva azi ca miine trebuie sa fac treaba asta nu mai pot merge cu motorul cald la 1 sfert.... Edited by silviu
Link to comment
Share on other sites

Salut BMW club! Sunt un membru nou, am un 318d din 2002 pe care l-am adus din Germania si as fi recunoscator daca ma puteti ajuta cu un manual tehnic in romana sau engleza pentru masinuta mea.

Va multumesc anticipat.

Adresa mea de e-mail este: sebastian_negrea@yahoo.com.

Link to comment
Share on other sites

de curiozitate : Cati dintre cei care au postat au primit ceva pe mail ???

73086[/snapback]

 

 

:blink: chiar vroiam sa intreb si eu chestia asta... Astept de ceva zile, insa nimic.

Ma gandesc ca ar fi o idee buna sa se puna undeva pe server manualele astea si cine are nevoie de ele sa dea un download.

Link to comment
Share on other sites

de curiozitate : Cati dintre cei care au postat au primit ceva pe mail ???

73086[/snapback]

 

Am rugat si eu acum mai bine de o luna de doua ori pt un manual in engleza la un e46 320d.

Daca am vazut ca nu se raspunde m-am gandit ca nu are nici un rost sa ma mai agit degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.