Jump to content

Manual (documentatie) BMW E46


C0C0

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut

Sunt de ieri posesorul unui BMW 320d (2001). Masina este super,se comporta foarte bine, consuma (relativ) putin! Problema este ca manualul ei este in germana si nu inteleg mai nimic din el. Ma poate ajuta cineva cu un manual, in engleza sau romana?

53793[/snapback]

salut

am nevoie si eu de acelasi manual

am si eu un bmw e46-320d 150cp

 

daca faci rost de el,te rog sa mi-l trimiti si mie la adresa alexandru.orghidan@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Am pus AICI manualul pentru 320,330 D, 2002

 

Succes la descarcat ! :blink:

 

 

 

 

 

............................................................................................

Sorry,nu poti pune link-ul aici !

Poti da detalii pe PM daca doresti :)

 

Thanks

Edited by zixx
Link to comment
Share on other sites

" cipus Posted Yesterday, 22:33

Am pus AICI manualul pentru 320,330 D, 2002

 

Succes la descarcat ! twoup.gif

 

............................................................................................

Sorry,nu poti pune link-ul aici !

Poti da detalii pe PM daca doresti smile.gif

 

Thanks "

 

 

cipius pls trimitemil pe mail manualul pt ca linkul dat de tine nu functioneaza

adresa mea este dragos_groza@yahoo.com - multumesc mult - astept mailul tau

 

p.s. modelul este e46 320d din 2001

Link to comment
Share on other sites

Nu are importanta ca e 320d, manualul este de E46 indiferent ce motorizare. Si pentru ca majoritatea sunt pentru americani, normal ca ei nu au diesel si nu apare acolo. Dar este acelasi manual ca si cel european pentru 320d.
Link to comment
Share on other sites

Nu are importanta ca e 320d, manualul este de E46 indiferent ce motorizare. Si pentru ca majoritatea sunt pentru americani, normal ca ei nu au diesel si nu apare acolo. Dar este acelasi manual ca si cel european pentru 320d.

73232[/snapback]

 

Multam pt precizare wlf.

Multumesc celui care mi-a trimis manualul.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Multumesc mult la cei care mi-au trimis .

73256[/snapback]

As dori si eu un manual daca se poate de e46 in limba engleza sau romana, nu de alta dar ma uitam ieri ca curca-n lemne cand se aprindea in bord ca nu mai merge stopu pe frana dreapta.Am eu un manual in germana, da nu prea am ce face cu el.Multumesc. gury83@walla.com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.