Jump to content

DVD Navigatie Romania


danny*

Recommended Posts

Am sunat astazi la BMW si intr-adevar a aparut de scurt timp un nou DVD de navigatie in care e inclusa si Romania. Din pacate costul mi se pare cam ridicat. E 12 mil. Stie cineva daca se pot procura de undeva mai ieftin, ptr ca sincer mi se pare un pret cam piperat ptr un DVD, mai ales ca zic eu, ar trebui sa fie gratis daca mi-am cumparat masina de la ei cu Navigatie. Ms frumos.
Link to comment
Share on other sites

Am sunat astazi la BMW si intr-adevar a aparut de scurt timp un nou DVD de navigatie in care e inclusa si Romania. Din pacate costul mi se pare cam ridicat. E 12 mil. Stie cineva daca se pot procura de undeva mai ieftin, ptr ca sincer mi se pare un pret cam piperat ptr un DVD, mai ales ca zic eu, ar trebui sa fie gratis daca mi-am cumparat masina de la ei cu Navigatie. Ms frumos.

 

 

multe ar trebui la BVB ///......

Link to comment
Share on other sites

Hotie 350 de euro ptr 1 DVD, e bullshit, scuzati-ma da merita piraterie la asa pret, care vreti, eu zic sa puneti fiecare cate 5 lei, si sa luati 1 copie, si apoi sa o copiati cu DVD decriptor sau ceva, ca e bataje de joc sa dai 350 euro pe 1 DVD,

Astea ar trebui sa fie considerate UPDATE-uri gratuite, tinand cont ca masina se furnizeaza cu 1 DVD,

Edited by Lifestyle
Link to comment
Share on other sites

Hotie 350 de euro ptr 1 DVD, e bullshit, scuzati-ma da merita piraterie la asa pret, care vreti, eu zic sa puneti fiecare cate 5 lei, si sa luati 1 copie, si apoi sa o copiati cu DVD decriptor sau ceva, ca e bataje de joc sa dai 350 euro pe 1 DVD,

Astea ar trebui sa fie considerate UPDATE-uri gratuite, tinand cont ca masina se furnizeaza cu 1 DVD,

Corect. Bine zis.

Link to comment
Share on other sites

Hotie 350 de euro ptr 1 DVD, e bullshit, scuzati-ma da merita piraterie la asa pret, care vreti, eu zic sa puneti fiecare cate 5 lei, si sa luati 1 copie, si apoi sa o copiati cu DVD decriptor sau ceva, ca e bataje de joc sa dai 350 euro pe 1 DVD,

Astea ar trebui sa fie considerate UPDATE-uri gratuite, tinand cont ca masina se furnizeaza cu 1 DVD,

 

Eu in decembrie cand am luat masina nu mi-au dat nici un DVD de navi. Mi-au zis sa vin mai tarziu dupa el, cand ma cheama ei dar nu am primit nimic....

 

Ar fi ceva sa merg acum si sa primesc asta cu Roamania ... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

se pare, dupa ce am cerut informatii despre acest DVD vers 2/2008 ca are numai 10% romania si anume. Drumurile principale din Tara, si bulevardele importante din orasele mari....!

este ceva...!

ptr delegatiile prin tara este util...!

:twoup: si ungaria are la fel pe noua harta...!

Link to comment
Share on other sites

si va mai mirati de atitudinea din reprezentanta din Ro ..cand nici macar BMW mama lui nu a fost in stare sa faca o harta gps pt Ro ..macar cu cea similara din Mio map ..adica la nivel de strada si nr ! romanii sunt clienti buni ..platesc si tac :twoup:
Link to comment
Share on other sites

si va mai mirati de atitudinea din reprezentanta din Ro ..cand nici macar BMW mama lui nu a fost in stare sa faca o harta gps pt Ro ..macar cu cea similara din Mio map ..adica la nivel de strada si nr ! romanii sunt clienti buni ..platesc si tac :twoup:

 

 

cam ai dreptate!!

Link to comment
Share on other sites

gasisem pe net mai in urma cu vreo 3 saptamani cica un DVD pt Navi Pro 2008-2 ce mergea scris pe un Dual Layer. Copiat, scris insa masina s-a comportat de parca nici nu i-am bagat alt dvd. De la ei am un 2005-1. Din cate am inteles cand bagi un alt dvd de navigatie ar trebui sa iti apara ceva cum sa scoti cheia si sa astepti 5 minute. La mine nu apare asa ceva. Ba mai mult am luat cu ceva timp in urma si un 2007-2. Nici la asta nu imi apare mesajul ala. Care este procedura exact?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.